Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(106) 100 - 60 (54)
Player2
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
20 - 0
Konstantin Kafarov (Latvia - Saurian Ancients)
Game
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
Sergejs Medvedevs (Latvia - Ogre Khans)
Game
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
20 - 0
Sergey Kovrov (Latvia - Highborn Elves)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
14 - 6
Vitaliy Marina (Latvia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
8 - 12
Evgeny Kovrov (Latvia - Kingdom of Equitaine)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
13 - 7
Roman Harchevnikov (Latvia - Vampire Covenant)
Game
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
20 - 0
Andrew Vilkov (Latvia - Sylvan Elves)
Game
Michael Graham (Australia - )
2 - 18
Sergey Vishnyakov (Latvia - The Vermin Swarm)
Game
2
Player1
(87) 87 - 73 (73)
Player2
BARROSO (Spain - Ogre Khans)
17 - 3
Michael Graham (Australia - )
Game
Danny Camargo (Spain - Orcs and Goblins)
15 - 5
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
Juan Pablo Garcia (Spain - Dwarven Holds)
8 - 12
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
Game
Turtle (Spain - Vampire Covenant)
7 - 13
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
Game
Alberto Hernández (Spain - Kingdom of Equitaine)
8 - 12
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
Game
Manu aviles (Spain - Infernal Dwarves)
10 - 10
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
11 - 9
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
Game
Alvaro jesus lopez romero (Spain - Daemon Legions)
11 - 9
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
3
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
12 - 8
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
19 - 1
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
13 - 7
Michael Graham (Australia - )
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
5 - 15
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
Game
Shinymetallass (Russia - )
20 - 0
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
9 - 11
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
Game
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
4
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Michael Graham (Australia - )
15 - 5
dennis coffey (Ireland - Kingdom of Equitaine)
Game
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Viv G (Ireland - Beast Herds)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
6 - 14
Thibault "ANKOR" (Ireland - Vampire Covenant)
Game
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
20 - 0
Fergus Finch (Ireland - Dwarven Holds)
Game
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
15 - 5
mark moloney (Ireland - Highborn Elves)
Game
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
7 - 13
Ciaran Dunne (Ireland - The Vermin Swarm)
Game
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
8 - 12
Stephen Coleman (Ireland - Daemon Legions)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
13 - 7
Colin Power (Ireland - Saurian Ancients)
Game
5
Player1
(86) 86 - 74 (74)
Player2
Michael Graham (Australia - )
7 - 13
Geoffrey Dutranoit (Belgium - Daemon Legions)
Game
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
10 - 10
Kaj Geenen (Belgium - Vampire Covenant)
Game
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
15 - 5
François Girard (Belgium - Dread Elves)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
12 - 8
MARCHAIS (Belgium - Ogre Khans)
Game
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
8 - 12
Brunfaut Loick (Belgium - Kingdom of Equitaine)
Game
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
6 - 14
Pascal Sidiras (Belgium - Sylvan Elves)
Game
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
18 - 2
'Artur' Thomas Jacobs (Belgium - Highborn Elves)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
10 - 10
Camille Giaux (Belgium - Empire of Sonnstahl)
Game
6
Player1
(56) 60 - 100 (104)
Player2
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Denmark - Ogre Khans)
Game
Michael Graham (Australia - )
10 - 10
Jakob Nygren (Denmark - Highborn Elves)
Game
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
5 - 15
Michael Vedel (Denmark - Kingdom of Equitaine)
Game
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
10 - 10
Troels Hugo Cederholm (Denmark - )
Game
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
0 - 20
Rasmus Mølbak (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
11 - 9
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
13 - 7
Manny (Denmark - )
Game
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Anders Nøhr (Denmark - Warriors of the Dark Gods)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net