Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC WH40K 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(128) 2 - 0 (32)
Player2
Sam (Russia - Orks)
13 - 7
Eric (Wales - Adeptus Mechanicus)
Game
Stepan Zotov (Russia)
20 - 0
Mika Collinio (Wales)
Game
Leonid (Russia)
20 - 0
Chris (Wales)
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
15 - 5
Gaz (Wales)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
18 - 2
Tom Leighton (Wales)
Game
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
20 - 0
The Heartbreak Kid (Wales - Aeldari)
Game
Sergey Churakov (Russia)
13 - 7
Simon (Wales)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
9 - 11
Adam Ryland (Wales - )
Game
2
Player1
(140) 2 - 0 (20)
Player2
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
19 - 1
Andreas Berglund (Sweden - Astra Militarum)
Game
Sergey Churakov (Russia)
20 - 0
OlofSvensson (Sweden)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
16 - 4
Mikael Ek (Sweden - Drukhari)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
20 - 0
daniel (Sweden - Orks)
Game
Leonid (Russia)
20 - 0
Jimmy Pettersson (Sweden)
Game
Stepan Zotov (Russia)
20 - 0
Robert Gustafsson (Sweden)
Game
Sam (Russia - Orks)
5 - 15
Karl abrahamsson (Sweden)
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
20 - 0
Martin (Sweden - Aeldari)
Game
3
Player1
(116) 2 - 0 (44)
Player2
Leonid (Russia)
20 - 0
Makai (France)
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
20 - 0
Shas'O Kassad (France)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
8 - 12
Xavier Abraham (France)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
15 - 5
Olohme (France - Adepta Sororitas)
Game
Sam (Russia - Orks)
14 - 6
Ronzier Mikael (France)
Game
Stepan Zotov (Russia)
20 - 0
Arrethas (France)
Game
Sergey Churakov (Russia)
0 - 20
Dletch (France - Chaos Daemons)
Game
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
19 - 1
Wilme (France)
Game
4
Player1
(104) 2 - 0 (56)
Player2
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
20 - 0
Kåre Ettrup (Denmark)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
11 - 9
Simon Darre (Denmark)
Game
Sam (Russia - Orks)
19 - 1
Dorner (Denmark)
Game
Leonid (Russia)
20 - 0
Sebastian ilfeldt (Denmark)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
0 - 20
Andreas Drachmann (Denmark - Orks)
Game
Sergey Churakov (Russia)
12 - 8
Aslak Lynæs Stenkilde (Denmark)
Game
Stepan Zotov (Russia)
4 - 16
Martin Bræmer Nielsen (Denmark)
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
18 - 2
Rune Kappel (Denmark)
Game
5
Player1
(77) 0 - 1 (83)
Player2
Leonid (Russia)
9 - 11
Matt Robertson (England)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
1 - 19
James Ramsay (England)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
7 - 13
Nick (England)
Game
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
15 - 5
Mike Porter (England)
Game
Sergey Churakov (Russia)
1 - 19
Anthony Chew (England)
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
7 - 13
Courtney rhodes (England - Orks)
Game
Stepan Zotov (Russia)
20 - 0
Josh Roberts (England)
Game
Sam (Russia - Orks)
17 - 3
Mani (England)
Game
6
Player1
(131) 2 - 0 (29)
Player2
Leonid (Russia)
20 - 0
Emppu Niemi (Finland)
Game
Nikita Epanchintsev (Russia)
0 - 20
Marko Haatio (Finland - )
Game
Vizarh (Russia - Grey Knights)
20 - 0
Sami Keinänen (Finland)
Game
Sergey Churakov (Russia)
11 - 9
Eetu (Finland)
Game
Alexander Kondakov (Russia - Harlequins)
20 - 0
Jouni (Finland)
Game
Dmitrii Sokolinskii (Russia - Genestealer cult)
20 - 0
Eero Saukkonen (Finland)
Game
Sam (Russia - Orks)
20 - 0
Pekka Koskivirta (Finland)
Game
Stepan Zotov (Russia)
20 - 0
Touko "Squirreli" Kästämä (Finland)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net