#PlayerPathPoints
1 "Tiferet" Tim Dvoskin (Belarus - Team Belarus)  0
2 ... (Ukraine - Ukrainian Anchors)  0
3 Adam (Poland - Warsaw Residents)  0
4 Adam Jones (United Kingdom - England)  0
5 Adam Kuc (Poland - Szybki Szpil)  0
6 Adam Lewański (Poland - Warsaw Residents)  0
7 Aleksandar Piksiades (Serbia - Team Serbia)  0
8 Aleksandar Trivunovic (Belgium - Les kets des Marolles)  0
9 Aleksander Jaworowski (Poland - The Phantom Menace)  0
10 Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)  0
11 Alexander Brinchmann-Hansen (Norway - Team Norway #1)  0
12 Allaer Thomas (Belgium - Les kets des Marolles)  0
13 Allor (Russia - Russo Turisto)  0
14 Amit Hindocha (United Kingdom - England)  0
15 Andrea B. Sferrazza (Italy - Italian Stallions)  0
16 Andrea Manfroni (Italy - Italian Stallions)  0
17 Andrzej (Poland - Revenge of the Sith)  0
18 Anthony Thompson (Germany - Team Germany 1)  0
19 Artem (Ukraine - Ukrainian Anchors)  0
20 Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine - Ukraine 2)  0
21 Artsiom Shylau (Belarus - Team Belarus)  0
22 Artur Güttler (Germany - Betreutes Würfeln)  0
23 Axel Grossman (Germany - Betreutes Würfeln)  0
24 Baexta (Germany - Oger und Lauch)  0
25 Baron (Spain - CRUAB)  0
26 BARROSO (Spain - New Team)  0
27 Bart Saes (Netherlands - Team Holland 3)  0
28 Bartłomiej (Poland - Szybki Szpil)  0
29 Bastien Yilmaz (Belgium - Belgian Mercenaries)  0
30 Bercik (Poland - Szybki Szpil)  0
31 Björn Bernsmeier (Germany - Team Akistan)  0
32 Blazej (Poland - Return of the Jedi)  0
33 Bonhomme denis (Belgium - Team Liége )  0
34 Bourgeot Loïc (France - MYLFS)  0
35 bovy thibaud (Belgium - Team Liége )  0
36 Brunfaut Loick (France - MYLFS)  0
37 Camille Giaux (Belgium - Les kets des Marolles)  0
38 Cantiniaux Maximilien (Belgium - Belgian Mercenaries)  0
39 Cédric Laurent (Belgium - Les kets des Marolles)  0
40 Cedric Van Belle (Belgium - Belgian Fries)  0
41 Chris (Germany - Die fiesen Otternasen)  0
42 Chris Koll (Germany - Northland Slayers)  0
43 Christian Brauer (Germany - Dreiradgang)  0
44 Christian Mathieu (Germany - Grimms Erben)  0
45 Christopher (Poland - Warsaw Residents)  0
46 Clément (France - MYLFS)  0
47 Clement Konopnicki (Germany - Jenaer Fluffbunnies)  0
48 Colin Power (United Kingdom - The Real United Kingdom)  0
49 Concobara (Czech Republic - Czech Team C)  0
50 Constantin Koch (Germany - Dreiradgang)  0
51 coppe (Belgium - Team Liége )  0
52 Craig Johnson (United Kingdom - England)  0
53 Cyberogg (Russia - Russo Turisto)  0
54 Damian "Milczek" Bronowicki (Poland - Revenge of the Sith)  0
55 Daniel (Germany - Rüstige Rentner)  0
56 Daniel Hazel (Germany - Team A)  0
57 Daniel Heidel (Germany - Die fiesen Otternasen)  0
58 Daniel Schaefer (Germany - Hauptstadt Legionäre)  0
59 Daniel Tamajon (Spain - CRUAB)  0
60 David Gade (Denmark - The Cassive M)  0
61 David Lisson (Germany - Die Deichgrafen)  0
62 Davidar (Spain - The Troll Team)  0
63 Decoster Quentin (Belgium - Knight of Ebene)  0
64 Dennis (Germany - Privateer Poza Boyz)  0
65 Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren (Denmark - The Cassive M)  0
66 Dennis Holstein (Germany - Grimms Erben)  0
67 Denny Harsono (Netherlands - Team Holland 2)  0
68 Diego Albert Ávila (Spain - The Troll Team)  0
69 Dietmar Matthe (Germany - Team Akistan)  0
