Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC (World Team Championships)
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
77 - 23
Player2
Jezus (Poland #2 - Orcs and Goblins)
16 - 4
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Stanislaw Scheiner (Poland #2 - Saurian Ancients)
19 - 1
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
Lohost (Poland #2 - Empire of Sonnstahl)
19 - 1
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Jakub Borkowski (Poland #2 - Dwarven Holds)
12 - 8
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Dezyr (Poland #2 - Warriors of the Dark Gods)
11 - 9
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
2
Player1
37 - 63
Player2
Diego Albert Ávila (Spain #2 - Saurian Ancients)
15 - 5
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Davidar (Spain #2 - Infernal Dwarves)
8 - 12
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Asurnil (Spain #2 - Daemon Legions)
3 - 17
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Julian Asensio (Spain #2 - Sylvan Elves)
0 - 20
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
SoyMonster (Spain #2 - Highborn Elves)
11 - 9
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
3
Player1
73 - 27
Player2
Hristo Nikolov (Great Britain #1 - Dwarven Holds)
12 - 8
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Colin Power (Great Britain #1 - Saurian Ancients)
20 - 0
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
Craig Johnson (Great Britain #1 - Sylvan Elves)
15 - 5
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Kaare Siesing (Great Britain #1 - Vampire Covenant)
18 - 2
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Marcus Lake (Great Britain #1 - Dread Elves)
8 - 12
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
4
Player1
93 - 7
Player2
Richard Becker (Sweden #1 - The Vermin Swarm)
20 - 0
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Morgan Andersson (Sweden #1 - Orcs and Goblins)
20 - 0
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Mathias Eriksson (Sweden #1 - Infernal Dwarves)
20 - 0
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
Peter Sundberg (Sweden #1 - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Mattias Lagerlöf (Sweden #1 - Ogre Khans)
20 - 0
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
5
Player1
55 - 45
Player2
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
13 - 7
Mallak (Belgium #3 - Orcs and Goblins)
Game
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
5 - 15
Thyssen Serge (Belgium #3 - Vampire Covenant)
Game
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
20 - 0
Hadrien janne (Belgium #3 - Infernal Dwarves)
Game
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
8 - 12
Vincent Deneve (Belgium #3 - Daemon Legions)
Game
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
9 - 11
Kevy Van Belle (Belgium #3 - Saurian Ancients)
Game
6
Player1
71 - 29
Player2
Hans Andreas Blom (Norway #1 - Undying Dynasties)
12 - 8
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
Kenneth Trasti-Smedstad (Norway #1 - Dwarven Holds)
10 - 10
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Sigbjørn Eriksrud (Norway #1 - Infernal Dwarves)
18 - 2
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Jørund Haugland (Norway #1 - Daemon Legions)
20 - 0
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Karl-Erik (Norway #1 - Beast Herds)
11 - 9
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
7
Player1
26 - 74
Player2
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
1 - 19
Jan Plausteiner (Luxembourg #1 - Sylvan Elves)
Game
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
10 - 10
quentin breton (Luxembourg #1 - Undying Dynasties)
Game
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
11 - 9
William Breton (Luxembourg #1 - Daemon Legions)
Game
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
4 - 16
Kiri (Luxembourg #1 - Saurian Ancients)
Game
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
0 - 20
Wally (Luxembourg #1 - Infernal Dwarves)
Game
8
Player1
69 - 31
Player2
Matus Margetin (Slovakia #1 - Dwarven Holds)
19 - 1
Daniel Schaefer (Germany #3 - Ogre Khans)
Game
Jan Kaminsky (Slovakia #1 - Vampire Covenant)
18 - 2
Thorsten Path (Germany #3 - Dwarven Holds)
Game
Lukas Balazik (Slovakia #1 - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Patric Steininger (Germany #3 - Orcs and Goblins)
Game
Michal (Slovakia #1 - Ogre Khans)
11 - 9
Jens (Germany #3 - Highborn Elves)
Game
Lukáš Začka (Slovakia #1 - Highborn Elves)
1 - 19
Gregor Flenz (Germany #3 - Dread Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net