# | Player | Path | Army | Sec. Points | Points |
1 |
Stanislaw Scheiner (Ordin)
| w-w-w-w-w |
Saurian Ancients
| 0 | 91 |
2 |
Filip Głowacki (Czarne Wrony)
| w-w-w-w-w |
Ogre Khans
| 0 | 87 |
3 |
Furion (Podwys do jaja a i tak max)
| w-w-w-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 82 |
4 |
Tocz (OBELISK LUBLIN)
| w-w-w-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 82 |
5 |
Tofic (Animosity)
| w-w-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 81 |
6 |
Jarekk (UnderdoKK)
| w-w-w-d-w |
Ogre Khans
| 0 | 75 |
7 |
Artur Szymała (Podwys do jaja a i tak max)
| w-w-w-w-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 74 |
8 |
Dębek (JH1)
| w-w-w-w-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 72 |
9 |
Dymitr (The Gamblers)
| w-l-w-w-d |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 72 |
10 |
Aleksander Jaworowski (Zrodzeni z Cebuli!)
| w-w-w-w-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 71 |
11 |
Janek 8B (Ósma Bila I)
| l-l-w-w-w |
Beast Herds
| 0 | 70 |
12 |
Artem (Ukraine 1)
| w-w-l-w-w |
Sylvan Elves
| 0 | 69 |
13 |
Mamut (Biszkopciki Mamuta)
| l-w-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 69 |
14 |
Miszta (Grenadiers)
| l-w-w-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 69 |
15 |
Kalesoner (JH2)
| w-w-w-d-d |
The Vermin Swarm
| 0 | 66 |
16 |
Azurix (Octopussy 1)
| l-w-l-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 65 |
17 |
Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 2 (Reservoir Dogs 1))
| w-w-w-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 64 |
18 |
Traxors (Ósma Bila II)
| l-w-w-l-d |
Orcs and Goblins
| 0 | 63 |
19 |
Jackie (Ósma Bila II)
| l-d-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 62 |
20 |
Michal Fluffy Wegrzynski (Fluffy Loko i Bałagan Czyli NOWY LEGION)
| w-w-l-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 62 |
21 |
r@fix (Drobne Wałeczki)
| l-w-l-w-w |
Vampire Covenant
| 0 | 62 |
22 |
Wojtuś (The Gamblers)
| w-l-w-w-w |
Highborn Elves
| 0 | 62 |
23 |
Arrander (Przeciętny Polski Team)
| w-w-l-w-l |
Sylvan Elves
| 0 | 61 |
24 |
Galahad (Octopussy 1)
| w-w-l-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 61 |
25 |
Marcin Lipiński (JH1)
| w-w-w-l-d |
Daemon Legions
| 0 | 61 |
26 |
Tomasz Chudzinski (Ad Astra Przedwczesna ewokacja)
| l-w-w-w-d |
Dwarven Holds
| 0 | 61 |
27 |
Riplay (JH2)
| l-w-w-l-d |
Dread Elves
| 0 | 59 |
28 |
Andrii (Ukraine 3 (Reservoir Dogs 2))
| d-w-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 58 |
29 |
Laik (Zrodzeni z Cebuli!)
| l-w-d-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 58 |
30 |
DeBelial (Ósma Bila IV)
| l-w-l-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 57 |
31 |
Mateusz Łapiński (Zrodzeni z Cebuli!)
| l-w-w-w-l |
Ogre Khans
| 0 | 57 |
32 |
Big Boss M. (Przeciętny Polski Team)
| w-d-l-l-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 56 |
33 |
Dravenlord (Ósma Bila III)
| d-l-w-w-w |
Undying Dynasties
| 0 | 56 |
34 |
Kamil ''Kangur'' Krzyczkowski (Orando Wrocław)
| l-w-w-l-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 56 |
35 |
Paweł Koszowski (Koszu) (The Gamblers)
| w-l-w-w-l |
Saurian Ancients
| 0 | 56 |
36 |
Guldur (UnderdoKK)
| w-w-d-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 55 |
37 |
Blazej (MakeWay!)
