#PlayerPathArmyPenaltyPoints
1 Artur Szymała (8 Bila ) w-w-w-w-w Orcs and Goblins 097
2 Michal (Ordin 2) w-w-w-w-w Saurian Ancients 093
3 Furion (Rogaty Szczur Doner Kebab Special) w-w-w-w-w Highborn Elves 092
4 Scrub (Team Germany ) w-w-w-w-d 088
5 X.Maciek (Twardy jak obelisk) w-w-w-w-w The Vermin Swarm 087
6 Konstantin Nikulin (Pokémon return) w-w-w-w-w 085
7 Mateusz "Podwys" Podwysocki (Orando Podpsim swędem do top10) w-w-w-w-w 085
8 Konrad Krystecki (Underdogs) w-w-l-w-w 081
9 Marcin Lipiński (JH 1) w-w-w-l-w Daemon Legions 081
10 Marek Kiełbasa (Szybki Szpil) w-w-l-w-w Undying Dynasties 080
11 Johannes Mohr (Sexy OBELIX) w-w-w-w-w 079
12 Pawlak (Schwarze Legion) w-w-w-w-w Empire of Sonnstahl 079
13 Semi (Drobne Wałeczki) w-w-w-l-w Highborn Elves 079
14 Artsiom 'frttnqt' Shylau (Team Belarus) w-w-w-w-d Warriors of the Dark Gods 078
15 Filip Głowacki (Czarne Wrony 1) l-w-w-w-w Ogre Khans 078
16 Ota (Czech B) w-w-l-w-w Dread Elves 078
17 Sas (RykMedaliki ) w-w-w-w-d Empire of Sonnstahl 078
18 Thibault "ANKOR" (Handsome OBELIX ) w-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 078
19 Thomas Möller (Team Germany ) w-w-w-w-l Undying Dynasties 078
20 Dravenlord (8 Bila III) w-d-d-w-w Undying Dynasties 077
21 Maciej Łepkowski (Osmiornica 1) w-l-w-w-w Ogre Khans 076
22 Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 3) w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 075
23 Sowa (OKF Miscast I) w-w-w-w-w 075
24 Michał Rusinek (Ordin1) w-w-w-w-l 074
25 Mity (Pokémon return) w-w-d-w-w Undying Dynasties 073
26 Piotr (Team Switzerland) w-w-w-w-l Warriors of the Dark Gods 073
27 Frederick Humcke (TGPlay!) w-w-l-w-w 072
28 Kalesoner (JH2) w-w-w-w-d Undying Dynasties 072
29 Kirill Adelfinskiy (Pokémon return) w-w-l-w-w Warriors of the Dark Gods 072
30 Marcin "Krzemi" Krzemień (Underdogs) w-w-w-w-d 072
31 Marek Bernard (Czech Mates A) d-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 072
32 Piotr Lubbe (Strefa Zero) w-w-w-w-l Warriors of the Dark Gods 072
33 quentin breton (Henri's chosen) w-w-w-l-w Infernal Dwarves 072
34 Radek (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA) w-w-d-d-w Warriors of the Dark Gods 072
35 Jan Pus (Czech Mates A) w-w-w-w-l 071
36 Łukasz (Najstarsi Old Boye) w-l-w-d-w Warriors of the Dark Gods 071
37 Jan pazdzioch Bodzioch (Czarne Wrony 1) w-w-w-l-w Infernal Dwarves 070
38 Kyrre Øvrebø (Sexy OBELIX) w-w-l-l-w Warriors of the Dark Gods 070
39 Jarekk (Orando Podpsim swędem do top10) w-l-w-w-w Ogre Khans 069
40 Rilam (OKF Miscast I) l-w-w-w-l Kingdom of Equitaine 069
41 Crane (Czarne Wrony 2) d-w-w-l-w The Vermin Swarm 068
42 Dreef (Czarne Wrony 1) w-l-w-d-w Beast Herds 068
43 Robert (Rogaty Szczur Doner Kebab Special) w-w-l-w-w Vampire Covenant 068
