Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(89) 89 - 71 (71)
Player2
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
16 - 4
Viv G (Ireland - Beast Herds)
Game
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
3 - 17
Colin Power (Ireland - Saurian Ancients)
Game
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
15 - 5
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
Game
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
14 - 6
mark moloney (Ireland - Highborn Elves)
Game
rpcapps (USA - Ogre Khans)
15 - 5
Fergus Finch (Ireland - Dwarven Holds)
Game
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
1 - 19
Thibault "ANKOR" (Ireland - Vampire Covenant)
Game
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
7 - 13
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
Game
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
18 - 2
dennis coffey (Ireland - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
(60) 60 - 100 (100)
Player2
Menno van Tergouw (Netherlands - )
6 - 14
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
Game
Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof (Netherlands - )
10 - 10
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
Game
Paul hasselt (Netherlands - Orcs and Goblins)
0 - 20
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
Game
Reinier Gouverneur (Netherlands - Highborn Elves)
15 - 5
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
Game
Sander Hodes (Netherlands - Daemon Legions)
6 - 14
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
Game
Alexander Frenzel (Netherlands - Vampire Covenant)
7 - 13
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
Game
Edwin De vries (Netherlands - The Vermin Swarm)
12 - 8
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
Game
Jacques Gerard van der Puil (Netherlands - Saurian Ancients)
4 - 16
rpcapps (USA - Ogre Khans)
Game
3
Player1
(67) 67 - 93 (93)
Player2
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
19 - 1
Will Goodwin (England - The Vermin Swarm)
Game
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Amit Hindocha (England - Undying Dynasties)
Game
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
10 - 10
Daniel Thomas (England - Empire of Sonnstahl)
Game
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
13 - 7
Rafael Harbinson (England - Kingdom of Equitaine)
Game
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
4 - 16
Craig Johnson (England - Beast Herds)
Game
rpcapps (USA - Ogre Khans)
7 - 13
Chris Legg (England - Infernal Dwarves)
Game
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
6 - 14
Mikey Newman (England - Vampire Covenant)
Game
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
8 - 12
Adam Jones (England - Ogre Khans)
Game
4
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Georgi Topalov (Bulgaria - Orcs and Goblins)
Game
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
19 - 1
Anton NIkolov (Bulgaria - Ogre Khans)
Game
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
13 - 7
Taro (Bulgaria - Infernal Dwarves)
Game
rpcapps (USA - Ogre Khans)
11 - 9
Fabio Guasconi (Bulgaria - Daemon Legions)
Game
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
0 - 20
Georgi Sariev (Bulgaria - Saurian Ancients)
Game
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
5 - 15
Hristo Nikolov (Bulgaria - Dwarven Holds)
Game
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
18 - 2
Gio Tira (Bulgaria - Dread Elves)
Game
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
13 - 7
Leith (Bulgaria - Empire of Sonnstahl)
Game
5
Player1
(73) 73 - 87 (87)
Player2
rpcapps (USA - Ogre Khans)
9 - 11
Filip (Switzerland - Saurian Ancients)
Game
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Zaganidis Dimitri (Switzerland - )
Game
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
10 - 10
Panchard Xavier (Switzerland - Vampire Covenant)
Game
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
7 - 13
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
Game
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
12 - 8
Victor Rossier (Switzerland - Sylvan Elves)
Game
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
7 - 13
Alan "2dipicche" Roncoroni (Switzerland - Beast Herds)
Game
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
19 - 1
Math-CD (Switzerland - Kingdom of Equitaine)
Game
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
0 - 20
Geiser (Switzerland - Highborn Elves)
Game
6
Player1
(75) 75 - 85 (85)
Player2
Benjamin Nardelli (France - Daemon Legions)
2 - 18
rpcapps (USA - Ogre Khans)
Game
vince3310 (France - Vampire Covenant)
16 - 4
joel flint (USA - Kingdom of Equitaine)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (France - )
13 - 7
Phil Blake (USA - Daemon Legions)
Game
Vvalor (France - Ogre Khans)
13 - 7
Morten Møller Jensen (USA - Undying Dynasties)
Game
Yohann Teston (France - Infernal Dwarves)
15 - 5
Lenny Szatkowski (USA - Saurian Ancients)
Game
Arnaud Vincent (France - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Christopher Mince (USA - Vampire Covenant)
Game
LEMERY (France - Orcs and Goblins)
6 - 14
Jake Murphy (USA - Dread Elves)
Game
PALUDETTO Lionel (France - Beast Herds)
1 - 19
Jeremy Gottschalk (USA - Beast Herds)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net