Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(109) 100 - 60 (51)
Player2
Alberto Hernández (Spain - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
Game
Manu aviles (Spain - Infernal Dwarves)
13 - 7
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
Game
BARROSO (Spain - Ogre Khans)
12 - 8
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
Danny Camargo (Spain - Orcs and Goblins)
12 - 8
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
Game
Miguel Calderon (Spain - )
13 - 7
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
Game
Alvaro jesus lopez romero (Spain - Daemon Legions)
19 - 1
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Juan Pablo Garcia (Spain - Dwarven Holds)
11 - 9
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
Game
Turtle (Spain - Vampire Covenant)
19 - 1
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
Game
2
Player1
(67) 64 - 90 (93)
Player2
Renaud Villeneuve (Luxembourg - Orcs and Goblins)
2 - 18
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
Game
JEREMY PAYEN (Luxembourg - Vampire Covenant)
15 - 5
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
Game
Wally (Luxembourg - Infernal Dwarves)
6 - 14
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
Game
William Breton (Luxembourg - Daemon Legions)
4 - 16
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
Game
Enguerran (Luxembourg - Ogre Khans)
17 - 3
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
Game
NGUYEN (Luxembourg - Sylvan Elves)
7 - 13
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
quentin breton (Luxembourg - Highborn Elves)
16 - 4
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
Game
Kiri (Luxembourg - Dwarven Holds)
0 - 20
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
3
Player1
(81) 81 - 79 (79)
Player2
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
1 - 19
Valentino (Norway - Sylvan Elves)
Game
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
19 - 1
Karl-Erik (Norway - Orcs and Goblins)
Game
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
15 - 5
Kyrre Øvrebø (Norway - Vampire Covenant)
Game
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
8 - 12
Jørund Haugland (Norway - Daemon Legions)
Game
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
13 - 7
Lars Morten Thu (Norway - Infernal Dwarves)
Game
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
14 - 6
Andreas (Norway - The Vermin Swarm)
Game
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
11 - 9
Hallvard (Norway - Ogre Khans)
Game
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
0 - 20
Hermund F (Norway - Empire of Sonnstahl)
Game
4
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
Jacob Corteen (Wales - Saurian Ancients)
13 - 7
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
Game
Marcus Lake (Wales - Daemon Legions)
20 - 0
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
Game
Stephen Slatcher (Wales - Ogre Khans)
14 - 6
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
Game
Samuel Freestone (Wales - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
Game
Kieran Showell (Wales - Undying Dynasties)
0 - 20
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
Game
David Johnson (Wales - Dwarven Holds)
0 - 20
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
Game
Felix Newman (Wales - Beast Herds)
6 - 14
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
Game
Jack Austin (Wales - Vampire Covenant)
19 - 1
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
Game
5
Player1
(91) 91 - 69 (69)
Player2
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
12 - 8
XXX (Argentina - Empire of Sonnstahl)
Game
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
18 - 2
iñigo (Argentina - Ogre Khans)
Game
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
2 - 18
Raul Vela Gaspar (Argentina - Beast Herds)
Game
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
14 - 6
Paulo Astorga (Argentina - Dread Elves)
Game
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
15 - 5
Juan José (Argentina - Infernal Dwarves)
Game
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
5 - 15
Pablo Ahumada "Serwin" (Argentina - )
Game
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
5 - 15
Josu (Argentina - The Vermin Swarm)
Game
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
20 - 0
Jorge David Guerrini (Argentina - Highborn Elves)
Game
6
Player1
(65) 65 - 95 (95)
Player2
Julius Castren (Finland - Saurian Ancients)
5 - 15
Michal Bukvic (Czech - Orcs and Goblins)
Game
Olli Katila (Finland - Orcs and Goblins)
18 - 2
Jakub Klinský (Czech - Saurian Ancients)
Game
Juuso Lähdekorpi (Finland - Ogre Khans)
2 - 18
Jan Pus (Czech - Beast Herds)
Game
Jere Jukka (Finland - Undying Dynasties)
8 - 12
Marek Bernard (Czech - Warriors of the Dark Gods)
Game
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
3 - 17
Michal Malý (Czech - Dwarven Holds)
Game
Johannes Rimpiläinen (Finland - Beast Herds)
7 - 13
Jan Plucar (Czech - Ogre Khans)
Game
Lasse Lindström (Finland - Dwarven Holds)
11 - 9
Petr Ambrož (Czech - Vampire Covenant)
Game
Pyry Peitso (Finland - Vampire Covenant)
11 - 9
Ladislav Pešta (Czech - Infernal Dwarves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net