44 Dmytro Stashok (Reservoir Dogs (Ukraine 2)) w-l-w-w-d Vampire Covenant 067
45 Arkadiusz Romański (Animosity Tonie Majami) w-w-l-w-w Dread Elves 066
46 Konstantin Volokhin (Ukrainian Anchors (Ukraine 1)) l-w-w-d-w Beast Herds 066
47 Mateusz "Bober" Bury (Orando Podpsim swędem do top10) l-d-w-w-w Warriors of the Dark Gods 066
48 Sven Gassen (Menele gdzie się da) l-w-w-l-w Saurian Ancients 066
49 Sviatoslav (Reservoir Dogs (Ukraine 2)) w-d-w-d-d 066
50 Danylo (Ukrainian Anchors (Ukraine 1)) l-w-d-w-d Kingdom of Equitaine 065
51 Dzićka (8 Bila ) w-w-l-w-w 065
52 Michal "Pudl" Bukvic (Czech Mates A) d-w-w-w-l 065
53 Paul Berclaz (Team Switzerland) l-w-w-w-l Dwarven Holds 065
54 Bałagan (Coś orczego z jajem) l-w-w-w-l Undying Dynasties 064
55 Tomasz Tutaj (JH 1) l-w-w-l-w Sylvan Elves 064
56 Andrii Baranovskyi (Ukrainian Anchors (Ukraine 1)) w-w-w-l-w Dwarven Holds 063
57 grimgorg (Drobne Pijaczki) l-l-w-l-w Undying Dynasties 063
58 Jacek Drob (Obelisk "z Gór Wamać") l-w-l-w-w Dwarven Holds 063
59 Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Ukraine 3) w-w-l-w-l Highborn Elves 063
60 Stanislav (Team Belarus) w-w-w-w-d Vampire Covenant 063
61 Stanislaw Scheiner (Ordin1) l-w-w-w-l Saurian Ancients 063
62 Bobson (Drobne Wałeczki) w-w-l-l-d Beast Herds 062
63 Dziop (Ordin1) d-w-w-l-w Vampire Covenant 062
64 Hypnotic (Ciupaga Legionu) d-l-w-l-w Infernal Dwarves 062
65 Tobiáš Veska (Czech B) w-w-l-d-w The Vermin Swarm 062
66 Bartłomiej (Szybki Szpil) w-l-w-l-w Dread Elves 061
67 GreMliN (Ciupaga Legionu) w-w-l-w-l Sylvan Elves 061
68 Henrik (Team Germany ) l-l-w-w-w Dread Elves 061
69 Łukaszuk łukasz (8 Bila III) l-w-w-l-w 061
70 XxX (TGPlay!) w-w-w-l-l Warriors of the Dark Gods 061
71 coob (Lewa Flanka) l-w-w-w-l The Vermin Swarm 060
72 Ever (Animosity Tonie Majami) l-w-l-w-w Highborn Elves 060
73 Illia Karmazinski (Reservoir Dogs (Ukraine 2)) w-l-w-w-d Ogre Khans 060
74 Maciej Grzegorzek (8 Bila II ) l-w-w-w-d Ogre Khans 060
75 Mateusz Łapiński (Underdogs) w-l-d-w-d Ogre Khans 060
76 Traxors (8 Billa IV) w-w-l-l-w Orcs and Goblins 060
77 Wokrze (Drobne Wałeczki) w-w-w-l-d Dwarven Holds 060
78 Arrander (8 Bila ) w-l-d-w-l Undying Dynasties 059
79 Cotau (Make Way! 1) w-l-w-l-w The Vermin Swarm 059
80 Kristoffer Lysholm (Czarne Wrony 2) l-l-w-w-w Empire of Sonnstahl 059
81 Piotr "Szmajson" Szmajewski (Rogaty Szczur Doner Kebab Special) w-w-l-w-w Empire of Sonnstahl 059
82 DeBelial (8 Bila ) w-l-l-w-w Warriors of the Dark Gods 058
83 Ievgen Zapolskyi (Ukrainian Anchors (Ukraine 1)) l-w-w-l-l Orcs and Goblins 058
84 Jawor (Animosity Tonie Majami) l-w-w-w-w Daemon Legions 058
85 Mojżesz (Make Way! 1) w-l-w-l-w Dwarven Holds 058
86 Tofic (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA) w-l-w-w-w Kingdom of Equitaine 058
