#PlayerPathArmyPoints
1 XxX (Dark vador) w-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 95
2 Miguel Calderon (New Team) w-w-w-w-w 91
3 Frederick Humcke (Swiss Roots) w-w-w-w-w 88
4 Yann Nguyen Van (Enfants du Sud - OBELIX) w-w-w-w-w 83
5 MARCHAIS (HOT&BASH Normandy) d-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 78
6 Johannes Mohr (Swiss Roots) w-w-w-w-l 76
7 cocofreeze (Swiss Roots) w-w-w-w-d 75
8 Jérome (Loups du Téméraire) w-w-w-w-l Vampire Covenant 75
9 Rothulf (Brussels Fanatics) l-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 75
10 DUQUET (Enfants du Sud - OBELIX) w-w-l-w-w 74
11 Karl-Erik (New dogs Old tricks) w-w-w-d-w 74
12 Paul Feuerstake (Team Germany) w-w-l-w-w 74
13 Mark Greensill (England Lions) l-w-w-w-w Highborn Elves 73
14 Geoffrey Dutranoit (Belgian beers) w-w-w-w-l 72
15 Adrian giner (New Team) w-w-w-w-d 70
16 Romain (Malakoff's Brothers) w-w-w-w-l Highborn Elves 69
17 Pierre-Emmanuel Guillet (Enfants du sud bis) w-w-l-l-w Ogre Khans 68
18 Oleksandr Lesyshyn (New Team) w-w-w-l-w Dread Elves 67
19 Pascal Sidiras (Belgian Chocolates) w-l-w-w-w Beast Herds 67
20 Josselin Coellier (Dark vador) l-w-w-d-w 66
21 VANDERSANDE François (Rieurs Sangliers) w-w-l-w-w Kingdom of Equitaine 65
22 Thomas Jacobs (Kass'os) d-w-w-w-w 64
23 Adam Jones (Team England) w-w-w-w-l Warriors of the Dark Gods 63
24 Brunfaut Loick (Belgian Chocolates) w-w-d-l-w Kingdom of Equitaine 63
25 Merlijn Dejonckheere (Belgian Chocolates) d-w-w-l-w Sylvan Elves 63
26 Cantiniaux Maximilien (New dogs Old tricks) l-w-w-w-l 62
27 Christophe Fruit (Master of puppets) w-w-l-w-w Vampire Covenant 62
28 Damsetoi (Enfants du sud bis) l-w-w-l-w Daemon Legions 62
29 Hans Andreas Blom (New dogs Old tricks) w-d-w-l-d 62
30 Jacob Corteen (England Lions) l-w-l-l-w Empire of Sonnstahl 62
31 Meyer (Les Résistants Battle) l-w-d-w-w Sylvan Elves 62
32 Chris Legg (Team England) w-w-l-w-l Daemon Legions 61
33 CYNOSARGE (Dark vador) w-l-w-w-d 61
34 Frar (Loups du Téméraire) w-l-l-w-w Dwarven Holds 61
35 Thyssen Serge (Brussels Fanatics) l-w-w-l-w The Vermin Swarm 61
36 Léopold (Master of puppets) l-l-w-w-d Daemon Legions 60
37 Thomas Möller (Team Germany) l-d-w-w-w Warriors of the Dark Gods 60
38 Bouvier Antoine (Team Portugal) d-l-w-l-w 59
39 Guy Demeyere (Belgian Chocolates) w-l-w-l-l Undying Dynasties 59
40 Manuel Berthet (Team Portugal) w-l-w-l-w Ogre Khans 58
41 Putterie Vincent (Rieurs Sangliers) l-w-w-w Orcs and Goblins 58
42 Ezekiel57 (Enfants du Sud - OBELIX) w-w-l-d-l Undying Dynasties 57
43 Gaspard MOTTE (HOT&BASH Normandy) w-l-l-w-w Orcs and Goblins 57
44 Jaina (Les Résistants Battle) l-w-w-w-w Empire of Sonnstahl 57
45 Luuk (Bulletproof) l-l-w-w-w The Vermin Swarm 57
46 bovy thibaud (Liegendary) w-d-l-d-l Saurian Ancients 56
47 Hugh Scarlin (England Lions) d-w-l-l-w Ogre Khans 56
48 Marcel Ritsema (Bulletproof) d-l-w-l-w Saurian Ancients 56
49 Nivek (HOT&BASH Normandy) l-d-l-w-w Saurian Ancients 56
50 Ryan Amiri (England Lions) d-l-l-w-w Kingdom of Equitaine 56
51 Andreas Girault (New dogs Old tricks) l-w-w-w-w 55
52 Chris Bond (Team England) w-w-l-d-w Sylvan Elves 55
53 Zaganidis Dimitri (Swiss Roots) w-w-w-w-l 55
54 Robin (Loups du Téméraire) w-l-l-l-w Undying Dynasties 54
55 Peter Ridder (Team Germany) w-l-l-l-w Dwarven Holds 53
56 Thomas "TheLegend27" Burri (Dream Team) l-w-w-w-w Highborn Elves 53
57 Zlatanlux (Malakoff's Brothers) w-w-w-l-d Vampire Covenant 53
58 Gabriel (Dream Team) w-l-l-w-l Beast Herds 52
59 Felix Newman (Team England) w-d-l-w-d Empire of Sonnstahl 51
60 Paul Berclaz (Dream Team) d-l-w-w-l 51
61 Hessel (Bulletproof) l-l-w-l-w Ogre Khans 50
62 Unagi (Master of puppets) l-l-l-w-l Dread Elves 50
