Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
To Kill a MoCTing Bird
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
1
Guillem (Black Bulls - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Chris (100% artificial flavour - Vermin Swarm)
Game
2
Lyzanor (Black Bulls - Dwarven Holds)
10 - 10
Jon Oakes (100% artificial flavour - Orcs and Goblins)
Game
3
Martí Vidal (Black Bulls - Sylvan Elves)
10 - 10
Nicholas (100% artificial flavour - Undying Dynasties)
Game
4
RogerGG (Black Bulls - Daemon Legions)
10 - 10
Phil (100% artificial flavour - Empire of Sonnstahl)
Game
Big Boss M. (Lej te kurwa cole - Daemon Legions)
10 - 10
Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 1 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Tomasz 'Handełek' Domagalski (Lej te kurwa cole - Dwarven Holds)
10 - 10
Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Ukraine 1 - Vermin Swarm)
Game
Tomasz Tutaj (Lej te kurwa cole - Sylvan Elves)
10 - 10
PAVEL IUKHNO (Ukraine 1 - Undying Dynasties)
Game
Wojtuś (Lej te kurwa cole - Highborn Elves)
10 - 10
Sviatoslav (Ukraine 1 - Dread Elves)
Game
Habib Echanove (Moctezuma's Revenge - Highborn Elves)
10 - 10
Chris Szymanski (Reign of Anarchy - Warriors of the Dark Gods)
Game
Paco Rafael Flores (Moctezuma's Revenge - Dwarven Holds)
7 - 13
Hugo Chui (Reign of Anarchy - Dread Elves)
Game
2
Jesús Martínez (Moctezuma's Revenge - Orcs and Goblins)
15 - 5
Jobadiah "Roman's Revenge" (Reign of Anarchy - Sylvan Elves)
Game
3
Jorge Mtz (Chummer) (Moctezuma's Revenge - Infernal Dwarves)
14 - 6
Brendan Hadder (Reign of Anarchy - Infernal Dwarves)
Game
Michał Rusinek (Ordin - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Chris Mince (The unFOURtunates - Vampire Covenant)
Game
Aleksander Jaworowski (Ordin - Vermin Swarm)
10 - 10
Ryan-Staudle (The unFOURtunates - Orcs and Goblins)
Game
Marek Gmyrek (Ordin - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Ivan Diaz (The unFOURtunates - Daemon Legions)
Game
Stanislaw Scheiner (Ordin - Beast Herds)
10 - 10
Jeff Durham (The unFOURtunates - Dwarven Holds)
Game
Scrub (Scrub-A-Dub-Dub - Dread Elves)
20 - 0
Hugh Scarlin (Team England - Daemon Legions)
Game
Henrik (Scrub-A-Dub-Dub - Beast Herds)
11 - 9
Luke Tranter (Team England - Empire of Sonnstahl)
Game
Clement Konopnicki (Scrub-A-Dub-Dub - Ogre Khans)
1 - 19
Jacob Corteen (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Alex Schmid (Scrub-A-Dub-Dub - Warriors of the Dark Gods)
3 - 17
Alistair Parren (Team England - Vermin Swarm)
Game
Olli Katila (Team Finland - Warriors of the Dark Gods)
15 - 5
Niklas Persson (temp name - Highborn Elves)
Game
Jere Jukka (Team Finland - Dread Elves)
4 - 16
Michael Mattox (temp name - Daemon Legions)
Game
Jesse (Team Finland - Saurian Ancients)
4 - 16
Keith (temp name - The Vermin Swarm)
Game
Pyry Peitso (Team Finland - Highborn Elves)
17 - 3
Crashyyy (temp name - Beast Herds)
Game
Ryan simister (Team New Zealand - Dread Elves)
20 - 0
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Vermin Swarm)
Game
McCrae Loudon (Team New Zealand - Dwarven Holds)
14 - 6
Alexander Koshkin (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Erdem "Matrim" (Team New Zealand - Warriors of the Dark Gods)
7 - 13
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Bogi (Team New Zealand - Vampire Covenant)
3 - 17
Allor (Team Russia - Orcs and Goblins)
Game
Ezekiel57 (TRC - Sylvan Elves)
15 - 5
Andrii (Old farts) - Highborn Elves)
Game
Benjamin Nardelli (TRC - Ogre Khans)
13 - 7
Arash (Old farts) - Dread Elves)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (TRC - Daemon Legions)
20 - 0
Dmytro Stashok (Old farts) - Vampire Covenant)
Game
DUQUET (TRC - Dread Elves)
10 - 10
Ievgen Zapolskyi (Old farts) - Orcs and Goblins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net