#PlayerPathArmyPoints
1 Philipp Förster (Einhorn Bukkake Party) w-l-w-w-w-w Vampire Covenant 93
2 Scrub (Einhorn Bukkake Party) w-w-w-w-w Ogre Khans 91
3 Matthew Taggert (Global Gym Cobras) w-w-l-w-w-d Warriors of the Dark Gods 87
4 Malte Darling Dueholm (Denmark) w-w-w-l-w-w The Vermin Swarm 86
5 Moro (QTL - Italy) w-w-w-w-w-l The Vermin Swarm 86
6 Edwin De vries (Beter winnen als mongools) w-w-w-w-w Daemon Legions 84
7 Guillem (Old Team) w-w-w-w-w Empire of Sonnstahl 82
8 XxX (Hot&Bash Normandy) d-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 82
9 Alex Schmid (Ungrateful Colonials) w-w-l-w-w Warriors of the Dark Gods 81
10 Alberto Perez (GUARDIA VAREGA - Spain) w-w-w-w-l Undying Dynasties 80
11 Martí Vidal (Old Team) w-w-l-w-w Kingdom of Equitaine 80
12 Gianluca Carapellese (QTL - Italy) w-w-w-w-w Kingdom of Equitaine 79
13 Ivan Regalado (KINGDOM OF NAVARRE) w-l-w-w-w Warriors of the Dark Gods 78
14 Michał Rusinek (Basilisk) w-w-w-w-l Warriors of the Dark Gods 77
15 Can Ozede (Turkish Delights ) w-d-w-w-w The Vermin Swarm 76
16 Kenyon Duncan (East Coast Boys) w-w-l-w-w Beast Herds 76
17 Panchard Xavier (Switzerland) w-w-w-w-w Daemon Legions 76
18 Thomas Jacobs (Team Belgium) w-w-w-w-l Highborn Elves 76
19 Gaspard MOTTE (Hot&Bash Normandy) l-w-l-w-w-d Orcs and Goblins 75
20 Konstantin Nikulin (Team Russia) w-d-w-w-w The Vermin Swarm 75
21 Jan D´Souza (Denmark) w-l-w-l-w-w Highborn Elves 73
22 Kimani "Bustamoovee" Bengtsson (Almost All swedish No Finnish) w-d-w-d-w Highborn Elves 73
23 Miguel tuba (This is Spatralia!) w-l-w-w-w Infernal Dwarves 73
24 Jon Oakes (Juice Crew) l-w-w-w-w Dwarven Holds 72
25 Matthew Lau (Speaking Moistly: the Second Suckening) w-w-w-w-l Sylvan Elves 72
26 Phil (Juice Crew) w-l-l-w-w-w Empire of Sonnstahl 72
27 Stanislaw Scheiner (Basilisk) w-l-w-w-w Daemon Legions 72
28 Tobbe (Almost All swedish No Finnish) l-w-w-l-w Dread Elves 72
29 Wardog Gaming (Almost All swedish No Finnish) w-w-w-d-w The Vermin Swarm 71
30 Allor (Team Russia) w-l-w-w-w Orcs and Goblins 70
31 Justin Burgy (Ungrateful Colonials) w-w-w-l-w Infernal Dwarves 70
32 Jørund (Happy Coincidence) w-w-l-w-w Orcs and Goblins 70
33 Michael Mattox (Global Gym Cobras) w-l-w-l-w-d Infernal Dwarves 70
34 Cagdas "tulmir" Coskun (Turkish Delights ) l-w-w-w-w Kingdom of Equitaine 69
35 Mike van der Meulen (Beter winnen als mongools) w-w-w-w-l Orcs and Goblins 69
36 Rasmus Koldby (Denmark) w-w-l-w-l-l Saurian Ancients 69
37 Alexander Brykov (Team Russia) w-d-w-d-d-d Infernal Dwarves 68
38 Arthur (The Relentless Company) w-w-w-l-l Highborn Elves 68
39 Colin Power (England, sorta) w-w-w-w-l Saurian Ancients 68
40 Wojtuś (Basilisk) w-w-w-l-w Highborn Elves 68
