Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC (World Team Championships)
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
72 - 28
Player2
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
12 - 8
Mateusz Łapiński (Poland #3 - Empire of Sonnstahl)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
11 - 9
Bercik (Poland #3 - Highborn Elves)
Game
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
13 - 7
Marek Kiełbasa (Poland #3 - The Vermin Swarm)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
16 - 4
Bartłomiej (Poland #3 - Dread Elves)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Bober (Poland #3 - Vampire Covenant)
Game
2
Player1
59 - 41
Player2
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
Hermans nico (Belgium #2 - Saurian Ancients)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
11 - 9
Nikolai Baron (Belgium #2 - