# | Player | Path | Army | Sec. Points | Points |
1 |
Konrad Krystecki (Underdogs - Pierwsi z kurczaka)
| w-w-w-w-d |
| 9500 | 87 |
2 |
Jarekk (Czas na orando)
| w-w-l-w-w |
Empire of Sonnstahl
| 15082 | 82 |
3 |
Tomasz 'Handełek' Domagalski (JH3)
| w-w-w-l-w |
| 4845 | 82 |
4 |
Furion (Rogaty Szczur: A***** zbawca)
| w-d-w-w-w |
Highborn Elves
| 11968 | 81 |
5 |
Rilam (Miscast 1)
| w-w-d-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 15477 | 78 |
6 |
Manfred (Cobra Kai Betonowy Krąg)
| w-w-w-l-w |
Infernal Dwarves
| 4410 | 77 |
7 |
Marek Golan (Earthshaker Legionowo)
| l-w-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 12015 | 76 |
8 |
Michał panterq Ćwik (Salamandra Włocławek)
| w-l-w-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 76 |
9 |
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Underdogs - Pierwsi z kurczaka)
| l-w-w-w-d |
Daemon Legions
| 6195 | 75 |
10 |
Jezus (Ordin)
| w-w-w-w-d |
Orcs and Goblins
| 4659 | 73 |
11 |
Wojciech Rokuszewski (Walenie)
| l-w-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 8416 | 71 |
12 |
Marcin "Krzemi" Krzemień (Underdogs - Kurczak)
| w-w-l-w-w |
Warriors of the Dark Gods
| 6996 | 71 |
13 |
Damian "Milczek" Bronowicki (Rogaty Szczur: A***** zbawca)
| l-w-w-w-w |
Kingdom of Equitaine
| 11252 | 69 |
14 |
Filip (Czarne Wrony 1)
| w-w-l-w-w |
Ogre Khans
| 9740 | 69 |
15 |
Standin (Walenie)
| w-l-w-w-l |
| 7202 | 69 |
16 |
Król Słońca Boski Solo (Szybki Szpil)
| l-w-w-d-w |
Vermin Swarm
| 7456 | 67 |
17 |
Marek Gmyrek (Underdogs - Pierwsi z kurczaka)
| w-w-w-l-d |
| 3862 | 67 |
18 |
Ever (Animosity 7 Zasady Oczywiste)
| l-w-w-w-d |
Warriors of the Dark Gods
| 13640 | 66 |
19 |
Adam (Ziemniak Król Warzyw!)
| l-l-w-w-w |
Ogre Khans
| 7817 | 66 |
20 |
Bye WCC (Croissanty)
| w-l-w-w-w |
| 6900 | 66 |
21 |
Tomasz Tutaj (JH3)
| w-w-w-d-l |
Sylvan Elves
| 4235 | 66 |
22 |
Aleksander Jaworowski (Ordin)
| w-w-w-d-d |
| 2284 | 66 |
23 |
X.Maciek (Twardy Jak Obelisk)
| w-w-w-l-l |
Kingdom of Equitaine
| 6570 | 65 |
24 |
Dancaarkiiel (Animosity 3 Level One Goblins)
| w-l-w-w-d |
Saurian Ancients
| 9729 | 64 |
25 |
Mateusz Łapiński (Underdogs - Kurczak)
| w-w-l-w-w |
| 9680 | 64 |
26 |
bobson (Rogaty Szczur: O***** wichrzyciele)
| w-l-w-w-l |
Ogre Khans
| 8401 | 64 |
27 |
pazdzioch (Czarne Wrony 1)
| w-l-w-w-w |
| 9566 | 63 |
28 |
Sowa (Miscast 1)
| l-w-d-w-w |
Daemon Legions
| 5884 | 63 |
29 |
Shakin Dudi (Twardy Jak Obelisk)
| w-w-w-l-l |
Undying Dynasties
| 10357 | 62 |
30 |
Pawlak (Schwarze Pferd)
| w-w-d-l-d |