70 Dirk Sperr (Germany - Legio Franconia)  0
71 Dmytro Stashok (Ukraine - Ukraine 2)  0
72 Dominik Buehler (Germany - Legio Franconia)  0
73 Dominik Coenen (Germany - This is Sparta)  0
74 Dominik Wulf (Germany - Grimms Erben)  0
75 Dominique Henrard (Belgium - Belgian Mercenaries)  0
76 Dusan (Serbia - Team Serbia)  0
77 Edouard Legat (Belgium - Les kets des Marolles)  0
78 Edward Murdoch (United Kingdom - London Wargaming Guild)  0
79 Edwin De vries (Netherlands - Team Holland 1)  0
80 Erik Grossmann (Germany - Betreutes Würfeln)  0
81 Exalted Champion (Germany - Hauptstadt Legionäre)  0
82 Fabian Peters (Germany - Team Oldschool)  0
83 Fabrice Babnik (Netherlands - Team Holland 3)  0
84 Felix (Germany - Team Oldschool)  0
85 Felix Newman (United Kingdom - England)  0
86 Felix Reisinger (Germany - Jenaer Fluffbunnies)  0
87 Filip (Czech Republic - Czech Team C)  0
88 Filip (Poland - Return of the Jedi)  0
89 Florian Greß (Germany - Legio Franconia)  0
90 Francesco Di Bonaventura (Italy - Italian Stallions)  0
91 Francesco Guidi (Switzerland - Team Switzerland 2)  0
92 Francesco Sperandeo (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )  0
93 Friedemann Walzer (Germany - Rüstige Rentner)  0
94 Gabriel fernandez (Switzerland - Team Switzerland 2)  0
95 galrauch (Belarus - Team Belarus)  0
96 Genosuko (Belgium - Team Liége )  0
97 Geoffrey Dutranoit (Belgium - Belgian Chocolates)  0
98 Gijs Verhagen (Netherlands - Team Holland 3)  0
99 Gio Tira (United Kingdom - London Wargaming Guild)  0
100 Giulio Gatti (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )  0
101 Giuseppe Sbirziola (Germany - Die fiesen Otternasen)  0
102 Gossiaux Joachim (Belgium - Knight of Ebene)  0
103 Gregor Flenz (Germany - Hauptstadt Legionäre)  0
104 Gregory Mandelaire (Belgium - Team Liége )  0
105 Griech (Germany - Bester Weigert)  0
106 Guy Demeyere (Belgium - Belgian Chocolates)  0
107 Hadrien (Belgium - Belgian Mercenaries)  0
108 Harm Smits (Netherlands - Team Holland 2)  0
109 Heiko A. Beyer (Germany - Dreiradgang)  0
110 Henrik (Germany - Team A)  0
111 Hermans nico (Belgium - Belgian Chocolates)  0
112 Hessel (Netherlands - Team Holland 3)  0
113 Hristo Nikolov (United Kingdom - The Real United Kingdom)  0
114 Ievgen Zapolskyi (Ukraine - Ukrainian Anchors)  0
115 Illia Karmazinski (Ukraine - Ukraine 2)  0
116 Ingo Stuber (Germany - Northland Slayers)  0
117 iñigo (Spain - New Team)  0
118 Inquisitor Zorn (Germany - Die fiesen Otternasen)  0
119 J Boersma (Netherlands - Team Holland 2)  0
120 Jack Austin (United Kingdom - The Real United Kingdom)  0
121 Jack Chapman (United Kingdom - The Real United Kingdom)  0
122 Jakob Errebo (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys)  0
123 Jakob Nygren (Denmark - Denmark 1)  0
124 Jakub Borkowski (Poland - Return of the Jedi)  0
125 Jakub Klinský (International - United Nations)  0
126 Jan „Goblin“ Vajsejtl (Czech Republic - Czech Team C)  0
127 Jan B. (Germany - Dreiradgang)  0
128 Jan Olaf Schulenburg (Germany - Die Deichgrafen)  0
129 Jan Plucar (Czech Republic - Team Czech A)  0
130 Jan Podaný (Czech Republic - Team Czech A)  0
131 Jan Pus (Ukraine - Ukraine 2)  0
132 Jan ranau (Germany - This is Sparta)  0
133 Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof (Netherlands - Team Holland 1)  0
134 Jan-David Block (Germany - Drachenhort´s Revival Party)  0
135 Jan-Helge Eliassen (Norway - Team Norway #1)  0
136 Jannik Siefkes-Wedemeyer (Germany - Die Deichgrafen)  0
137 Janus2019 (Poland - Revenge of the Sith)  0
138 Jens (Germany - Team Oldschool)  0
139 Jens (Germany - Grimms Erben)  0
140 jens hollensen (Denmark - The Cassive M)  0
141 Jens ole kaae (International - United Nations)  0
142 Jerome (Germany - Bester Weigert)  0
143 Jerzy Brzozowski (Poland - The Phantom Menace)  0
144 Jetro Dam (Netherlands - Team Holland 1)  0
145 Jezus (Poland - The Empire Strikes Back)  0
146 Jobst (Germany - Jenaer Fluffbunnies)  0
147 Johannes Mohr (Germany - Rüstige Rentner)  0
148 John Turner (United Kingdom - London Wargaming Guild)  0
149 Jonathan Chiniakov (Russia - Russo Turisto)  0
150 Jonathan Yilmaz (Belgium - Belgian Mercenaries)  0
151 Julian Asensio (Spain - The Troll Team)  0
152 Julien (Belgium - Knight of Ebene)  0
153 Jun Jingco (France - Privateers and Yeomen)  0
154 Jørund Haugland (Norway - Team Norway #1)  0
155 Kacper (International - United Nations)  0
156 Kacper Bucki (Poland - Warsaw Residents)  0
157 Kai (Germany - Team Akistan)  0
158 Kain (Spain - CRUAB)  0
159 Kaj Geenen (Belgium - Belgian Fries)  0
160 Karel Kovářík (Czech Republic - $wag)  0
161 Kasper Olesen (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys)  0
162 Kathal (Belarus - Team Belarus)  0
163 Kevin (Germany - Posaz Berlin)  0
164 Kevy Van Belle (Belgium - Brussels Fanatics)  0
165 kierty (France - Privateers and Yeomen)  0
166 Kiri (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )  0
167 Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon)  0
168 Klexe90 (Germany - Bester Weigert)  0
169 Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon)  0
170 Konstantin Volokhin (Ukraine - Ukrainian Anchors)  0
171 Kristoffer Lysholm (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys)  0
172 Kwinten De Backer (Belgium - Belgian Fries)  0
173 Kaare Siesing (Denmark - Denmark 2)  0
174 Ladislav Pešta (Czech Republic - $wag)  0
175 Ladislav Zich (Czech Republic - Team Czech B)  0
176 Langhendries (Belgium - Knight of Ebene)  0
177 Leif Kirchhartz (Germany - Privateer Poza Boyz)  0
178 Lucas Bartusch (Germany - Oger und Lauch)  0
179 Lucas Knöner (Germany - Die Deichgrafen)  0
180 Luis "Asurnil" Muñoz (Spain - The Troll Team)  0
181 Luis Merino (Germany - Privateer Poza Boyz)  0
182 Luka Lazic (Serbia - Team Serbia)  0
183 Lukas (Germany - Die fiesen Otternasen)  0
184 Lukas "NH3" Rapant (Czech Republic - Czech Team C)  0
185 Luke Tranter (United Kingdom - London Wargaming Guild)  0
186 Maciej (Poland - Warsaw Residents)  0
187 Maik Duus (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah)  0
188 Manny (Denmark - Denmark 2)  0
189 Marc Duncker (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah)  0
190 Marc Oeser (Germany - This is Sparta)  0
191 Marc Sancho (Spain - CRUAB)  0
192 Marcel Krause (Germany - Dreiradgang)  0
193 Marcin (Poland - The Phantom Menace)  0
194 Marcin (Poland - Revenge of the Sith)  0
195 Marcin Lipiński (Poland - Hardkor Riders)  0
196 Marco Hess (Germany - Betreutes Würfeln)  0
197 Marcus Lake (United Kingdom - The Real United Kingdom)  0
198 Marek "Markus" Havel (Czech Republic - Czech Team C)  0