63 ALAKHAI (Enfants du sud bis) l-w-w-d-l 49
64 Camille Giaux (Rieurs Sangliers) l-l-d-w-d Empire of Sonnstahl 49
65 Florian (Kass'os) l-w-w-w-l Daemon Legions 49
66 Morkall (Brussels Fanatics) w-w-w-l-l Orcs and Goblins 49
67 Rory Stoves (England Lions) w-l-l-l-w Orcs and Goblins 49
68 Frederic Urvoy (Kass'os) w-w-l-l-l Orcs and Goblins 47
69 Juan Fernandez (Team Portugal) l-l-w-l-w 47
70 Minder Raphaël (Dream Team) w-w-w-l-l 46
71 iñigo (New Team) w-l-l-d-d 44
72 Thibaut (Les Résistants Battle) w-w-l-l-l Undying Dynasties 44
73 Vincent (Brussels Fanatics) l-w-l-d-l Daemon Legions 44
74 William Breton (Malakoff's Brothers) d-l-w-l-w 44
75 Hermans nico (Belgian beers) l-w-w-l-l Warriors of the Dark Gods 43
76 ALBRECHT (Enfants du Sud - OBELIX) w-l-l-d-d Daemon Legions 42
77 Aleksandar Trivunovic (Rieurs Sangliers) w-l-l-w-l Empire of Sonnstahl 42
78 serralunga (Malakoff's Brothers) d-l-l-l-w Orcs and Goblins 42
79 Arnaud (Kass'os) w-w-l-l-l 41
80 blanc (Enfants du sud bis) l-w-w-l-l Vampire Covenant 41
81 Hadrien (Les Résistants Battle) w-l-l-w-l Dwarven Holds 41
82 PRIOUX (Dark vador) l-w-l-l-l Vampire Covenant 41
83 Jonas Roux (HOT&BASH Normandy) l-l-l-w-l Undying Dynasties 40
84 Michael Salom (Dream Team) l-l-d-w-l The Vermin Swarm 40
85 Gregory Mandelaire (Liegendary) l-d-d-l-w Infernal Dwarves 39
86 Bastien Yilmaz (Belgian beers) l-w-w-l-l Orcs and Goblins 38
87 Mike van der Meulen (Bulletproof) l-l-w-l-w Orcs and Goblins 38
88 Jose Paulo Pinheiro (Team Portugal) l-w-l-l-w Daemon Legions 37
89 Stephane Derdi (Liegendary) l-l-w-l-l Highborn Elves 37
90 Wally (Malakoff's Brothers) l-l-d-l-w Sylvan Elves 37
91 Warren Brewster (Team England) l-d-l-w-l Saurian Ancients 37
92 Louis (Loups du Téméraire) w-l-l-w-l Empire of Sonnstahl 36
93 Trutchette (Liegendary) w-l-l-w-l Undying Dynasties 36
94 Jonathan Yilmaz (Belgian beers) l-w-l-d-l Vampire Covenant 35
95 Kaj Geenen (Belgian Chocolates) l-l-l-l-w 34
96 Marius Maertens (Team Germany) w-l-l-d-l Dread Elves 34
97 Cédric Laurent (Belgian beers) l-l-l-d-l 33
98 Kiri (New dogs Old tricks) w-l-l-l-w 33
99 Olivier François (Enfants du sud bis) l-w-d-l-l Highborn Elves 33
100 sixbras (Master of puppets) l-l-d-w 33
101 Michael Grametzki (Team Germany) l-l-d-w-l Orcs and Goblins 32
102 NICOLAS (Enfants du Sud - OBELIX) d-l-w-l-l 32
103 Niek H (Bulletproof) l-l-w-l-l Vampire Covenant 32
104 HENRY Pierre-André (Loups du Téméraire) w-l-d-l-l Orcs and Goblins 31
105 Miguel tuba (New Team) l-d-l-w-l Saurian Ancients 31
106 sebastien (Les harbinger du 9eme age) l-w-l-l-l Daemon Legions 31
107 Genosuko (Liegendary) w-l-l-l-l 30
108 Pauk (Les Résistants Battle) d-l-l-l-w Beast Herds 29
109 Pendi (Dark vador) l-l-w-l-l 29
110 Aglion (HOT&BASH Normandy) w-l-l-l-l Sylvan Elves 28
111 Resisdead (Master of puppets) w-l-l-w Beast Herds 28
112 Panchard Xavier (Swiss Roots) l-l-l-l-d 27
113 Paul (Team Portugal) l-l-d-l-w Infernal Dwarves 26
114 Kevy Van Belle (Brussels Fanatics) l-l-d-l-l Saurian Ancients 24
115 Julien Fulat (Kass'os) l-l-l-l-d 21
116 Barbosor (Les harbinger du 9eme age) l-l-l-l-l Undying Dynasties 19
117 Edouard Legat (Rieurs Sangliers) l-l-l-w Vampire Covenant 19
118 Jeff Weis (Les harbinger du 9eme age) l-l-l-l-l Dwarven Holds 12
119 ben (Les harbinger du 9eme age) l-l-l-l-l Saurian Ancients 11
120 Julien (Les harbinger du 9eme age) l-l-l-l-l Warriors of the Dark Gods 6
121 Alberto Baeri   0
122 Clément   Vampire Covenant 0
123 covez   Highborn Elves 0
124 Dario   Highborn Elves 0
125 Delplanque Alban   Warriors of the Dark Gods 0
126 Francesco Moretti   0
127 Hayaze   The Vermin Swarm 0
128 Lokidor   Dwarven Holds 0
129 Moro   The Vermin Swarm 0
130 Nicola Donelli   Saurian Ancients 0