41 David Trickett (This is Spatralia!) w-d-w-l-w The Vermin Swarm 67
42 Francesco Moretti (QTL - Italy) w-d-w-w-w Vampire Covenant 67
43 Geiser (Switzerland) w-w-l-w-w Dread Elves 67
44 Menno van Tergouw (Pass The Dutchie) l-w-w-w-d Ogre Khans 67
45 Miguel Ángel "LaStRa" (GUARDIA VAREGA - Spain) w-w-l-d-w Dread Elves 67
46 Ivan Diaz (This is Spatralia!) w-l-w-w-d Undying Dynasties 65
47 Jeremy Gottschalk (Ungrateful Colonials) w-w-l-w-d Daemon Legions 65
48 Pascal Sidiras (Team Belgium) w-l-l-w-w Beast Herds 65
49 Thomas Möller (Einhorn Bukkake Party) w-l-l-w-w Warriors of the Dark Gods 65
50 Alexander Brinchmann-Hansen (Happy Coincidence) l-w-w-w-w Highborn Elves 64
51 Eric R. (GUARDIA VAREGA - Spain) l-w-w-w-w Vampire Covenant 64
52 Martijn Koch van Koningsbruggen (Pass The Dutchie) w-l-w-w-w Undying Dynasties 64
53 Tim Adair (Juice Crew) l-w-l-w-w Orcs and Goblins 64
54 Chris Mince (Ungrateful Colonials) l-w-w-w-w Vampire Covenant 63
55 Doug Lamb (Speaking Moistly: the Second Suckening) w-w-w-l-l Beast Herds 63
56 Erik van der Zanden (Beter winnen als mongools) l-w-w-l-w-l Dread Elves 63
57 Handełek (Basilisk) w-w-l-w-l Infernal Dwarves 63
58 Jack Austin (Bulgaria) l-w-w-w-l Daemon Legions 63
59 Litrecow (Ukraine 1) w-d-w-l-w Orcs and Goblins 63
60 Maxime "Lichemeister" Buchs (Switzerland) l-w-w-w-w Vampire Covenant 63
61 Merlijn Dejonckheere (Team Belgium) w-w-l-l-l-w Sylvan Elves 63
62 Pau Vargas (KINGDOM OF NAVARRE) w-l-l-w-w Daemon Legions 63
63 Adam Jones (England, sorta) w-w-l-w-l Warriors of the Dark Gods 62
64 Jak Payne (England, sorta) w-w-w-w-l Ogre Khans 62
65 Kirill Adelfinskiy (Team Russia) w-w-w-l-d Warriors of the Dark Gods 62
66 Neil Hamilton (Return of the Dings) l-w-w-l-w Dread Elves 62
67 Tomasz Tutaj (Basilisk) w-l-w-w-w Sylvan Elves 62
68 André Wheats (Return of the Dings) l-w-w-w-w Highborn Elves 61
69 Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 1) l-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 61
70 Evan Boritas (Speaking Moistly: the Second Suckening) l-w-w-w-l-l Daemon Legions 61
71 Hugh Scarlin (England, sorta) l-d-w-w-w Daemon Legions 61
72 Josselin Coellier (Hot&Bash Normandy) l-w-w-d-w Daemon Legions 61
73 Karl-Erik (Hot&Bash Normandy) w-d-l-w-l Infernal Dwarves 61
74 Michael Salom (Switzerland) l-l-w-w-w Ogre Khans 61
75 Chris Legg (England, sorta) l-w-l-l-d-d Infernal Dwarves 60
76 cocofreeze (Switzerland) l-w-l-w-l Saurian Ancients 60
77 Henrik (Einhorn Bukkake Party) l-d-l-w-l-w Infernal Dwarves 60
78 Hugo Chui (This is Spatralia!) l-l-l-w-w Daemon Legions 60
79 Minder Raphaël (Switzerland) l-l-w-w-w Warriors of the Dark Gods 60
80 Jens ole kaae (Denmark) w-w-l-w-w Sylvan Elves 59