| w-l-l-l-d |
Daemon Legions
| 0 | 54 |
38 |
Dmytro Stashok (Ukraine 2 (Reservoir Dogs 1))
| w-w-d-w-l |
Vampire Covenant
| 0 | 54 |
39 |
GreMliN (Legion: Młodzieżówka Ciupagi)
| w-l-l-w-d |
Sylvan Elves
| 0 | 54 |
40 |
Pawlak (Schwarze Pferd)
| l-l-w-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 54 |
41 |
Cotau (MakeWay!)
| w-l-w-l-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 53 |
42 |
Konstantin Volokhin (Ukraine 1)
| w-w-l-l-w |
Beast Herds
| 0 | 53 |
43 |
Mateusz Podwysocki (Podwys do jaja a i tak max)
| w-l-w-l-w |
Beast Herds
| 0 | 53 |
44 |
Andrzej (Przeciętny Polski Team)
| w-w-w-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 52 |
45 |
goboss (Drobne Wałeczki)
| w-w-l-l-w |
Saurian Ancients
| 0 | 52 |
46 |
Fedek (Ad Astra Przedwczesna ewokacja)
| l-l-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 51 |
47 |
pazdzioch (Czarne Wrony)
| w-l-w-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 51 |
48 |
Piotr Szymański (Nebiros) (Orando Wrocław)
| l-w-w-l-w |
Dread Elves
| 0 | 51 |
49 |
Smiechu (Salamandra II - Włocławek)
| l-l-w-w-l |
Undying Dynasties
| 0 | 51 |
50 |
Crane (Czarne Wrony)
| l-l-w-w-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 50 |
51 |
Hubcik (Animosity)
| w-w-l-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 50 |
52 |
Semi (Grube Wały)
| w-w-l-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 50 |
53 |
Stan (Sieroty karabina)
| l-w-w-d-l |
Ogre Khans
| 0 | 50 |
54 |
Świerszczu (Orando Wrocław 2)
| w-w-l-w-l |
Daemon Legions
| 0 | 50 |
55 |
Danrakh (Legion: Młodzieżówka Ciupagi)
| d-l-w-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 49 |
56 |
X.Maciek (OBELISK LUBLIN)
| w-l-l-l-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 49 |
57 |
Czopek (Sieroty karabina)
| d-w-l-w-l |
Dwarven Holds
| 0 | 48 |
58 |
Sviatoslav (Ukraine 3 (Reservoir Dogs 2))
| l-l-w-l-w |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 48 |
59 |
Gasior (JH2)
| l-w-w-l-d |
Vampire Covenant
| 0 | 47 |
60 |
Michał Rusinek (Ordin)
| w-l-l-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 47 |
61 |
Sebastian Daszkiewicz (Grenadiers)
| d-l-l-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 47 |
62 |
Ed (MakeWay!)
