#PlayerPathArmySec. PointsPoints
1 Adam (Ja z tym nie gram!)   Vampire Covenant 00
2 Adam Szugajew (Blatcats II)   Saurian Ancients 00
3 AKU (MakeWay! "Resurrection")   Infernal Dwarves 00
4 AKU_AP (Animosity 2)   Vampire Covenant 00
5 Aleksander Jaworowski (Ordin)   00
6 Alexander Brinchmann-Hansen (Team Norway)   The Vermin Swarm 00
7 Arrander (Underdogs klapki i driny)   00
8 Artem (Team Ukraine)   Sylvan Elves 00
9 Artem "Blackmane" Goysan (Team Ukraine)   Warriors of the Dark Gods 00
10 Artur (Miscast 3)   Beast Herds 00
11 Artur Szymała (8 Bila 1: Szarża na 12)   Orcs and Goblins 00
12 as1 (Czarne Wrony)   Kingdom of Equitaine 00
13 August (Animosity 7 "Czterej Pancerni i Pies")   Vampire Covenant 00
14 Azurix (Ja z tym nie gram!)   Dread Elves 00
15 Bartłomiej (Szybki szpil)   Empire of Sonnstahl 00
16 Bartolemon (Vanguard)   Daemon Legions 00
17 Basajew (Miscast Brambory)   Dwarven Holds 00
18 Big Boss M. (Underdogs klapki i driny)   00
19 Blazej (Troskliwe Misie)   Daemon Legions 00
20 Błażej (Otominska Sfora)   Highborn Elves 00
21 Bobson (Drobne Wałeczki)   Beast Herds 00
22 Bogumil Konopka (Bob3k) (Orando Wrocław 1)   Vermin Swarm 00
23 Boja (Strefa Zero)   Dwarven Holds 00
24 Bonk (Animosity 3: Twardzi jak beton, LEPSI jak beton)   Dread Elves 00
25 Bulwok (Salamandra Włocławek)   Daemon Legions 00
26 Bye 1 (You may rest this round)   00
27 Bye 2 (You may rest this round)   00
28 bye1 (You may rest this round)   00
29 bye2 (You may rest this round)   00
30 bye3 (You may rest this round)   00
31 Christopher (Cobra Kai)   00
32 Ciara (Rogate Małpy)   Infernal Dwarves 00
33 Cotau (MakeWay! "Paździerzowi Wojownicy"")   Highborn Elves 00
34 Crane (Czarne Wrony)   The Vermin Swarm 00
35 Damian "Milczek" Bronowicki (Rogate Małpy)   Kingdom of Equitaine 00
36 Daniel Reszka (Ordin Retarded)   Warriors of the Dark Gods 00
37 Daniel Schaefer (Warschau oder was?!)   00
38 Danrakh (Ciupaga)   Dwarven Holds 00
39 Dariusz Olczak (Blatcats I)   Daemon Legions 00
40 Dastor (Cobra Kai)   Sylvan Elves 00
41 David Lisson (Warschau oder was?!)   Kingdom of Equitaine 00
42 Dębek (JH1)   Kingdom of Equitaine 00
43 DeBelial (8 Bila 1: Szarża na 12)   Daemon Legions 00
44 Dezyr (Ordin)   Dread Elves 00
45 Dominik (Miscast Brambory)   Highborn Elves 00
46 Dravenlord (8. Bila 2 - Kotwicą po jajach)   Empire of Sonnstahl 00
47 Duke (Cobra Kai)   00
48 Ed (MakeWay! "Paździerzowi Wojownicy"")   Vampire Covenant 00
49 EmpGeX (Czarne Wrony)   00
50 Ever (Rogate Małpy)   Warriors of the Dark Gods 00
51 Fabrice Babnik (Sexy French and Norse squad)   Kingdom of Equitaine 00
52 Filip (Otominska Sfora)   Orcs and Goblins 00
53 Filip (Troskliwe Misie)   Ogre Khans 00