Empire of Sonnstahl
| 9391 | 61 |
31 |
Guldur (Underdogs - Kurczak)
| w-w-l-d-w |
Dwarven Holds
| 7606 | 58 |
32 |
Sokół (Orando Wrocław: Combaty w drugiej turze )
| w-w-w-d-l |
Orcs and Goblins
| 4300 | 58 |
33 |
Siemek (Cobra Kai Betonowy Krąg)
| l-d-w-l-d |
Empire of Sonnstahl
| 1187 | 58 |
34 |
Remoq (Animosity 7 Zasady Oczywiste)
| l-w-w-w-d |
Dread Elves
| 4625 | 56 |
35 |
Ed (Opary Absurdu)
| w-w-d-d-d |
Vampire Covenant
| 1779 | 56 |
36 |
Poro (Animosity 1: Dzieci i Dzieci)
| l-d-d-d-w |
Dwarven Holds
| 8884 | 54 |
37 |
Tocz (Twardy Jak Obelisk)
| w-l-d-w-w |
| 1000 | 54 |
38 |
Emil (Rogaty Szczur: Lodołamacze)
| w-l-w-l-w |
Vampire Covenant
| 0 | 54 |
39 |
Azurix (Octopussy)
| w-l-w-w-l |
Dread Elves
| 10474 | 53 |
40 |
Cotau (Opary Absurdu)
| l-w-d-w-d |
The Vermin Swarm
| 1600 | 53 |
41 |
Kisiel (Rogaty Szczur: Lodołamacze)
| d-w-l-d-d |
Daemon Legions
| 0 | 53 |
42 |
Ciara (Animosity 3 Level One Goblins)
| l-w-l-l-d |
Sylvan Elves
| 10243 | 52 |
43 |
Futhus (Salamandra Włocławek)
| d-l-w-l-w |
Sylvan Elves
| -580 | 52 |
44 |
Kondomatix (Animosity 1: Dzieci i Dzieci)
| w-l-l-w-w |
Highborn Elves
| 11070 | 50 |
45 |
Świerszczu (Czas na orando)
| w-l-l-l-w |
Daemon Legions
| 3147 | 50 |
46 |
Speedy (Animosity 1: Dzieci i Dzieci)
| l-l-l-w-w |
Undying Dynasties
| 8772 | 49 |
47 |
Miszta (Schwarze Pferd)
| w-w-l-d-d |
Highborn Elves
| 5156 | 49 |
48 |
Christopher (Opary Absurdu)
| d-l-d-d-d |
Daemon Legions
| 0 | 49 |
49 |
Czerwo (Orando Wrocław: Combaty w drugiej turze )
| l-l-w-l-d |
Ogre Khans
| 2799 | 48 |
50 |
Adrian Smagur (slivek) (Octopussy)
| w-l-w-d-l |
| 1728 | 48 |
51 |
Blazej (Croissanty)
| l-w-l-w-d |
Daemon Legions
| 6641 | 47 |
52 |
Hubcik (Animosity 7 Zasady Oczywiste)
| w-l-w-d-d |
Dwarven Holds
| 2328 | 47 |
53 |
Bonk (Animosity 2 "Pierworodni Zwyrola")
| w-w-l-l-d |
Dread Elves
| 9494 | 46 |
54 |
Sebastian Daszkiewicz (Szybki Szpil)
| w-w-w-l-d |
Ogre Khans
| 4578 | 46 |
55 |
Wulpis (Mamy więcej macek niż punktów)
| l-l-l-w-w |
Dwarven Holds
| 2720 | 46 |
56 |
Radek T (Miscast 2)
| l-w-d-w-l |
Daemon Legions
| -184 | 46 |
57 |
Piotr Kras (Rogaty Szczur: Lodołamacze)
| l-w-l-l-d |
Dwarven Holds
| 0 | 45 |
58 |
Głowa (Animosity 2 "Pierworodni Zwyrola")
| l-w-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 8181 | 44 |
59 |
Terminator (Łukasz Matyasik (Szybki Szpil)
| w-w-l-l-w |
Daemon Legions
| 4913 | 44 |
60 |
Oskar (Biały Szkwał)
| l-l-l-w-l |
Warriors of the Dark Gods
| 990 | 43 |
61 |
Cezary "Ted" Koszewski (Ziemniak Król Warzyw!)
