Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
AOSFF Team 2023-2024 - Etape I
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(107) 107 - 53 (53)
Player2
Miscop (Blacksword Company - Slaves to Darkness)
20 - 0
Morighane (Team Maëlstrom - Flesh Eater Courts)
Game
Francois (Fëanor) (Blacksword Company - Cities of Sigmar)
19 - 1
Manupast (Team Maëlstrom - Sylvaneth)
Game
Vicarious (Blacksword Company - Lumineth Realm Lords)
12 - 8
Rastaangel (Team Maëlstrom - Nurgle)
Game
Fohim (Blacksword Company - Sons of Behemat)
6 - 14
Juval (Team Maëlstrom - Idoneth Deepkin)
Game
aPhowk (Blacksword Company - Flesh Eater Courts)
14 - 6
Fadsen (Team Maëlstrom - Kharadron Overlords)
Game
SoRo4 (Blacksword Company - Stormcast Eternals)
7 - 13
ANTHO PRIME (Team Maëlstrom - Stormcast Eternals)
Game
Chewi (Blacksword Company - Gloomspite Gitz)
20 - 0
Magnus_Lucius (Team Maëlstrom - Khorne)
Game
Cypheer (Blacksword Company - Khorne)
9 - 11
Chop (Team Maëlstrom - Lumineth Realm Lords)
Game
2
Player1
(65) 65 - 95 (95)
Player2
ANTHO PRIME (Team Maëlstrom - Stormcast Eternals)
2 - 18
Loerick (Les Chatards - Seraphon)
Game
Juval (Team Maëlstrom - Idoneth Deepkin)
10 - 10
Gau (Les Chatards - Ossiarch Bonereapers)
Game
Manupast (Team Maëlstrom - Sylvaneth)
12 - 8
Redwin (Les Chatards - Kharadron Overlords)
Game
Rastaangel (Team Maëlstrom - Nurgle)
8 - 12
Seyrinian (Les Chatards - Soulblight Gravelords)
Game
Chop (Team Maëlstrom - Lumineth Realm Lords)
9 - 11
Morbrock (Les Chatards - Big Waaagh!)
Game
Morighane (Team Maëlstrom - Flesh Eater Courts)
4 - 16
Pierre (Les Chatards - Beasts of Chaos)
Game
Magnus_Lucius (Team Maëlstrom - Khorne)
11 - 9
Metek (Les Chatards - Gloomspite Gitz)
Game
Fadsen (Team Maëlstrom - Kharadron Overlords)
9 - 11
Hidds (Les Chatards - Sylvaneth)
Game
3
Player1
(125) 120 - 40 (35)
Player2
Infinite8 (Miscasting boys - Slaves to Darkness)
15 - 5
Juval (Team Maëlstrom - Idoneth Deepkin)
Game
OhBy (Miscasting boys - Sylvaneth)
13 - 7
ANTHO PRIME (Team Maëlstrom - Stormcast Eternals)
Game
Alcybiade (Miscasting boys - Soulblight Gravelords)
16 - 4
Manupast (Team Maëlstrom - Sylvaneth)
Game
kanehk (Miscasting boys - Sons of Behemat)
10 - 10
Chop (Team Maëlstrom - Lumineth Realm Lords)
Game
ElCid (Miscasting boys - Skaventide)
18 - 2
Rastaangel (Team Maëlstrom - Nurgle)
Game
Jaisser (Quentin) (Miscasting boys - Stormcast Eternals)
17 - 3
Magnus_Lucius (Team Maëlstrom - Khorne)
Game
Fiflo (Miscasting boys - Seraphon)
16 - 4
Fadsen (Team Maëlstrom - Kharadron Overlords)
Game
Roulian (Miscasting boys)
20 - 0
Morighane (Team Maëlstrom - Flesh Eater Courts)
Game
4
Player1
(114) 114 - 46 (46)
Player2
KORORO (Arthour coulliere !!! - Ironjawz)
7 - 13
Manupast (Team Maëlstrom - Sylvaneth)
Game
Baron Rouge (Arthour coulliere !!! - Skaventide)
10 - 10
Magnus_Lucius (Team Maëlstrom - Khorne)
Game
Georgio-Smodjhog (Arthour coulliere !!!)
14 - 6
Chop (Team Maëlstrom - Lumineth Realm Lords)
Game
Nib3uh (Arthour coulliere !!! - Nighthaunt)
17 - 3
Juval (Team Maëlstrom - Idoneth Deepkin)
Game
Greedo- (Arthour coulliere !!! - Sylvaneth)
20 - 0
ANTHO PRIME (Team Maëlstrom - Stormcast Eternals)
Game
toucan du turfu (Arthour coulliere !!!)
14 - 6
Fadsen (Team Maëlstrom - Kharadron Overlords)
Game
DexQQ (Arthour coulliere !!! - Stormcast Eternals)
12 - 8
Rastaangel (Team Maëlstrom - Nurgle)
Game
Marsu (Arthour coulliere !!! - Kharadron Overlords)
20 - 0
Morighane (Team Maëlstrom - Flesh Eater Courts)
Game
5
Player1
(90) 90 - 70 (70)
Player2
eldiran (Stonehenge - Idoneth Deepkin)
20 - 0
Chop (Team Maëlstrom - Lumineth Realm Lords)
Game
Wicky (Stonehenge - Slaves to Darkness)
4 - 16
Juval (Team Maëlstrom - Idoneth Deepkin)
Game
Bazoogrot (Stonehenge - Daughters of Khaine)
3 - 17
Rastaangel (Team Maëlstrom - Nurgle)
Game
Mathiou (Stonehenge - Nurgle)
17 - 3
Magnus_Lucius (Team Maëlstrom - Khorne)
Game
Kaelis (Stonehenge - Soulblight Gravelords)
8 - 12
Manupast (Team Maëlstrom - Sylvaneth)
Game
Varag (Stonehenge )
14 - 6
Morighane (Team Maëlstrom - Flesh Eater Courts)
Game
Zazou (Stonehenge )
9 - 11
ANTHO PRIME (Team Maëlstrom - Stormcast Eternals)
Game
Xharly (Stonehenge )
15 - 5
Fadsen (Team Maëlstrom - Kharadron Overlords)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net