54 Furion (Rogate Małpy)   Highborn Elves 00
55 Futhus (Salamandra Włocławek)   Dread Elves 00
56 Galahad (Vanguard)   Empire of Sonnstahl 00
57 GarG (Ciupaga)   Dread Elves 00
58 Garland (Czarne Wrony)   Highborn Elves 00
59 Gasior (JH1)   Vampire Covenant 00
60 Gąszczu (Orando Wrocław 2)   Dwarven Holds 00
61 Glegut (Troskliwe Misie)   Kingdom of Equitaine 00
62 Głowa (Animosity 3: Twardzi jak beton, LEPSI jak beton)   Warriors of the Dark Gods 00
63 goboss (Drobne Wałeczki)   Dread Elves 00
64 Góral (8. Bila 2 - Kotwicą po jajach)   Ogre Khans 00
65 Gregor Flenz (Warschau oder was?!)   Empire of Sonnstahl 00
66 GreMliN (Ciupaga)   Sylvan Elves 00
67 grimgorg (Drobne Wałeczki)   Undying Dynasties 00
68 Grzegorz (Ordin Retarded)   Dwarven Holds 00
69 Grzegorz Okińczyc (Sweet Reform)   Saurian Ancients 00
70 Guldur (Underdogs klapki i driny)   Dwarven Holds 00
71 Harry Axe (MakeWay! "Paździerzowi Wojownicy"")   Empire of Sonnstahl 00
72 Heptun (Salamandra Włocławek)   The Vermin Swarm 00
73 Hoax (MakeWay! "Paździerzowi Wojownicy"")   The Vermin Swarm 00
74 Hubcik (Animosity 2)   Dwarven Holds 00
75 Ievgen Zapolskyi (Team Ukraine)   Orcs and Goblins 00
76 Imrikko (Ordin Retarded)   Sylvan Elves 00
77 ironhead (MakeWay! "Paździerzowi Wojownicy"")   Sylvan Elves 00
78 Jacek (Miscast 3)   Dread Elves 00
79 Jackie (8 Bila 1: Szarża na 12)   Warriors of the Dark Gods 00
80 Jawor (Animosity 2)   Daemon Legions 00
81 Jezus (JH1)   Orcs and Goblins 00
82 Justyna Brzozowska (Rogaty Szczur: Gruby na Ostrym)   Saurian Ancients 00
83 Jørund (Team Norway)   Warriors of the Dark Gods 00
84 Kacper Mąkosa (Ordin Retarded)   Kingdom of Equitaine 00
85 Kacpi (Team Ukraine)   Infernal Dwarves 00
86 Kamil ''Kangur'' Krzyczkowski (Sweet Reform)   Sylvan Elves 00
87 Kamil Oleński (Miscast Brambory)   Undying Dynasties 00
88 Karl-Erik (Team Norway)   Dread Elves 00
89 Kaszalot (Strefa Zero)   Warriors of the Dark Gods 00
90 Kisiel (Rogaty Szczur: Gruby na Ostrym)   Highborn Elves 00
91 Klapcioo (Rogaty Szczur: Ostry na Grubym)   Orcs and Goblins 00
92 Klaudel (Rogaty Szczur: Ostry na Grubym)   Sylvan Elves 00
93 Kondomatix (Animosity 3: Twardzi jak beton, LEPSI jak beton)   Vampire Covenant 00
94 Konrad Jankowski (Sweet Reform)   Beast Herds 00
95 Konrad Krystecki (Underdogs)   00
96 Konstantin Volokhin (Team Ukraine)   Kingdom of Equitaine 00
97 Krasnal (Vanguard)   Ogre Khans 00
98 Król Słońca Boski Solo (Szybki szpil)   Sylvan Elves 00
99 Krystian (Rogaty Szczur: Gruby na Ostrym)   Dread Elves 00
100 Krzechu (Miscast Brambory)   Warriors of the Dark Gods 00
101 kszyhu (Sweet Reform)   Warriors of the Dark Gods 00
102 Kyrre Øvrebø (Sexy French and Norse squad)   Warriors of the Dark Gods 00