| l-l-l-w-l |
Daemon Legions
| -1220 | 43 |
62 |
Projekt ID 4161 (Biały Szkwał)
| l-l-d-w-l |
Beast Herds
| 8378 | 42 |
63 |
Bartolemon (Mamy więcej macek niż punktów)
| w-l-l-l-w |
Daemon Legions
| 3410 | 42 |
64 |
Artur Siemianowski (Cobra Kai: Strike Hard)
| d-w-l-w-l |
Infernal Dwarves
| 1679 | 42 |
65 |
Michał Rusinek (Ordin)
| l-l-w-w-d |
| 1442 | 42 |
66 |
Robert (Rogaty Szczur: O***** wichrzyciele)
| d-l-l-d-d |
Vampire Covenant
| 260 | 41 |
67 |
Zielony Skaven (Schwarze Pferd)
| l-w-l-d-d |
The Vermin Swarm
| 6047 | 40 |
68 |
Harry Axe (Croissanty)
| l-l-l-w-d |
Dwarven Holds
| 4967 | 40 |
69 |
Dastor (Cobra Kai: Strike Hard)
| l-w-d-l-d |
Daemon Legions
| 4500 | 40 |
70 |
Heptun (Salamandra Włocławek)
| l-l-d-w-w |
The Vermin Swarm
| -606 | 39 |
71 |
Radek (Animosity 3 Level One Goblins)
| w-l-l-l-d |
Daemon Legions
| 5158 | 37 |
72 |
Basajew (Ziemniak Król Warzyw!)
| l-w-w-l-l |
Dwarven Holds
| -1721 | 37 |
73 |
Zaba (Walenie)
| l-l-l-w-d |
Daemon Legions
| 6372 | 36 |
74 |
Wirus (Mamy więcej macek niż punktów)
| w-l-l-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 3921 | 36 |
75 |
VonCream (Animosity 2 "Pierworodni Zwyrola")
| l-l-l-l-w |
Kingdom of Equitaine
| 3649 | 36 |
76 |
Artur (Biały Szkwał)
| l-l-w-l-l |
Undying Dynasties
| 2630 | 36 |
77 |
Bolek Golan (Earthshaker Legionowo)
| l-l-w-l-l |
Empire of Sonnstahl
| 5519 | 34 |
78 |
Kamil Oleński (Miscast 1)
| l-d-d-d-l |
Undying Dynasties
| 3149 | 34 |
79 |
Matis Kingdom of Equitaine (Czas na orando)
| w-l-l-d-l |
Kingdom of Equitaine
| 1295 | 34 |
80 |
Michas (Ordin 2 )
| w-w-l-l-l |
Saurian Ancients
| 4500 | 33 |
81 |
Duke (Cobra Kai Betonowy Krąg)
| l-l-d-d-l |
| 315 | 32 |
82 |
Lohost (Miscast 2)
| w-w-l-l |
| 280 | 31 |
83 |
Galahad (Octopussy)
| l-l-l-w-l |
Undying Dynasties
| 2869 | 30 |
84 |
Janek RS (Rogaty Szczur: A***** zbawca)
| w-l-d-l-l |
Ogre Khans
| 2712 | 30 |
85 |
Jacek (Miscast 2)
| l-l-l-l-d |
Dread Elves
| -1084 | 30 |
86 |
Bart Barton (Cobra Kai: Strike Hard)
| l-w-l-l-d |
Highborn Elves
| 2456 | 28 |
87 |
Smiechu (Rogaty Szczur: O***** wichrzyciele)
| w-l-l-l-d |
Undying Dynasties
| 1567 | 28 |
88 |
Eledrin (Orando Wrocław: Combaty w drugiej turze )
| d-l-w-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 0 | 27 |
89 |
Trojek (Earthshaker Legionowo)
| l-w-l-l-l |
Orcs and Goblins
| 4358 | 25 |
90 |
Riplay (JH3)
| d-l-l-l-l |
Saurian Ancients
| -788 | 25 |
91 |
Grzegorz Plague (Siedlisko Trolli)
| l-w-d-l |
Warriors of the Dark Gods
| -1202 | 24 |
92 |
Kondek (Siedlisko Trolli)
| l-l-w-l-l |
Beast Herds
| -1608 | 21 |
93 |
Daniel Reszka (Ordin 2 )
| l-l-l-l-l |
Warriors of the Dark Gods
| 2105 | 19 |
94 |
Dreef (Czarne Wrony 1)
| l-l-l-l-l |
Beast Herds
| -2615 | 16 |
95 |
Sernik (Siedlisko Trolli)
| d-l-l-l |
Orcs and Goblins
| -3630 | 11 |
96 |
Kacper Mąkosa (Ordin 2 )
| l-l-l-l-l |
Infernal Dwarves
| 1590 | 10 |
97 |
Piotr "Szmajson" Szmajewski
| |
| 0 | 0 |