| d-d-w-l-d |
Vampire Covenant
| 0 | 46 |
63 |
Michał "Katerek" Kotrysiak (Salamandra I - Włocławek)
| d-l-l-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 46 |
64 |
PSz (Legion: Młodzieżówka Ciupagi)
| l-l-w-l-d |
Orcs and Goblins
| 0 | 46 |
65 |
Sill (Grube Wały)
| d-l-w-w-l |
Ogre Khans
| 0 | 46 |
66 |
Stone (Argument Siły)
| w-l-w-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 46 |
67 |
Wind_Sower (UnderdoKK)
| w-l-l-w-d |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 46 |
68 |
WWSek (Ósma Bila III)
| l-l-w-w-l |
Ogre Khans
| 0 | 46 |
69 |
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki)
| w-l-d-w-l |
Ogre Khans
| 0 | 45 |
70 |
Michał Kołakowski (JH1)
| w-w-l-l-d |
Beast Herds
| 0 | 45 |
71 |
Marek Bąk (Grenadiers)
| l-w-l-l-w |
Daemon Legions
| 0 | 44 |
72 |
Tomasz 'Handełek' Domagalski (Ordin)
| d-l-w-l-l |
Highborn Elves
| 0 | 44 |
73 |
Lord Pyton (Salamandra II - Włocławek)
| l-l-w-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 43 |
74 |
KR501 Syraf#9815 (Argument Siły)
| d-l-l-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 42 |
75 |
uadzia (Orando Wrocław 2)
| d-l-l-l-w |
Sylvan Elves
| 0 | 41 |
76 |
Illia Karmazinski (Ukraine 2 (Reservoir Dogs 1))
| w-l-l-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 40 |
77 |
Maciej Grzegorzek (Ósma Bila I)
| w-l-w-l-l |
Ogre Khans
| 0 | 40 |
78 |
Myth (Ósma Bila IV)
| l-w-l-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 40 |
79 |
Ievgen Zapolskyi (Ukraine 1)
| l-l-l-w |
Orcs and Goblins
| 0 | 39 |
80 |
WarX (Ósma Bila III)
| w-l-l-l-l |
Dwarven Holds
| 0 | 39 |
81 |
Szymu (Schwarze Pferd)
| w-l-l-d-l |
Orcs and Goblins
| 0 | 38 |
82 |
loko (Fluffy Loko i Bałagan Czyli NOWY LEGION)
| d-d-l-d-l |
Sylvan Elves
| 0 | 37 |
83 |
Hryhorii Tsokur (Ukraine 3 (Reservoir Dogs 2))
| l-w-l-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 36 |
84 |
KamilS (OBELISK LUBLIN)
| l-l-l-d-w |
Ogre Khans
| 0 | 36 |
85 |
Olek 4164 (Ósma Bila IV)
| l-w-l-d-l |
Dwarven Holds
| 0 | 35 |
86 |
Klapcioo (Ad Astra Przedwczesna ewokacja)
| l-l-l-l-d |
Orcs and Goblins
| 0 | 34 |
87 |
Biały (Ósma Bila I)
| l-l-w-l-l |
Infernal Dwarves
| 0 | 33 |
88 |
Pedro (Salamandra II - Włocławek)
| l-l-w-w-l |
Highborn Elves
| 0 | 33 |
89 |
Zielony Skaven (Schwarze Pferd)
| l-l-l-l-w |
The Vermin Swarm
| 0 | 33 |
90 |
Pawel "Bestia" KR499 (Argument Siły)
| w-l-l-d-d |
Beast Herds
| 0 | 32 |
91 |
Mateusz "Bober" Bury (Orando Wrocław)
| l-w-l-l-l |
Daemon Legions
| 0 | 31 |
92 |
Heptun (Salamandra I - Włocławek)
| l-l-l-w-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 30 |
93 |
Benek (Ósma Bila II)
| l-l-l-w-d |
Vampire Covenant
| 0 | 29 |
94 |
Dancaarkiiel (Animosity)
| l-w-l-w-l |
Saurian Ancients
| 0 | 29 |
95 |
Krasnal (Octopussy 1)
| l-w-l-l-l |
Dwarven Holds
| 0 | 28 |
96 |
Pyrax (Grube Wały)
| l-l-l-l-l |
The Vermin Swarm
| 0 | 27 |
97 |
Rusek (Biszkopciki Mamuta)
| l-l-l-l-w |
Infernal Dwarves
| 0 | 23 |
98 |
Futhus (Salamandra I - Włocławek)
| l-l-l-l-d |
Sylvan Elves
| 0 | 21 |
99 |
Tombo (Orando Wrocław 2)
| w-l-l-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 0 | 21 |
100 |
Bałagan (Fluffy Loko i Bałagan Czyli NOWY LEGION)
| l-l-l-l-w |
Undying Dynasties
| 0 | 16 |
101 |
Adrian 'koniu699' A (Biszkopciki Mamuta)
| l-l-l-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 8 |
102 |
Bojo (Sieroty karabina)
| l-l-l-l-l |
Kingdom of Equitaine
| 0 | 0 |