81 Luke Tranter (Bulgaria) w-w-l-w-l Beast Herds 58
82 Ryan Capps (Ungrateful Colonials) w-w-l-w-d Saurian Ancients 58
83 Alexander Koshkin (Team Russia) d-l-w-w-l-d Daemon Legions 57
84 Ben Mitchell (Ungrateful Colonials) w-w-l-l-w Ogre Khans 57
85 Chris (Juice Crew) l-w-w-l-w Warriors of the Dark Gods 57
86 Luis Merino (Pass The Dutchie) w-w-w-w-l Dwarven Holds 57
87 Mweax (The Relentless Company) d-w-w-l-l Dwarven Holds 57
88 Ryan (Global Gym Cobras) w-d-w-l-l Orcs and Goblins 57
89 Cedric Van Belle (Team Belgium) w-l-l-d-w Dread Elves 56
90 Jacob Corteen (Bulgaria) w-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 56
91 Jeff Durham (WesMex) l-w-w-w-w Dwarven Holds 56
92 simon@agat.net (East Coast Boys) w-l-w-l-w The Vermin Swarm 56
93 Andac “Logos” Yalgin (Turkish Delights ) l-w-l-w-w Ogre Khans 55
94 Guido Gerboth (Einhorn Bukkake Party) l-w-d-l-w Saurian Ancients 55
95 Josh Stuart (Global Gym Cobras) w-l-w-l-w-d Highborn Elves 55
96 Lawrence "Maetheus#4046" (Speaking Moistly: the Second Suckening) w-l-w-l-l Kingdom of Equitaine 55
97 Moydinozavr (Ukraine 1) l-w-l-w-w Saurian Ancients 55
98 Pierre-Emmanuel Guillet (The Relentless Company) d-l-w-l-w Orcs and Goblins 55
99 Dominik "teclis2000" W. (Happy Coincidence) d-w-l-l-w Warriors of the Dark Gods 54
100 Emre Karakaş (Turkish Delights ) l-l-w-w-l-l Daemon Legions 54
101 Mads Ingwar (Denmark) w-l-l-d-w Kingdom of Equitaine 54
102 Math-CD (Switzerland) w-l-w-w-d Infernal Dwarves 54
103 Niek H (Beter winnen als mongools) l-w-w-d-l Kingdom of Equitaine 54
104 Troels Hugo Cederholm (Denmark) w-w-l-l-w Vampire Covenant 54
105 Chris Bond (England, sorta) l-w-w-l-d Sylvan Elves 53
106 Jesús Martínez (WesMex) l-l-w-w-d Empire of Sonnstahl 53
107 Jonas (Almost All swedish No Finnish) l-l-w-l-l-w Ogre Khans 53
108 Keith (Ungrateful Colonials) w-d-l-d-w The Vermin Swarm 53
109 Lucas "Superorko" Hidalgo (GUARDIA VAREGA - Spain) l-l-w-w-w Daemon Legions 53
110 Matt Champion (Not Coming Last!) w-w-w-d-l Infernal Dwarves 53
111 Ryan Freiburger (Speaking Moistly: the Second Suckening) w-w-l-w-d The Vermin Swarm 53
112 Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia) w-d-w-w-l Highborn Elves 53
113 Travis Weyforth (Ungrateful Colonials) l-l-w-w-l Dwarven Holds 53
114 Vedran Zuanic (Happy Coincidence) w-l-l-w-w Ogre Khans 53
115 Brian Hulley (East Coast Boys) l-w-l-w-w Empire of Sonnstahl 52
116 Craig Johnson (England, sorta) w-l-w-l-l The Vermin Swarm 52
117 Geoffrey SANCHEZ (The Relentless Company) d-w-w-l-w Empire of Sonnstahl 52
118 Jack Chapman (Bulgaria) l-d-w-w-l Vampire Covenant 52
119 Marcel Ritsema (Pass The Dutchie) l-l-d-w-w Saurian Ancients 52
120 Roger (Old Team) l-w-w-w-l Daemon Legions 52