199 Marek Bernard (Czech Republic - Team Czech A)  0
200 Marek Gmyrek (Poland - The Phantom Menace)  0
201 Marek Kiełbasa (Poland - Szybki Szpil)  0
202 Marius Maertens (Germany - This is Sparta)  0
203 Markus Glänzel (Germany - Jenaer Fluffbunnies)  0
204 Martijn Koch van Koningsbruggen (Netherlands - Team Holland 2)  0
205 Matěj Malý (Czech Republic - $wag)  0
206 Mateusz Łapiński (Poland - The Phantom Menace)  0
207 Mateusz Podwysocki (Poland - Revenge of the Sith)  0
208 Matthias Krejczy (Germany - Northland Slayers)  0
209 Matthias Schilling (Germany - Legio Franconia)  0
210 Maurice W (Germany - Die Deichgrafen)  0
211 Max Linke (Germany - Legio Franconia)  0
212 Menno van Tergouw (Netherlands - Team Holland 1)  0
213 Merlijn Dejonckheere (Belgium - Belgian Fries)  0
214 Micha (Germany - Posaz Berlin)  0
215 Michael Evelt (Germany - Oger und Lauch)  0
216 Michael Grametzki (Germany - Team Germany 1)  0
217 Michael Klostermann (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah)  0
218 Michael Nehls (Germany - Oger und Lauch)  0
219 Michael Salom (Switzerland - Team Switzerland 2)  0
220 Michal "BeoWulf" Bouša (Czech Republic - $wag)  0
221 Michal "Pudl" Bukvic (Czech Republic - Team Czech A)  0
222 Michal Bures (Czech Republic - Team Czech B)  0
223 Michał Kołakowski (Poland - Hardkor Riders)  0
224 Michal Malý (Czech Republic - Team Czech B)  0
225 Michał Rusinek (Poland - The Empire Strikes Back)  0
226 Miguel Calderon (Spain - New Team)  0
227 Mikhail (Russia - Russo Turisto)  0
228 Minder Raphaël (Switzerland - Team Switzerland 2)  0
229 Mity (Russia - Pokemon)  0
230 Mladen Jovic (Serbia - Team Serbia)  0
231 Montxo (Spain - The Troll Team)  0
232 Morkall (Belgium - Brussels Fanatics)  0
233 Natasake (Germany - Team Akistan)  0
234 Nicholai Jørgensen (Denmark - The Cassive M)  0
235 Nils (Germany - Rüstige Rentner)  0
236 Nils Kietzmann (Germany - Betreutes Würfeln)  0
237 Oliver Fagerholt (Denmark - Denmark 1)  0
238 Olli (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah)  0
239 Ondrej Maly (Czech Republic - Team Czech B)  0
240 Orombi (Spain - New Team)  0
241 Ota (International - United Nations)  0
242 Panchard Xavier (Switzerland - Switzerland 1)  0
243 Patric Steininger (Germany - Team Oldschool)  0
244 Patrick Mau (Germany - Northland Slayers)  0
245 Paul Berclaz (Switzerland - Switzerland 1)  0
246 Paul Feuerstake (Germany - Team Germany 1)  0
247 Pawel "Gasior" Gasiewski (Poland - Hardkor Riders)  0
248 Pazdzioch (Poland - Return of the Jedi)  0
249 Peter Ridder (Germany - Team Germany 1)  0
250 Petr Ambrož (Czech Republic - Team Czech B)  0
251 Philipp Gisbertz (Germany - Grimms Erben)  0
252 Philipp Seiler (Germany - Drachenhort´s Revival Party)  0
253 Piotr (Poland - Hardkor Riders)  0
254 Pj Kuczynski (Denmark - Denmark 1)  0
255 Przemyslaw (Poland - Return of the Jedi)  0
256 quentin breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )  0
257 Rasmus Koldby Jørgensen (Denmark - Denmark 2)  0
258 Rasmus Mølbak (Denmark - Denmark 2)  0
259 Reinier Gouverneur (Netherlands - Team Holland 1)  0
260 Rene Wendland (Germany - Hauptstadt Legionäre)  0
261 Rik (Netherlands - Team Holland 2)  0
262 Robert (Poland - The Empire Strikes Back)  0
263 Robin Morent (Belgium - Belgian Fries)  0
264 Rothulf (Belgium - Brussels Fanatics)  0
