Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Marc Aurel Pokal Magnus -5-Man
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(49) 49 - 51 (51)
Player2
Tomas Vavrinik (Czech pirates & anchor - Highborn Elves)
17 - 3
Frank Kloiber (Hereditary Horsts - Orcs and Goblins)
Game
Matěj Malý (Czech pirates & anchor - Infernal Dwarves)
7 - 13
Griech (Hereditary Horsts - Dwarven Holds)
Game
Michal Malý (Czech pirates & anchor - Dwarven Holds)
8 - 12
Jan Plausteiner (Hereditary Horsts - Sylvan Elves)
Game
Jakub Hrubý (Czech pirates & anchor - Daemon Legions)
3 - 17
Nicklz2 (Hereditary Horsts - Warriors of the Dark Gods)
Game
Marek Bernard (Czech pirates & anchor - Warriors of the Dark Gods)
14 - 6
Otte, Christian (Hereditary Horsts - Infernal Dwarves)
Game
2
Player1
(63) 63 - 37 (37)
Player2
Frank Kloiber (Hereditary Horsts - Orcs and Goblins)
4 - 16
Henrik (Dreiradgang - Dread Elves)
Game
Griech (Hereditary Horsts - Dwarven Holds)
14 - 6
Jan B. (Dreiradgang - Saurian Ancients)
Game
Jan Plausteiner (Hereditary Horsts - Sylvan Elves)
19 - 1
Constantin Koch (Dreiradgang - Orcs and Goblins)
Game
Nicklz2 (Hereditary Horsts - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Elo (Dreiradgang - Daemon Legions)
Game
Otte, Christian (Hereditary Horsts - Infernal Dwarves)
6 - 14
Marcel Krause (Dreiradgang - Sylvan Elves)
Game
3
Player1
(55) 55 - 45 (45)
Player2
Frank Kloiber (Hereditary Horsts - Orcs and Goblins)
9 - 11
Jakub Klinský (PrasaCZi - Empire of Sonnstahl)
Game
Griech (Hereditary Horsts - Dwarven Holds)
11 - 9
Ladislav Pešta (PrasaCZi - Vampire Covenant)
Game
Jan Plausteiner (Hereditary Horsts - Sylvan Elves)
13 - 7
Spliter (PrasaCZi - Sylvan Elves)
Game
Nicklz2 (Hereditary Horsts - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Ondrej Maly (PrasaCZi - Warriors of the Dark Gods)
Game
Otte, Christian (Hereditary Horsts - Infernal Dwarves)
12 - 8
Goblin2 (PrasaCZi - Kingdom of Equitaine)
Game
4
Player1
(76) 75 - 25 (24)
Player2
Daniel Hazel (TGH - Sylvan Elves)
13 - 7
Jan Plausteiner (Hereditary Horsts - Sylvan Elves)
Game
Frederick Humcke (TGH - Vampire Covenant)
20 - 0
Frank Kloiber (Hereditary Horsts - Orcs and Goblins)
Game
Peter Folle (TGH - The Vermin Swarm)
10 - 10
Otte, Christian (Hereditary Horsts - Infernal Dwarves)
Game
Stefan Voßen (TGH - Warriors of the Dark Gods)
16 - 4
Nicklz2 (Hereditary Horsts - Warriors of the Dark Gods)
Game
Yannic Titgemeyer (TGH - Empire of Sonnstahl)
17 - 3
Griech (Hereditary Horsts - Dwarven Holds)
Game
5
Player1
(55) 55 - 45 (45)
Player2
Johannes Weigert (Bester Weigert - Kingdom of Equitaine)
5 - 15
Jan Plausteiner (Hereditary Horsts - Sylvan Elves)
Game
Lunatic (Bester Weigert - The Vermin Swarm)
4 - 16
Nicklz2 (Hereditary Horsts - Warriors of the Dark Gods)
Game
Redisdead (Bester Weigert)
14 - 6
Frank Kloiber (Hereditary Horsts - Orcs and Goblins)
Game
Wolfgang (Bester Weigert - Saurian Ancients)
20 - 0
Otte, Christian (Hereditary Horsts - Infernal Dwarves)
Game
Jerome (Bester Weigert - Ogre Khans)
12 - 8
Griech (Hereditary Horsts - Dwarven Holds)
Game
6
Contact:
admin@tourneykeeper.net