121 Cristian Cabbai (QTL - Italy) l-d-w-l-l-l Dread Elves 51
122 Ekiss69 (GUARDIA VAREGA - Spain) w-l-l-w-w Highborn Elves 51
123 Georgi Sariev (Bulgaria) w-w-l-l-w Dread Elves 51
124 Thibaut (Hot&Bash Normandy) l-l-w-w-l-d Dwarven Holds 51
125 Zielony (Basilisk) w-l-l-w-l Ogre Khans 51
126 Andrea Ninni (East Coast Boys) l-w-d-l-w Daemon Legions 50
127 Andrea Schiavone (QTL - Italy) l-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 50
128 Andrii (Ukraine 1) w-l-l-l-w Highborn Elves 50
129 Benjamin Keller (East Coast Boys) l-l-l-w-w Warriors of the Dark Gods 50
130 Benjamin Nardelli (The Relentless Company) l-w-d-l-w Vampire Covenant 50
131 Serbulent (DarkS) (Speaking Moistly: the Second Suckening) w-d-w-l-d Highborn Elves 50
132 Zaganidis Dimitri (Switzerland) l-d-w-w-d Orcs and Goblins 50
133 Bing Cheah (Return of the Dings) l-w-l-w-l Ogre Khans 49
134 Christian Brauer (Einhorn Bukkake Party) l-l-l-w-w Daemon Legions 49
135 Ciaran Dunne (Global Gym Cobras) w-l-w-l-l The Vermin Swarm 49
136 Clement Konopnicki (The Relentless Company) w-l-w-l-l Ogre Khans 49
137 gundizalbo (GUARDIA VAREGA - Spain) w-w-l-l-d Saurian Ancients 49
138 Ozcan Adnan Kukner (Turkish Delights ) l-w-w-l-w Highborn Elves 49
139 Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia) l-l-w-l-w Dread Elves 48
140 Joseph abel (Juice Crew) l-d-l-w-w Infernal Dwarves 48
141 MARCHAIS (Hot&Bash Normandy) w-l-l-w-l-d Ogre Khans 48
142 Mark Ciarlone (Global Gym Cobras) l-l-w-w-l Kingdom of Equitaine 48
143 Michał Kołakowski (Basilisk) d-l-l-d-d-w Beast Herds 48
144 David (KINGDOM OF NAVARRE) w-d-l-l-d Dread Elves 47
145 Heraklio (Apartments for sale in Kiev) d-w-d-d-l Empire of Sonnstahl 47
146 Ivan Begovic (QTL - Italy) w-l-l-w-l Undying Dynasties 47
147 Aaron Chaum (WesMex) d-w-w-l-l Daemon Legions 47
148 Alberto Baeri (QTL - Italy) w-d-l-w-l Ogre Khans 46
149 Artem (Ukraine 1) l-w-w-l-l Sylvan Elves 46
150 Jorge Martinez (WesMex) l-w-l-w-d The Vermin Swarm 46
151 Jurand Szwaja (Return of the Dings) w-w-w-l-l The Vermin Swarm 46
152 Tom Parker (Not Coming Last!) l-l-w-d-w Highborn Elves 46
153 Jan Willem (Pass The Dutchie) l-l-l-w-w Highborn Elves 45
154 Joe Finlayson (Global Gym Cobras) w-l-l-l-l-d Ogre Khans 45
155 Lawrence Mathes (Speaking Moistly: the Second Suckening) l-w-l-w-l Infernal Dwarves 45
156 Lenny Szatkowski (Speaking Moistly: the Second Suckening) d-w-l-l-w Saurian Ancients 45
157 Alejandro Samuel Vinagre Lorenzo (Old Team) w-l-l-l-l Vampire Covenant 44
158 bovy thibaud (Team Belgium) w-l-w-l-l Saurian Ancients 44
159 Ir3k (Almost All swedish No Finnish) l-w-d-l-w Sylvan Elves 44
160 Mesut Gultepe (Turkish Delights ) l-l-l-w-w Dread Elves 44