103 Laik (Underdogs)   Sylvan Elves 00
104 Łaki (Animosity 7 "Czterej Pancerni i Pies")   Empire of Sonnstahl 00
105 Lars Morten Thu (Team Norway)   Kingdom of Equitaine 00
106 Lisek (Animosity 7 "Czterej Pancerni i Pies")   Orcs and Goblins 00
107 Lohost (Miscast 3)   Infernal Dwarves 00
108 Lukasz Zukowski (Blatcats I)   Saurian Ancients 00
109 Maciej (Blatcats II)   Orcs and Goblins 00
110 Maciej Grzegorzek (8 Bila 1: Szarża na 12)   Empire of Sonnstahl 00
111 Maciej Jan Siedlecki (Miscast Brambory)   Kingdom of Equitaine 00
112 Maciej Pasek (Blatcats II)   Vampire Covenant 00
113 Maciek (Blatcats I)   Infernal Dwarves 00
114 Mamut (Schwarze Pferde: Łowcy Losówek)   Empire of Sonnstahl 00
115 Manfred (Cobra Kai)   Vermin Swarm 00
116 Marcin "Krzemi" Krzemień (Underdogs)   Warriors of the Dark Gods 00
117 Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Ordin)   00
118 Marcin Lipiński (JH3)   Daemon Legions 00
119 Marek Gmyrek (Underdogs)   00
120 Marius Maertens (Warschau oder was?!)   Warriors of the Dark Gods 00
121 Marta (MakeWay! "Resurrection")   Vampire Covenant 00
122 Marvin (Vanguard)   Warriors of the Dark Gods 00
123 Mateusz Łapiński (Underdogs klapki i driny)   00
124 Mateusz Podwysocki (Underdogs)   00
125 Matis Kingdom of Equitaine (Orando Wrocław 1)   Kingdom of Equitaine 00
126 Michał "Katerek" Kotrysiak (Salamandra Włocławek)   Vampire Covenant 00
127 Michał Kołakowski (JH3)   Beast Herds 00
128 Michał Rusinek (Ordin)   Empire of Sonnstahl 00
129 Michas (Ordin Retarded)   Saurian Ancients 00
130 Miras (Miscast 3)   Ogre Khans 00
131 Młynek (Ciupaga)   Infernal Dwarves 00
132 Mojżesz (Troskliwe Misie)   Dread Elves 00
133 muszasty (Salamandra Włocławek)   Orcs and Goblins 00
134 Myth (8 Bila 1: Szarża na 12)   Dread Elves 00
135 Odoamar (Animosity 7 "Czterej Pancerni i Pies")   00
136 Offspringman (Czarne Wrony)   Daemon Legions 00
137 og_wolf (Blatcats I)   Dwarven Holds 00
138 Panterq (Orando Wrocław 1)   Warriors of the Dark Gods 00
139 Pawel KleryK Nowak (Rogaty Szczur: Gruby na Ostrym)   Dwarven Holds 00
140 Paweł Skoliński (Orando Wrocław 2)   Ogre Khans 00
141 pazdzioch (Troskliwe Misie)   Infernal Dwarves 00
142 Pedro (Orando Wrocław 2)   Highborn Elves 00
143 Pershing (Schwarze Pferde: Łowcy Losówek)   Warriors of the Dark Gods 00
144 Pierre-Hugues (Sexy French and Norse squad)   Orcs and Goblins 00
145 Piotr "Szmajson" Szmajewski (Rogate Małpy)   Empire of Sonnstahl 00
146 Piotr Kras (Rogaty Szczur: Ostry na Grubym)   Dwarven Holds 00
147 Piotr Łapiński (Blatcats II)   Dwarven Holds 00
148 Piotr Orłowski (Strefa Zero)   Daemon Legions 00
149 Piotr Szymański (Nebiros) (Orando Wrocław 1)   Ogre Khans 00
150 Piotrek (Ciupaga)   Empire of Sonnstahl 00