87 Benjamin Nardelli (Handsome OBELIX ) d-l-w-w-l Vampire Covenant 057
88 Danrakh (Ciupaga Legionu) w-w-w-w-l Dwarven Holds 057
89 Genosuko (Henri's chosen) l-w-w-l-w The Vermin Swarm 057
90 Handełek (Ordin1) l-l-w-w-w Infernal Dwarves 057
91 Miłosz (Animosity 3) w-w-d-d-d Dwarven Holds 057
92 Trubas (Nemezis Sexy) w-l-w-w-l Orcs and Goblins 057
93 Marcin Szlasa-Rokicki (Handsome OBELIX ) l-w-l-d-w 056
94 Panchard Xavier (TGPlay!) w-d-w-l-l Ogre Khans 056
95 Przemyslaw (Orando Podpsim swędem do top10) l-d-w-w-l Kingdom of Equitaine 056
96 Bombaj (RykMedaliki ) w-l-l-w-d Beast Herds 055
97 Janek (Ordin 2) w-w-w-l-l Highborn Elves 055
98 Kiri (Henri's chosen) w-w-l-d-w Empire of Sonnstahl 055
99 Ninos (Orando - żyrokopterem w piękny rejs ) l-d-w-l-w Warriors of the Dark Gods 055
100 Wojciech Dudek (Twardy jak obelisk) w-l-l-d-w Undying Dynasties 055
101 Damian "Milczek" Bronowicki (Rogaty Szczur Doner Kebab Special) l-l-w-w-d Kingdom of Equitaine 054
102 Gąszczu (Orando - żyrokopterem w piękny rejs ) l-w-w-l-d Dwarven Holds 054
103 Napadzior (Osmiornica 1) l-w-l-w-w 054
104 Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil) l-w-d-l-w Vampire Covenant 054
105 Sorneu (Drobne Pijaczki) w-w-l-l-w Kingdom of Equitaine 054
106 Volodymyr "VoVan" Kurchenko (Ukraine 3) l-l-w-w-w Kingdom of Equitaine 054
107 AKU (Make Way! 1) w-l-w-l-d Infernal Dwarves 053
108 Brunfaut Loick (TGPlay!) w-d-w-l-l Kingdom of Equitaine 053
109 Miszta (Schwarze Legion) w-w-l-l-w Sylvan Elves 053
110 Offspringman (Czarne Wrony 2) d-l-w-d-d Beast Herds 053
111 Azurix (Osmiornica 1) w-l-w-l-l Highborn Elves 052
112 Chawal (Handsome OBELIX ) l-w-w-l-l Dread Elves 052
113 muszasty (Salamandra) w-l-l-w-w Orcs and Goblins 052
114 Myth (8 Bila II ) w-l-w-w-l Empire of Sonnstahl 052
115 Pedro (Salamandra) w-l-w-l-w Highborn Elves 052
116 Sergiusz (RykMedaliki ) w-l-l-w-d Warriors of the Dark Gods 052
117 Sill (Drobne Pijaczki) w-l-l-l-w Dread Elves 052
118 Stanislav "Flam" Fesenko (Pokémon return) w-w-l-w-l 052
119 Stefan Voßen (Team Germany ) w-w-w-d-l 052
120 White Lion (Team Sargon) l-w-w-d-d Saurian Ancients 052
121 Adam (OKF Miscast I) l-w-d-l-l Vampire Covenant 051
122 Jurand Szwaja (RykMedaliki ) d-l-w-w-d The Vermin Swarm 051
123 Mark Abarenko (Reservoir Dogs (Ukraine 2)) w-l-l-w-d Warriors of the Dark Gods 051
124 Michał Kołakowski (JH 1) d-w-l-d-w Beast Herds 051
125 Piotr (JH 1) w-l-w-l-w Kingdom of Equitaine 051
126 Voodoo (Nemezis Sexy) l-w-w-d-w The Vermin Swarm 051
132 medzik (Lewa Flanka) w-w-w-l-d Empire of Sonnstahl -350
127 Alexander Koshkin (Pokémon return) l-w-w-w-l Daemon Legions 050
128 Bastor (Team Sargon) w-l-l-d-d Kingdom of Equitaine 050
129 Bestiaa (Obelisk "z Gór Wamać") l-w-l-l-w Beast Herds 050
130 Blady (Strefa Zero) l-w-w-l-l 050
