#PlayerPathArmyPoints
1 Pierre-Emmanuel Guillet (TRC) w-w-w-l-w Daemon Legions 85
2 Aleksander Jaworowski (Ordin) w-w-w-d-d Vermin Swarm 80
3 Michael Mattox (temp name) w-w-w-w-w Daemon Legions 79
4 Kirill Adelfinskiy (Team Russia) d-w-w-w-w Warriors of the Dark Gods 75
5 Ryan simister (Team New Zealand) w-w-w-w-w Dread Elves 74
6 Scrub (Scrub-A-Dub-Dub) w-l-w-d-w Dread Elves 73
7 Pyry Peitso (Team Finland) l-w-d-w-w Highborn Elves 68
8 Phil (100% artificial flavour) w-w-d-w-d Empire of Sonnstahl 67
9 Stanislaw Scheiner (Ordin) w-w-w-d-d Beast Herds 67
10 Tomasz Tutaj (Lej te kurwa cole) d-w-l-w-d Sylvan Elves 66
11 Alistair Parren (Team England) w-w-d-l-w Vermin Swarm 63
12 Hugo Chui (Reign of Anarchy) l-w-d-w-w Dread Elves 63
13 Ivan Diaz (The unFOURtunates) d-w-w-l-d Daemon Legions 63
14 Martí Vidal (Black Bulls) l-w-w-w-d Sylvan Elves 63
15 Jacob Corteen (Team England) w-l-w-l-w Infernal Dwarves 62
16 Luke Tranter (Team England) w-d-w-l-l Empire of Sonnstahl 59
17 Ryan (The unFOURtunates) d-w-d-w-d Orcs and Goblins 59
18 Michał Rusinek (Ordin) w-l-w-l-d Kingdom of Equitaine 58
19 Alex Schmid (Scrub-A-Dub-Dub) w-w-l-w-l Warriors of the Dark Gods 57
20 Andrii (Old farts)) l-w-w-w-l Highborn Elves 57
21 Habib Echanove (Moctezuma's Revenge) w-l-w-d-d Highborn Elves 56
22 Olli Katila (Team Finland) l-w-d-l-w Warriors of the Dark Gods 55
23 PAVEL IUKHNO (Ukraine 1) w-l-l-w-d Undying Dynasties 55
24 Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 1) l-w-l-w-d Warriors of the Dark Gods 54
25 Erdem "Matrim" (Team New Zealand) w-w-l-w-l Warriors of the Dark Gods 54
26 Jeff Durham (The unFOURtunates) d-l-l-w-d Dwarven Holds 53
27 Bogi (Team New Zealand) w-l-l-w-l Vampire Covenant 52
28 McCrae Loudon (Team New Zealand) w-l-l-w-w Dwarven Holds 51
29 Chris Mince (The unFOURtunates) d-l-d-w-d Vampire Covenant 50
30 DUQUET (TRC) w-w-l-l-d Dread Elves 50
31 Lyzanor (Black Bulls) w-l-d-w-d Dwarven Holds 50
32 RogerTheEnhanced (Black Bulls) l-w-d-d-d Daemon Legions 50
33 Alexander Koshkin (Team Russia) d-l-w-l-l Infernal Dwarves 49
34 Hugh Scarlin (Team England) w-l-w-w-l Daemon Legions 49
35 Nicholas (100% artificial flavour) w-w-l-l-d Undying Dynasties 49
36 Jere Jukka (Team Finland) l-l-w-w-l Dread Elves 48
37 Marek Gmyrek (Ordin) d-d-l-d-d Empire of Sonnstahl 48
38 Allor (Team Russia) d-l-l-w-w Orcs and Goblins 47
39 Guillem (Black Bulls) l-l-l-w-d Empire of Sonnstahl 47
40 Tomasz 'Handełek' Domagalski (Lej te kurwa cole) l-l-w-w-d Dwarven Holds 47
41 Henrik (Scrub-A-Dub-Dub) w-w-l-d-w Beast Herds 46
42 Ievgen Zapolskyi (Old farts)) l-l-w-l-d Orcs and Goblins 46
43 Clement Konopnicki (Scrub-A-Dub-Dub) w-l-w-d-l Ogre Khans 45
44 Jon Oakes (100% artificial flavour) l-w-l-d-d Orcs and Goblins 45
45 Jorge Mtz (Chummer) (Moctezuma's Revenge) w-l-l-l-w Infernal Dwarves 45
46 Keith (temp name) d-l-w-l-w The Vermin Swarm 45
47 Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia) d-l-w-w-l Vermin Swarm 41
48 Ezekiel57 (TRC) l-w-l-l-w Sylvan Elves 41
49 Niklas Persson (temp name) l-w-w-l-l Highborn Elves 41
50 Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Ukraine 1) d-l-w-l-d Vermin Swarm 40
51 Paco Rafael Flores (Moctezuma's Revenge) l-w-w-l-l Dwarven Holds 40
52 Wojtuś (Lej te kurwa cole) l-l-l-w-d Highborn Elves 37
53 Benjamin Nardelli (TRC) w-l-w-l-w Ogre Khans 35
54 Jesús Martínez (Moctezuma's Revenge) l-w-l-l-w Orcs and Goblins 35
55 Arash (Old farts)) l-l-l-d-l Dread Elves 33
56 Dmytro Stashok (Old farts)) l-w-l-d-l Vampire Covenant 33
57 Sviatoslav (Ukraine 1) w-l-l-l-d Dread Elves 33
58 Jobadiah "Roman's Revenge" (Reign of Anarchy) l-w-d-l-l Sylvan Elves 29
59 Big Boss M. (Lej te kurwa cole) l-w-l-l-d Daemon Legions 27
60 Brendan Hadder (Reign of Anarchy) l-l-w-l-l Infernal Dwarves 25
61 Chris (100% artificial flavour) l-l-l-d-d Vermin Swarm 25
62 Crashyyy (temp name) l-l-l-l-l Beast Herds 24
63 Chris Szymanski (Reign of Anarchy) l-l-l-l-d Warriors of the Dark Gods 23
64 Jesse (Team Finland) l-l-l-l-l Saurian Ancients 13