265 Ruben (Germany - Posaz Berlin)  0
266 Rupoli Alberto (Italy - Italian Stallions)  0
267 Sargarn (Germany - Privateer Poza Boyz)  0
268 Scrub (Germany - Team A)  0
269 Sebastian Bekermann (Germany - Team Akistan)  0
270 Sebastian Daszkiewicz (Poland - Szybki Szpil)  0
271 Sebastian Skroch (Germany - Drachenhort´s Revival Party)  0
272 sebastien (Belgium - Knight of Ebene)  0
273 Shinymetallass (Russia - Russo Turisto)  0
274 Sigbjørn Eriksrud (Norway - Team Norway #1)  0
275 Simon Funck (Germany - Drachenhort´s Revival Party)  0
276 Simon Pfefferle (Germany - This is Sparta)  0
277 Simone Cucuzza (Italy - Italian Stallions)  0
278 sixbras (France - Privateers and Yeomen)  0
279 Stanislav (Belarus - Team Belarus)  0
280 Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon)  0
281 Stanislaw Scheiner (Poland - The Empire Strikes Back)  0
282 Stefan Potgeter (Netherlands - Team Holland 3)  0
283 Stefan Voßen (Germany - Team A)  0
284 Stefano Ferrante (Germany - Hauptstadt Legionäre)  0
285 Steffen Duus (Denmark - The Cassive M)  0
286 Steffen Flagge (Germany - Oger und Lauch)  0
287 Stephan Eggert (Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah)  0
288 Stéphane (France - Privateers and Yeomen)  0
289 Streifenkarl (Germany - Jenaer Fluffbunnies)  0
290 Sune van der Loo (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys)  0
291 Sven Gassen (Germany - Drachenhort´s Revival Party)  0
292 Sviatoslav (Ukraine - Ukrainian Anchors)  0
293 Szczurek (France - MYLFS)  0
294 søren haaning (Denmark - Denmark 2)  0
295 Tanguy Pussacq (France - MYLFS)  0
296 thisish1 (Germany - Privateer Poza Boyz)  0
297 Thomas "TheLegend27" Burri (Switzerland - Switzerland 1)  0
298 Thomas Jacobs (Belgium - Belgian Chocolates)  0
299 Thomas Kahlke (Germany - Team Oldschool)  0
300 Thomas Möller (Germany - Team Germany 1)  0
301 Thorsten Path (Germany - Northland Slayers)  0
302 Thyssen Serge (Belgium - Brussels Fanatics)  0
303 Tim (Norway - Team Norway #1)  0
304 Tim Bargmann (Germany - Team A)  0
305 Tim Bohknecht (United Kingdom - London Wargaming Guild)  0
306 Tino (Germany - Bester Weigert)  0
307 Tiziano Prestini (Switzerland - Team Switzerland 2)  0
308 Tobiáš Veska (Czech Republic - Team Czech A)  0
309 Tomas Hugger (Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys)  0
310 Tomas Vavrinik (Czech Republic - $wag)  0
311 Tomasz (Poland - The Empire Strikes Back)  0
312 Tomasz Tutaj (Poland - Hardkor Riders)  0
313 Tomek Chudy Chudzinski (Germany - Posaz Berlin)  0
314 Tore Plennis (Germany - Rüstige Rentner)  0
315 Troels Hugo Cederholm (Denmark - Denmark 1)  0
316 Turtle (Spain - New Team)  0
317 Unagi (France - Privateers and Yeomen)  0
318 VANDERSANDE François (Belgium - Belgian Chocolates)  0
319 Victor Rossier (Switzerland - Switzerland 1)  0
320 Villon (Spain - CRUAB)  0
321 Vincent (Belgium - Brussels Fanatics)  0
322 Vincent Maristany Klose (Germany - Posaz Berlin)  0
323 Vladimir Curcic (Serbia - Team Serbia)  0
324 Warren Brewster (United Kingdom - England)  0
325 Wilhelm Grøfte (Denmark - Denmark 1)  0
326 William Breton (Luxembourg - Team Lëtzebuerg )  0
327 Wolfgang (Germany - Bester Weigert)  0
328 Yann Favre (International - United Nations)  0
329 Zaganidis Dimitri (Switzerland - Switzerland 1)  0
330 Григорий (Ukraine - Ukraine 2)  0