Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Wales 40k Teams
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(39) 0 - 2 (61)
Player2
Richard Naismith (Deeside Defenders - Chaos Knights)
7 - 13
Adam Ryland (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Heretic Astartes)
Game
Mathew Jones (Deeside Defenders - Deathwatch)
3 - 17
Ash (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Grey Knights)
Game
Stephen Bennett (Deeside Defenders - Necrons)
6 - 14
Brett Armitage (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Necrons)
Game
Joshua Townley (Deeside Defenders - Aeldari)
17 - 3
Dan Bates (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Aeldari)
Game
Adam Studdart (Deeside Defenders - Leagues of Votann)
6 - 14
Nick Counsell (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Adeptus Astartes)
Game
2
Player1
(70) 2 - 0 (30)
Player2
Dan Bates (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Aeldari)
18 - 2
Richard Gaskell (Five get into Trouble - Orks)
Game
Adam Ryland (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Heretic Astartes)
15 - 5
Jon Beal (Five get into Trouble - Necrons)
Game
Brett Armitage (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Necrons)
10 - 10
Peter Hillard (Five get into Trouble - Aeldari)
Game
Nick Counsell (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Adeptus Astartes)
14 - 6
Chris Lewis (Five get into Trouble - Dark Angels)
Game
Ash (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Grey Knights)
13 - 7
David Roberts (Five get into Trouble - Heretic Astartes)
Game
3
Player1
(58) 2 - 0 (42)
Player2
Jon Scrivens (Team Wales Biguns - Adeptus Astartes)
5 - 15
Nick Counsell (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Adeptus Astartes)
Game
Matt Robertson (Team Wales Biguns - World Eaters)
17 - 3
Adam Ryland (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Heretic Astartes)
Game
Mysterious Bob (Team Wales Biguns - T'au Empire)
16 - 4
Ash (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Grey Knights)
Game
Pierre Alexandre Hughes-Daly (Team Wales Biguns - Chaos Knights)
0 - 20
Dan Bates (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Aeldari)
Game
Tom Higginbottom (Team Wales Biguns - Orks)
20 - 0
Brett Armitage (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Necrons)
Game
4
Player1
(60) 2 - 0 (40)
Player2
Andrew Lewis (5 Roads to Renegades - Adeptus Astartes)
14 - 6
Ash (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Grey Knights)
Game
Christopher scriven (5 Roads to Renegades - Heretic Astartes)
10 - 10
Dan Bates (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Aeldari)
Game
John Mccarthy (5 Roads to Renegades - Aeldari)
18 - 2
Adam Ryland (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Heretic Astartes)
Game
Liam Keane (5 Roads to Renegades - Necrons)
6 - 14
Nick Counsell (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Adeptus Astartes)
Game
Nicholas Christensen-Secker (5 Roads to Renegades - Leagues of Votann)
12 - 8
Brett Armitage (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Necrons)
Game
5
Player1
(76) 2 - 0 (24)
Player2
Adam Ryland (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Heretic Astartes)
16 - 4
Adam Plimmer (The Fighting Mongooses - Heretic Astartes)
Game
Ash (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Grey Knights)
10 - 10
Nathan Sutton (The Fighting Mongooses - Aeldari)
Game
Brett Armitage (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Necrons)
20 - 0
Tony Wenham (The Fighting Mongooses - Astra Militarum)
Game
Dan Bates (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Aeldari)
20 - 0
Craig Breslin (The Fighting Mongooses - Chaos Knights)
Game
Nick Counsell (Team wales - blwyddyn Newydd Dda - Adeptus Astartes)
10 - 10
Mr Jacob Stojanovic (The Fighting Mongooses - T'au Empire)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net