#PlayerPathArmyPoints
1 Martin Bræmer Nielsen (Team Fritkot (DK)) w-w-w-w-w Aeldari 96
2 Arrethas (Team Bisounours (FR)) w-w-w-w-w Aeldari 92
3 Anthony Chew (Team England Lions (UK)) w-w-w-w-w 91
4 Justin Jansen (The Glorious Dutch) w-w-w-w-l Heretic Astartes 86
5 Simone Cimo (People of Certain Level (IT)) d-w-w-w-w Orks 86
6 Markus Hinson (Team England Roses (UK)) w-w-w-w-w Imperial Knights 85
7 Nikolas Papadopoulos (Team Hellas (GR)) w-l-w-w-w Ynnari 85
8 Karsten Henriksen (The B-Team (DK)) w-w-w-l-w 80
9 QUEFFELEC Yann (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-w-w-w Genestealer cult 80
10 Michael Bræmer Nielsen (Team Fritkot (DK)) w-w-l-w-w Thousand sons 79
11 Dletch (Team Bisounours (FR)) w-w-w-l-w Chaos Daemons 77
12 Josh Roberts (Team England Lions (UK)) w-w-w-w-l 77
13 bulgor (Semi-Croustillants (FR)) w-w-w-w-l Harlequins 76
14 Isik Belul (Team Plastieken Mannekes (INT)) w-w-w-d-w 73
15 Tim Verbeek (The Glorious Dutch) w-l-w-w-w Tyranids 73
16 Sebastien MORETTI (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-w-w-w 72
17 Marco (Blacklist (IT)) w-l-w-w-w Chaos Daemons 70
18 Gianluca "OTIS" Legumi (Blacklist (IT)) w-w-w-w-w Aeldari 69
19 Matt Robertson (Team England Lions (UK)) w-w-w-w-w 69
20 Nathan Roberts (Team England Lions (UK)) w-w-w-l-w Adepta Sororitas 69
21 Xavier Abraham (Team Bisounours (FR)) w-w-l-l-w 69
22 Ash (Team Glasshammer (UK)) l-w-w-w-w T'au Empire 67
23 Georgios Floros (Team Hellas (GR)) l-w-w-w-d 67
24 James Ramsay (Team England Lions (UK)) w-w-w-l-w 67
25 mark crombleholme (Team England Roses (UK)) w-w-w-l-w Drukhari 67
26 Dimitris Papageorgiou (Team Hellas (GR)) w-w-w-w-w 65
27 Axel Pariot (Semi-Croustillants (FR)) l-w-l-w-w Adeptus Custodes 63
28 Olivier WEISS (Semi-Croustillants (FR)) w-l-w-w-l Drukhari 61
29 LEPELTIER (Paris United - xXth Legion (FR)) w-l-w-d-l Imperial Knights 60
30 Tom Higginbottom (Team Glasshammer (UK)) l-w-w-l-l Drukhari 60
31 Pierre Wetula (Paris United - xXth Legion (FR)) w-w-l-w-l 58
32 Rasmus kirsted (The B-Team (DK)) w-l-w-l-w Orks 58
33 Sebastian ilfeldt (Team Fritkot (DK)) l-w-l-w-l Astra Militarum 58
34 Alessandro D'Agata (People of Certain Level (IT)) l-w-l-w-w T'au Empire 57
35 Grimmjollow (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-w-l-w Orks 57
36 Raphaël Jaffré (Semi-Croustillants (FR)) w-l-w-l-w T'au Empire 57
37 Ruud Steenbakkers (The Glorious Dutch) l-l-w-w-w Aeldari 57
38 Courtney rhodes (Team England Lions (UK)) w-w-l-w-l Orks 56
39 Dan Bates (Team Glasshammer (UK)) w-w-w-l-w 55
40 Raphael D. (Paris United - xXth Legion (FR)) w-l-w-w-w Ynnari 54
41 Tom Adriany (Team Plastieken Mannekes (INT)) l-w-l-l-w 54
42 Adam Trotter (Team Glasshammer (UK)) w-l-w-w-l 53
43 Giuseppe "Dread Monk" Conti (Blacklist (IT)) l-w-l-w-w Drukhari 53
44 Jakob Brun (The B-Team (DK)) l-l-w-l-w Aeldari 52
45 Mitch (Team Plastieken Mannekes (INT)) l-w-l-l-w Genestealer cult 52
46 Ronzier Mikael (Team Bisounours (FR)) l-l-w-w-l Orks 52
47 Glenn (Team Plastieken Mannekes (INT)) w-l-l-w-w Imperial Knights 51