161 Rafael Harbinson (England, sorta) w-w-l-l-l-d Vampire Covenant 44
162 Sviatoslav (Ukraine 1) w-l-w-l-l The Vermin Swarm 44
163 James Starr (East Coast Boys) l-l-d-w-w Ogre Khans 43
164 Luuk (Pass The Dutchie) l-l-w-l-w-l The Vermin Swarm 43
165 Pablo Prelate (KINGDOM OF NAVARRE) w-l-l-w-d Undying Dynasties 43
166 Rasmus (Almost All swedish No Finnish) w-l-l-l-w Kingdom of Equitaine 43
167 Reinier van Buel (Beter winnen als mongools) l-l-w-l-d Empire of Sonnstahl 43
168 Wilhelm Grøfte (Denmark) w-w-l-l-l Warriors of the Dark Gods 43
169 Anthony Thompson (Einhorn Bukkake Party) w-w-l-l-l Sylvan Elves 42
170 Esteban Salce2 (GUARDIA VAREGA - Spain) w-l-l-d-l Infernal Dwarves 42
171 Fer (KINGDOM OF NAVARRE) w-l-l-l-l Kingdom of Equitaine 42
172 Michael Smith (Return of the Dings) l-w-d-l-l Daemon Legions 42
173 Montxo (This is Spatralia!) w-l-l-l-w Dwarven Holds 42
174 Ben Kerr (WesMex) w-l-w-l-l Ogre Khans 41
175 Brunfaut Loick (Team Belgium) l-d-w-d-l-l Kingdom of Equitaine 41
176 Jezus (Basilisk) l-l-w-l-d Orcs and Goblins 41
177 Pablo Willink (Return of the Dings) w-l-w-d-l Infernal Dwarves 41
178 Phillip K. Blake (Global Gym Cobras) l-l-l-l-l-d Daemon Legions 41
179 Thibault "ANKOR" (The Relentless Company) w-d-l-l-w Kingdom of Equitaine 41
180 Damsetoi (The Relentless Company) w-w-l-l-l Daemon Legions 40
181 Hristo Nikolov (Bulgaria) w-l-w-l-l Highborn Elves 40
182 James Smith (Juice Crew) w-l-w-l-l Dread Elves 40
183 David Englund (Almost All swedish No Finnish) l-l-d-d-l Dwarven Holds 39
184 joel flint (Return of the Dings) l-l-w-l-w Empire of Sonnstahl 39
185 Nicholas (Juice Crew) w-l-l-l-w The Vermin Swarm 39
186 Pendi (Hot&Bash Normandy) l-l-l-d-l-d Undying Dynasties 39
187 Staff Parker (Not Coming Last!) l-l-l-d-d-l Saurian Ancients 39
188 Christian Vestøl (Happy Coincidence) l-l-l-l-l-w The Vermin Swarm 38
189 David Faught (Return of the Dings) l-w-w-l-l Warriors of the Dark Gods 38
190 Eser Sakarya (Turkish Delights ) l-l-d-l-l Dwarven Holds 38
191 Guy Demeyere (Team Belgium) l-l-w-l-d Undying Dynasties 38
192 Jaina (Hot&Bash Normandy) l-l-l-d-l-d Empire of Sonnstahl 38
193 Maxim (Apartments for sale in Kiev) l-l-w-d-l The Vermin Swarm 38
194 Portador (Old Team) l-w-l-l-d The Vermin Swarm 38
195 roel (Pass The Dutchie) w-l-w-l-l Warriors of the Dark Gods 38
196 Cente (Old Team) l-w-l-w-l Warriors of the Dark Gods 37
197 Stanislav "Flam" Fesenko (Team Russia) l-l-l-w-l Kingdom of Equitaine 37
198 The Master Nav Hussain (Not Coming Last!) l-w-l-d-l Orcs and Goblins 37
199 Adeyev Dmitriy (Apartments for sale in Kiev) w-l-l-d-l Daemon Legions 36
200 Ethan Halliday (This is Spatralia!) l-l-l-l-d Empire of Sonnstahl 35
