Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC (World Team Championships)
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
72 - 28
Player2
Daniel Hazel (Germany #4 - Infernal Dwarves)
20 - 0
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
Simon Pfefferle (Germany #4 - Sylvan Elves)
20 - 0
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
Jan ranau (Germany #4 - Vampire Covenant)
8 - 12
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Dominik Coenen (Germany #4 - Dwarven Holds)
5 - 15
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Stefan Voßen (Germany #4 - Warriors of the Dark Gods)
19 - 1
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
2
Player1
85 - 15
Player2
Allor (Russia #2 - Orcs and Goblins)
18 - 2
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia #2 - Sylvan Elves)
19 - 1
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Aleksey "akniles" Slinka (Russia #2 - Dread Elves)
20 - 0
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
Vitaliy Marina (Russia #2 - Ogre Khans)
19 - 1
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Konstantin Kafarov (Russia #2 - Saurian Ancients)
9 - 11
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
3
Player1
78 - 22
Player2
Jonathan Chiniakov (Moldova #1 - Empire of Sonnstahl)
17 - 3
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
Zurdo (Moldova #1 - The Vermin Swarm)
12 - 8
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
Ivan Malkov (Moldova #1 - Ogre Khans)
16 - 4
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Shinymetallass (Moldova #1 - Saurian Ancients)
20 - 0
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Pavel Krol (Moldova #1 - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
70 - 30
Player2
Tomas Hugger (Denmark #3 - Dwarven Holds)
10 - 10
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Kristoffer Lysholm (Denmark #3 - Vampire Covenant)
20 - 0
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
Thomas Henriksen (Denmark #3 - Saurian Ancients)
13 - 7
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Jakob Errebo (Denmark #3 - Beast Herds)
8 - 12
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
Rasmus Mølbak (Denmark #3 - Undying Dynasties)
19 - 1
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
5
Player1
61 - 39
Player2
Patrick Göber (Austria #2 - Undying Dynasties)
1 - 19
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
Martin Rudigier (Austria #2 - Orcs and Goblins)
11 - 9
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Wolfgang Hansal (Austria #2 - Ogre Khans)
20 - 0
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Patrick Toman (Austria #2 - Saurian Ancients)
16 - 4
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Bernhard Kuettner (Austria #2 - Dwarven Holds)
13 - 7
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
6
Player1
57 - 43
Player2
Jan Plausteiner (Luxembourg #1 - Sylvan Elves)
9 - 11
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Kiri (Luxembourg #1 - Saurian Ancients)
13 - 7
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
quentin breton (Luxembourg #1 - Undying Dynasties)
20 - 0
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
William Breton (Luxembourg #1 - Daemon Legions)
0 - 20
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
Wally (Luxembourg #1 - Infernal Dwarves)
15 - 5
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
7
Player1
40 - 60
Player2
Matus Margetin (Slovakia #1 - Dwarven Holds)
9 - 11
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
Game
Lukáš Začka (Slovakia #1 - Highborn Elves)
2 - 18
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Michal (Slovakia #1 - Ogre Khans)
4 - 16
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jan Kaminsky (Slovakia #1 - Vampire Covenant)
20 - 0
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Lukas Balazik (Slovakia #1 - Kingdom of Equitaine)
5 - 15
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
Game
8
Player1
17 - 83
Player2
Bas Jelsma (Netherlands #2 - Empire of Sonnstahl)
0 - 20
Simon Pfefferle (Germany #4 - Sylvan Elves)
Game
Mattt Baaij (Netherlands #2 - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Dominik Coenen (Germany #4 - Dwarven Holds)
Game
Floris (Netherlands #2 - Saurian Ancients)
4 - 16
Daniel Hazel (Germany #4 - Infernal Dwarves)
Game
Lars (Netherlands #2 - Warriors of the Dark Gods)
6 - 14
Stefan Voßen (Germany #4 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Josse (Netherlands #2 - Sylvan Elves)
7 - 13
Jan ranau (Germany #4 - Vampire Covenant)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net