151 Pocisk (Cobra Kai)   Infernal Dwarves 00
152 Poro (Animosity 2)   Ogre Khans 00
153 Projekt ID 4161 (Strefa Zero)   Ogre Khans 00
154 Pyrax (Sexy French and Norse squad)   The Vermin Swarm 00
155 r@fix (Drobne Wałeczki)   Empire of Sonnstahl 00
156 Radek (Animosity 7 "Czterej Pancerni i Pies")   Daemon Legions 00
157 Radek T (Miscast 3)   Warriors of the Dark Gods 00
158 Rafal Rajchel (Blatcats II)   Kingdom of Equitaine 00
159 Rilam (Ja z tym nie gram!)   Kingdom of Equitaine 00
160 Riplay (JH3)   Highborn Elves 00
161 Robert (Rogaty Szczur: Gruby na Ostrym)   Vampire Covenant 00
162 Ryszard (8. Bila 2 - Kotwicą po jajach)   Kingdom of Equitaine 00
163 Rzymek (Otominska Sfora)   Empire of Sonnstahl 00
164 saint_barbara (JH3)   Warriors of the Dark Gods 00
165 Sas (Blatcats I)   Sylvan Elves 00
166 Sebastian Daszkiewicz (Szybki szpil)   Dwarven Holds 00
167 Semi (Drobne Wałeczki)   Highborn Elves 00
168 Shakin Dudi (Ja z tym nie gram!)   00
169 Sigbjørn Eriksrud (Team Norway)   00
170 Slayer Zabójców (Sweet Reform)   Ogre Khans 00
171 Smiechu (Rogaty Szczur: Ostry na Grubym)   Undying Dynasties 00
172 Sokół (Orando Wrocław 2)   Orcs and Goblins 00
173 Speedy (Animosity 3: Twardzi jak beton, LEPSI jak beton)   Undying Dynasties 00
174 Standin (MakeWay! "Resurrection")   00
175 Stanislaw Scheiner (Ordin)   Beast Herds 00
176 Stefano Ferrante (Warschau oder was?!)   Dread Elves 00
177 Suchy (Otominska Sfora)   Daemon Legions 00
178 Świerszczu (Orando Wrocław 1)   Daemon Legions 00
179 Szymu (Schwarze Pferde: Łowcy Losówek)   Orcs and Goblins 00
180 Terminator (Szybki szpil)   Beast Herds 00
181 Tiritek (Schwarze Pferde: Łowcy Losówek)   Daemon Legions 00
182 Tocz (Szybki szpil)   00
183 Tofic (Animosity 2)   Kingdom of Equitaine 00
184 Tomasz "esgaroth" Stanik 1869 (Otominska Sfora)   00
185 Tomasz "Solo" Solich (Rogaty Szczur: Ostry na Grubym)   Beast Herds 00
186 Tomasz 'Handełek' Domagalski (JH1)   00
187 Tomasz Tutaj (JH1)   Sylvan Elves 00
188 Tommy (MakeWay! "Resurrection")   Ogre Khans 00
189 uadzia (Orando Wrocław 2)   Sylvan Elves 00
190 vince3310 (Sexy French and Norse squad)   Vampire Covenant 00
191 VonCream (Animosity 3: Twardzi jak beton, LEPSI jak beton)   Kingdom of Equitaine 00
192 WarX (8. Bila 2 - Kotwicą po jajach)   Dwarven Holds 00
193 Wind_Sower (Underdogs klapki i driny)   Kingdom of Equitaine 00
194 Wojtuś (Ja z tym nie gram!)   Highborn Elves 00
195 Wost (MakeWay! "Resurrection")   Highborn Elves 00
196 Wulpis (Vanguard)   00
197 WWSek (8. Bila 2 - Kotwicą po jajach)   Infernal Dwarves 00
198 Zaba (Strefa Zero)   Empire of Sonnstahl 00
199 Zielony (JH3)   Ogre Khans 00
200 Zielony Skaven (Schwarze Pferde: Łowcy Losówek)   The Vermin Swarm 00