131 Marek Gmyrek (Underdogs) w-w-w-l-w Vampire Covenant 050
133 Pyrax (Drobne Pijaczki) l-l-w-w-l The Vermin Swarm 050
134 Thomas "TheLegend27" Burri (Team Switzerland) w-l-l-w-w Undying Dynasties 050
135 Adrian "Stanek" Stankiewicz (Front Wschodni) l-l-w-w-w Vampire Covenant 049
136 Artem (Ukrainian Anchors (Ukraine 1)) l-w-l-l-w Empire of Sonnstahl 049
137 Emil (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe) l-l-w-w-d Vampire Covenant 049
138 Hoax (Make Way 2) l-w-w-l-d The Vermin Swarm 049
139 Krystian (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe) w-l-l-w-d Dread Elves 049
140 Szymon (Lewa Flanka) w-w-l-l-l Ogre Khans 049
141 Dariusz Kochanowski (Czarne Wrony 1) l-w-l-w-l Empire of Sonnstahl 048
142 Galahad (Menele gdzie się da) l-l-w-l-w Undying Dynasties 048
143 Maciej Jan Siedlecki (Front Wschodni) l-l-w-w-l Kingdom of Equitaine 048
144 Concobara (Czech Mates A) l-w-l-w-d Dwarven Holds 047
145 Marcin (Strefa Zero) l-w-w-l-w Vampire Covenant 047
146 Pocisk (Nemezis Sexy) l-l-w-w-l Undying Dynasties 047
147 Riplay (JH2) l-w-l-d-w Dread Elves 047
148 Ryszard (8 Bila III) l-w-l-w-w Sylvan Elves 047
149 Tocz (Twardy jak obelisk) l-d-w-l-l 047
150 William Breton (Henri's chosen) w-w-l-l-l Ogre Khans 047
151 Adam Kuc (Szybki Szpil) w-l-l-w-l Saurian Ancients 046
152 Cgristopher (JH2) l-l-w-l-w Daemon Legions 046
153 Jakub Klinský (Czech B) w-w-l-l-l Empire of Sonnstahl 046
154 Pavel Krol (Team Belarus) w-l-l-w-d Saurian Ancients 046
155 zaba (Strefa Zero) l-w-w-d 046
156 Janek 8B (8 Bila II ) l-d-l-w-l Dwarven Holds 045
157 Maxime "Lichemeister" Buchs (Team Switzerland) w-l-l-l-d 045
158 Radian (Front Wschodni) l-w-w-d-l 045
159 saint_barbara (JH2) w-w-d-l-l 045
160 Tomasz Gegotek (Underdogs) w-w-l-w-l Dread Elves 045
161 Adam (JH2) w-w-l-l-l Ogre Khans 044
162 Adeyev Dmitriy (Ukraine 3) l-l-w-w-l Daemon Legions 044
163 August (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA) w-l-l-d-w Vampire Covenant 044
164 Kacper (Ordin 2) l-w-l-l-d Infernal Dwarves 044
165 Łaki (Animosity Tonie Majami) w-l-d-l-w Dwarven Holds 044
166 Marek Bąk (Schwarze Legion) w-w-l-l-l Daemon Legions 044
167 Prezes (Okf Miscast 2) l-w-l-l-w Dwarven Holds 044
168 Sebastian (RykMedaliki ) l-d-l-l-d Highborn Elves 044
169 Stan (Twardy jak obelisk) w-w-l-w-l 044
170 Szary (Drobne Pijaczki) l-l-w-l-w Orcs and Goblins 044
171 Hubcik (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA) d-l-l-l-d Dwarven Holds 043
172 Kacpi (Team Sargon) w-l-l-d-l Undying Dynasties 043
173 Lubart (Team Belarus) l-l-w-w-l Kingdom of Equitaine 043
174 Michal Fluffy Wegrzynski (Coś orczego z jajem) l-l-w-w-w Sylvan Elves 043
175 Michal Malý (Czech Mates A) l-w-d-d-l Vampire Covenant 043
176 Jezus (Ordin1) w-l-l-w-l Orcs and Goblins 042
177 Marius Maertens (Team Germany ) l-l-w-l-d 042