201 Sven Gassen (Happy Coincidence) l-w-l-w-l Saurian Ancients 35
202 Kaj Geenen (Team Belgium) l-l-l-l-d-l Vampire Covenant 34
203 Nicola Donelli (QTL - Italy) l-w-l-l-l Saurian Ancients 34
204 Jetro Dam (Pass The Dutchie) l-l-w-l-w Empire of Sonnstahl 33
205 Konstantin Volokhin (Ukraine 1) l-w-l-l-l Daemon Legions 33
206 Riza Eraslan (Turkish Delights ) l-l-w-l-l Saurian Ancients 33
207 Robert "easy points" Crespo (Juice Crew) w-l-l-l-d Vampire Covenant 33
208 Amadeo (KINGDOM OF NAVARRE) l-w-d-l-l The Vermin Swarm 32
209 Igthorn (Almost All swedish No Finnish) l-l-w-l-w Orcs and Goblins 32
210 Frank Buist (Beter winnen als mongools) l-l-l-l-w Undying Dynasties 31
211 Max Linke (Happy Coincidence) l-w-l-l-l Sylvan Elves 31
212 Paul Godbold (Not Coming Last!) l-l-d-d-l Daemon Legions 31
213 Young Pythagoras (Apartments for sale in Kiev) l-l-l-d-l Warriors of the Dark Gods 31
214 Aarón “Aaercatl” Cava (WesMex) l-w-l-l-l Saurian Ancients 31
215 Habib (WesMex) l-d-l-l-w Highborn Elves 30
216 David Slakter (East Coast Boys) l-l-l-l-w Dwarven Holds 29
217 Georgi Topalov (Bulgaria) l-l-l-l-l-w Infernal Dwarves 29
218 Miguel Rodriguez Vicario (GUARDIA VAREGA - Spain) l-d-l-l-d The Vermin Swarm 29
219 Sergii Moroz (Apartments for sale in Kiev) d-l-l-d-l Saurian Ancients 28
220 Akhter Khan (This is Spatralia!) w-w-l-l-l Vampire Covenant 28
221 ayayay (Apartments for sale in Kiev) l-l-l-d-l Beast Herds 28
222 Chris MacDonald (East Coast Boys) l-w-l-l-w Infernal Dwarves 28
223 Denny Harsono (Beter winnen als mongools) l-l-l-l-d Vampire Covenant 28
224 Dortmund Vachevski (Apartments for sale in Kiev) l-w-l-d-l Sylvan Elves 27
225 Harm Smits (Beter winnen als mongools) l-l-l-l-w The Vermin Swarm 27
226 Maik Duus (Einhorn Bukkake Party) w-l-l-l-l Highborn Elves 27
227 Daniel (Old Team) l-w-l-l-l Dwarven Holds 25
228 Fran (KINGDOM OF NAVARRE) l-l-l-w-l Dwarven Holds 25
229 Javiee (KINGDOM OF NAVARRE) w-l-l-l-l Infernal Dwarves 25
230 Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Apartments for sale in Kiev) d-l-l-d-l Highborn Elves 25
231 Michael Vedel (Denmark) l-l-w-l-l Daemon Legions 25
232 Rasmus (Not Coming Last!) l-l-l-d-l Warriors of the Dark Gods 25
233 Glen Weston (This is Spatralia!) w-l-l-l-l Highborn Elves 23
234 Kolja G. (Happy Coincidence) l-w-l-l-l Vampire Covenant 23
235 liam wordsworth (Not Coming Last!) l-l-l-d-l Dread Elves 23
236 Tony Hayle (Not Coming Last!) w-l-l-d-l Vampire Covenant 23
237 Guillem Rigo (Old Team) l-l-l-w-l Saurian Ancients 20
238 Andrii Baranovskyi (Ukraine 1) l-l-l-w-l Infernal Dwarves 19
239 Jake Murphy (WesMex) l-l-l-l-l Dread Elves 16
240 Rory Stoves (Bulgaria) l-l-l-l-l Warriors of the Dark Gods 14