Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC AOS 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
6
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
1
Tibor Bednar (Czech Republic)
15 - 5
Philippe (France - Chaos)
Game
2
Vladimir Beer (Czech Republic)
0 - 20
Pride (France)
Game
3
Adam Slovak (Czech Republic)
2 - 18
Jonshannow (France - Skaven)
Game
4
David Kocourek (Czech Republic)
0 - 20
Miladin (France - Chaos)
Game
5
Jan Polak (Czech Republic)
19 - 1
fLnJ (France)
Game
6
Jan Bartoš (Czech Republic)
17 - 3
Salchr (France - Fyreslayers)
Game
Jack Armstrong (England - Dark Elves)
19 - 1
Tobias Koschitz (Switzerland - Flesheater Courts)
Game
Tony Moore (England - Flesheater Courts)
2 - 18
Arne Ming (Switzerland)
Game
Byron Orde (England - Orruks)
20 - 0
Jonas Hirsiger (Switzerland - Skaven)
Game
Darren Watson (England - Skaven)
20 - 0
Thomas Käppeli (Switzerland - Death)
Game
Les Martin (England - Fyreslayers)
18 - 2
Silvan (Switzerland)
Game
Russ Veal (England - Chaos Daemons)
19 - 1
Stefan Gmür (Switzerland)
Game
1
GERASIMOS (Greece - Flesheater Courts)
2 - 18
Nenad Nikolic (Serbia)
Game
2
Papapetros Marios Sacrament (Greece - Death)
18 - 2
Nikolic Nikola (Serbia)
Game
3
Haris Prokopiou "Aydwen" (Greece - Stormcast Eternals)
20 - 0
Dimitrije Stevanović (Serbia - Destruction)
Game
4
Dimitrios "Laskoulas" Kasdovasilis (Greece - Skaven)
19 - 1
Dorian Mogoš (Serbia)
Game
5
Socratis Papageorgiou (Greece - High Elves)
16 - 4
Petar Jovanović (Serbia)
Game
6
George (Greece - Sylvaneth)
19 - 1
Mihajlo Mijailovic (Serbia)
Game
1
Adam Janson (Sweden - Fyreslayers)
7 - 13
Philipp (Russia - Flesheater Courts)
Game
2
Jonas Fredriksson (Sweden - Skaven)
10 - 10
RosenRamm (Russia - Aelves)
Game
3
Jonas Rademar (Sweden)
17 - 3
Sergey Kovrov (Russia - Aelves)
Game
4
Samuel (Sweden)
19 - 1
Morgomir (Russia - Aelves)
Game
5
Adam Sääf (Sweden)
6 - 14
TRANDWILL (Russia - Fyreslayers)
Game
6
Aleksandar (Sweden - Flesheater Courts)
19 - 1
Alexander Bulavinov (Russia - Chaos)
Game
1
Alezya (Turkey)
19 - 1
Francesco Santarossa (Italy)
Game
2
Onder Yalcin (Turkey)
20 - 0
Aaron (Italy - Beastclaw Raiders)
Game
3
Metin (Turkey - Khorne Bloodbound)
18 - 2
Marco Pinamonti (Italy - Chaos Daemons)
Game
4
Melisa Mumcu (Turkey)
19 - 1
Luca "Februus" Grimaldi (Italy - Orcs & Goblins)
Game
5
Kerem Yakutlu (Turkey)
3 - 17
Francesco Tommasi (Italy - Khorne Bloodbound)
Game
6
Serkan Kavri (Turkey - Skaven)
2 - 18
Kilian (Italy)
Game
Bill Souza (USA)
19 - 1
Dagmara Wajs (Poland)
Game
Alan Bajramovic (USA)
20 - 0
Rafał Rubacha (Poland - Seraphon)
Game
Roger Barker (USA)
6 - 14
Marcin (Poland - Skaven)
Game
Michael Vagenos (USA)
3 - 17
Terminator (Łukasz Matyasik (Poland)
Game
Sam Gould (USA)
1 - 19
Olgierd Sawicki (Poland - Death)
Game
Joe (USA)
18 - 2
Adam Uhl (Poland)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net