178 Biały (8 Billa IV) w-l-l-w-w Undying Dynasties 041
179 Clement Konopnicki (Sexy OBELIX) l-l-l-d-d Ogre Khans 041
180 Czerwo (Orando - żyrokopterem w piękny rejs ) l-l-w-l-d Vampire Covenant 041
181 Jacek (Okf Miscast 2) l-w-l-l-l Sylvan Elves 041
182 kubencjusz (Team Sargon) l-l-d-d-d 041
183 P P (OKF Miscast I) l-w-w-w Empire of Sonnstahl 041
184 Varred (8 Bila II ) l-w-l-l-d The Vermin Swarm 041
185 Blazej (Make Way! 1) w-l-l-l-d Daemon Legions 040
186 Freddy Denouille (Sexy OBELIX) w-l-l-d-w 040
187 Jackie (8 Billa IV) l-w-l-l-w Warriors of the Dark Gods 040
188 Jakub Černý (Czech B) w-l-l-l-w Sylvan Elves 040
189 Wojtek (Make Way 2) l-w-w-l-l Highborn Elves 040
190 Hryhorii Tsokur (Reservoir Dogs (Ukraine 2)) w-d-l-l-d Kingdom of Equitaine 039
191 ironhead (Make Way! 1) l-l-d-d-d Vampire Covenant 039
192 Jakub Loko Szelwicki (Coś orczego z jajem) l-l-w-w-d Orcs and Goblins 039
193 Miras (Okf Miscast 2) l-w-l-w-l 039
194 Sokół (Orando - żyrokopterem w piękny rejs ) w-d-l-l-d Orcs and Goblins 039
195 Adam (Nemezis Sexy) l-d-w-l-l Infernal Dwarves 038
196 Fabrice Babnik (Sexy OBELIX) w-l-l-w-l Kingdom of Equitaine 038
197 Gabriel.S (Front Wschodni) l-l-w-w-l Daemon Legions 038
198 Kamil Kubiczek (Schwarze Legion) w-d-w-l-l The Vermin Swarm 038
199 Pierre-Emmanuel Guillet (Handsome OBELIX ) w-l-l-w-l 038
200 Piotr Szymański (Nebiros) (Orando Podpsim swędem do top10) l-l-w-w-l Undying Dynasties 038
201 Radeczek (Okf Miscast 2) l-d-l-w-l Warriors of the Dark Gods 038
202 rafixator (Drobne Wałeczki) w-l-d-l-l Vampire Covenant 038
203 Bojo (Obelisk "z Gór Wamać") l-w-w-l Kingdom of Equitaine 037
204 Dibo (Ciupaga Legionu) w-l-l-l-l Beast Herds 037
205 Gasior (JH 1) d-w-l-w-l Vampire Covenant 037
206 Kamil Oleński (OKF Miscast I) w-l-l-l-w Undying Dynasties 037
207 Kombi (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe) w-l-l-l-w Highborn Elves 037
208 Albo Albo (Coś orczego z jajem) l-w-l-w-d 036
209 Cosmo (Menele gdzie się da) d-l-d-l-d The Vermin Swarm 036
210 Janek RS (Rogaty Szczur Doner Kebab Special) l-w-l-d-l Ogre Khans 036
211 Nikodem Piotrowski (Strefa Zero) l-l-l-w-w Kingdom of Equitaine 036
212 Robert Martyniuk (Szybki Szpil) l-l-l-w-w Highborn Elves 036
213 Baton (Nemezis Sexy) l-l-d-w-d Empire of Sonnstahl 035
214 Bulwok (Salamandra) l-l-l-w-w Daemon Legions 035
215 Hoops (Menele gdzie się da) l-l-w-l-w Kingdom of Equitaine 035
216 kubikos (Animosity Tonie Majami) w-l-l-l-d The Vermin Swarm 035
217 Marvin (Osmiornica 1) l-l-l-l-l 035
218 Szymu (Schwarze Legion) w-d-l-l-d 035
219 Gabriel (Team Switzerland) l-l-l-w-l 034
220 Grzegorz Plague (Twardy jak obelisk) w-w-l-l-l Warriors of the Dark Gods 034
221 Karol (Front Wschodni) l-l-w-w-l Highborn Elves 034