48 Riccardo (People of Certain Level (IT)) w-l-l-w-d Adeptus Mechanicus 51
49 Bobo (Basement Crew (LUX)) l-l-l-w-w Ynnari 50
50 Aslak Lynæs Stenkilde (Team Fritkot (DK)) l-w-l-l-w Orks 49
51 Giorgio Testanera (People of Certain Level (IT)) l-w-l-d-w 49
52 Maarten Vanderkrieken (Team Plastieken Mannekes (INT)) w-l-w-l-w 49
53 theo (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-w-l-l Adeptus Astartes 49
54 Jan Jensen (The B-Team (DK)) l-d-w-w-l 48
55 balrock (Paris United - xXth Legion (FR)) l-l-w-w-w 47
56 Brett Armitage (Team England Roses (UK)) l-w-l-w-l 46
57 Stephen Box (Team Glasshammer (UK)) w-l-w-l-l 46
58 Gerasimos Georgopoulos (Team Hellas (GR)) d-w-l-w-l 45
59 GIOVANNI (Blacklist (IT)) l-w-l-w-l T'au Empire 44
60 Ricardo Barrientos de Reus (The Glorious Dutch) l-w-w-l-l Astra Militarum 44
61 Elia Revello (People of Certain Level (IT)) w-l-l-w-l 43
62 Joubert (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-l-l-w T'au Empire 43
63 Kommissar (Blacklist (IT)) l-l-w-w-l Astra Militarum 43
64 Gerard Malipaard (The Glorious Dutch) w-l-w-l-l Imperial Knights 42
65 yann paillard (Paris United - Beers Knockers (FR)) l-w-l-w-l 42
66 John Partridge (Team Glasshammer (UK)) l-l-w-w-w Ynnari 41
67 Joe (Basement Crew (LUX)) w-l-l-d-l 40
68 Morten Heath (The B-Team (DK)) w-l-l-l-w 40
69 Robin (Semi-Croustillants (FR)) l-l-l-w-d Genestealer cult 40
70 Tocquet (Paris United - xXth Legion (FR)) w-l-l-l-d 40
71 throst (Team Bisounours (FR)) l-w-w-l-l Drukhari 38
72 Lauge Perto (Team Fritkot (DK)) d-w-l-l-l T'au Empire 37
73 Mark Pocock (Team England Roses (UK)) d-d-l-l-l Chaos Daemons 36
74 Gaz Jones (Team England Roses (UK)) w-w-l-l-l Aeldari 33
75 Loïc "Lolo-" Dubois (Paris United - xXth Legion (FR)) l-l-l-w-l Ynnari 32
76 Rocco Alifano (Blacklist (IT)) l-l-l-w-l Adeptus Custodes 32
77 Oleksiy Kostyuk (Team Hellas (GR)) l-l-l-w-w 31
78 Andreas Boutos (Team Hellas (GR)) l-l-l-l-l 29
79 Tom Rijks (The Glorious Dutch) l-w-l-l-l 27
80 Thierry Prudhomme (Basement Crew (LUX)) w-l-l-l-d 26
81 Tom Dewilde (Team Replay (BE)) w-l-l-l-l 26
82 Yannick (Basement Crew (LUX)) w-l-l-l-l Thousand sons 26
83 Asbjørn Christensen (Team Fritkot (DK)) w-l-l-l-l Tyranids 25
84 Steven Breughe (Team Replay (BE)) l-l-w-l-l Deathwatch 25
85 Steve Bielen (Team Plastieken Mannekes (INT)) l-l-l-l-w 24
86 Yann Greischer (Basement Crew (LUX)) w-l-l-l-l 22
87 Jacob Laurits Besenbacher Kjeldsen (The B-Team (DK)) l-l-w-l-d Adeptus Astartes 21
88 Jasper Vandenbroucke (Team Replay (BE)) l-l-l-l-l 21
89 Kim Thevelein (Team Replay (BE)) w-l-l-l-l Tyranids 21
90 Gilles ZANEN (Basement Crew (LUX)) l-l-l-l-l Adeptus Mechanicus 16
91 MICHELE (People of Certain Level (IT)) l-l-l-l-l Heretic Astartes 16
92 Ouloum (Semi-Croustillants (FR)) l-l-l-l-l Deathwatch 15
93 Mark crombleholme (Team England Roses (UK)) l-l-l-l-l Drukhari 12
94 Tom Roose (Team Replay (BE)) l-l-l-l-l 7
95 Dieter (Team Replay (BE)) l-l-l-l-l Dark Angels 5
96 Thomas (Team Bisounours (FR)) l-l-l-l-l Death Guard 0