Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2018
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(92) 92 - 68 (68)
Player2
Chris Legg (England - Vampire Covenant)
10 - 10
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Rafael Harbinson (England - Empire of Sonnstahl)
3 - 17
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Tom Uden (England)
18 - 2
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Craig Johnson (England - Beast Herds)
8 - 12
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Tom Mawdsley (England - Highborn Elves)
8 - 12
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Mikey Newman (England - Dread Elves)
17 - 3
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Jacob Corteen (England - Saurian Ancients)
19 - 1
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Adam Jones (England - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Olli Kanninen (Finland - )
Game
2
Player1
(78) 78 - 82 (82)
Player2
Samuel Freestone (Wales - )
16 - 4
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jack Chapman (Wales)
10 - 10
Olli Kanninen (Finland - )
Game
Adam lake (Wales - )
19 - 1
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Stephen Slatcher (Wales - )
17 - 3
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Jack Austin (Wales)
4 - 16
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Warren Brewster (Wales)
4 - 16
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Ken Groom (Wales - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Marcus Lake (Wales)
1 - 19
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
3
Player1
(80) 80 - 80 (80)
Player2
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
20 - 0
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Hermund F (Norway - )
17 - 3
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Hallvard (Norway - )
13 - 7
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
2 - 18
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway - Dwarven Holds)
10 - 10
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Karl-Erik (Norway - )
9 - 11
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Sigbjørn Eriksrud (Norway - Infernal Dwarves)
9 - 11
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Lars Morten Thu (Norway - )
0 - 20
Olli Kanninen (Finland - )
Game
4
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
James McDonnell (Ireland - )
Game
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
4 - 16
Barry Lynch (Ireland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
1 - 19
David Bowes (Ireland - Undying Dynasties)
Game
Olli Kanninen (Finland - )
0 - 20
Kaare Siesing (Ireland - Vampire Covenant)
Game
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
18 - 2
Fergus Finch (Ireland - Dwarven Holds)
Game
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
15 - 5
Malcolm Cooney (Ireland - Dread Elves)
Game
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
19 - 1
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
Game
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
12 - 8
Colin Power (Ireland - )
Game
5
Player1
(112) 100 - 60 (48)
Player2
H. Devin Erelçin (Turkey - Beast Herds)
5 - 15
Olli Kanninen (Finland - )
Game
Can Ozede (Turkey - Saurian Ancients)
13 - 7
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Emre Karakaş (Turkey - Undying Dynasties)
19 - 1
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Bati Safel (Turkey - Empire of Sonnstahl)
15 - 5
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Ozcan Adnan Kukner (Turkey - )
20 - 0
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Mesut Gultepe (Turkey - Highborn Elves)
19 - 1
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Riza Eraslan (Turkey - Vampire Covenant)
2 - 18
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Can Adatepe (Turkey - Dwarven Holds)
19 - 1
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
6
Player1
(69) 69 - 91 (91)
Player2
Jorge David Guerrini (Argentina - Highborn Elves)
0 - 20
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Gorras (Argentina - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Olli Mikkanen (Finland - Warriors of the Dark Gods)
Game
XXX (Argentina - )
20 - 0
Antti Häkli (Finland - Sylvan Elves)
Game
Tanis (Argentina - Sylvan Elves)
11 - 9
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Esteban Salce2 (Argentina - )
12 - 8
Olli Kanninen (Finland - )
Game
Arcos (Argentina - The Vermin Swarm)
9 - 11
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
Game
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - Dread Elves)
4 - 16
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
Game
Juan José Guerrini (Argentina - Highborn Elves)
13 - 7
Juha Tuominen (Finland - Highborn Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net