222 Mateusz "Świerszczu" Świerczyński (Orando - żyrokopterem w piękny rejs ) l-l-w-l-l Daemon Legions 034
223 Andrey (Ukraine 3) l-l-w-w-l Vampire Covenant 033
224 Dawid (Animosity 3) l-l-l-l-d 033
225 Krzysztof (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe) l-l-l-w-d Daemon Legions 033
226 Nina_love (Lewa Flanka) w-w-l-l-l Daemon Legions 033
227 Konrad (Animosity 3) w-l-w-l-l Highborn Elves 032
228 Mamut (8 Bila II ) d-w-l-l-d Vampire Covenant 032
229 Piotr Kras (Rogaty Szczur Rollo Kebab Deluxe) l-l-l-l-d Dwarven Holds 032
230 Spięty (Lewa Flanka) l-w-w-l-l Sylvan Elves 032
231 Belial (8 Billa IV) l-l-d-w-l Infernal Dwarves 031
232 Giulio Gatti (Henri's chosen) l-l-w-l-w 031
233 Adam (Ordin 2) l-w-l-l-l Sylvan Elves 030
234 Dawid 'Gremlin' Grela (Coś orczego z jajem) l-l-l-w-d Dread Elves 030
235 goboss (Drobne Wałeczki) w-l-l-l-d Saurian Ancients 030
236 Gremli (8 Bila III) l-d-w-l-l Dwarven Holds 030
237 Tomasz (Czarne Wrony 1) l-l-l-w-l Saurian Ancients 030
238 Ciara (ANIMOSITY MORDA NIE SZKLANKA) d-l-l-l-l Sylvan Elves 029
239 Allor (Team Belarus) l-l-l-l-w Orcs and Goblins 028
240 Jacek (Make Way 2) l-w-l-l-w Ogre Khans 028
241 Marcin (Najstarsi Old Boye) l-l-l-d-l Undying Dynasties 028
242 Peter Folle (TGPlay!) l-l-l-l-l The Vermin Swarm 028
243 PSz (Ciupaga Legionu) w-l-l-l-l Orcs and Goblins 028
244 Tomasz (Make Way 2) l-w-l-l-l Saurian Ancients 028
245 Michał "Katerek" Kotrysiak (Salamandra) l-l-l-l-w Vampire Covenant 026
246 niziol (Menele gdzie się da) l-d-l-l-d 026
247 Paweł (Najstarsi Old Boye) w-l-l-d-l Dwarven Holds 026
248 Robert Tykocki (Okf Miscast 2) w-l-l-w-l Daemon Legions 026
249 Heptun (Salamandra) l-l-l-l-w Sylvan Elves 025
250 Konrad Jankowski (Czech B) l-l-l-l-d Beast Herds 025
251 Łukasz (Animosity 3) w-l-l-l-l Vampire Covenant 025
252 Big Boss M. (8 Bila ) w-l-l-w-l 024
253 WWSek (8 Bila III) l-l-d-l-l Empire of Sonnstahl 024
254 Benek (8 Billa IV) l-l-l-l-w Vampire Covenant 023
255 Marcin Zajkowski (Czarne Wrony 2) l-l-w-l-l Dread Elves 023
256 Syraf (Obelisk "z Gór Wamać") l-l-l-l-d Vampire Covenant 023
257 Krzysztof (Team Sargon) l-l-l-d-d Vampire Covenant 022
258 Marcin (Najstarsi Old Boye) l-l-l-d-l Saurian Ancients 022
259 Michał Ćwik (Najstarsi Old Boye) l-l-l-d-l Sylvan Elves 020
260 Ted (Osmiornica 1) w-l-l-l-l Daemon Legions 020
261 Glonojad (Make Way 2) l-w-l-l-l Kingdom of Equitaine 017
262 lukasz W (Czarne Wrony 2) l-l-l-l-l Kingdom of Equitaine 017
263 Krzysztof (Animosity 3) l-l-d-l-l Warriors of the Dark Gods 015
264 ETC Test (Bay) l-l-l-l 014
265 Standin (Bay) l-l-l-l 014
266 Test 1 (Bay) l-l-l-l 014
267 Test 3 (Bay) l-l-l-l 014
268 Test 5 (Bay) l-l-l-l 014
269 Artur (Obelisk "z Gór Wamać") l-l-l-l Highborn Elves 012
270 Jarek (Ordin 2) l-l-l-l-l Empire of Sonnstahl 012
271 Test 4   00
272 Test 4   00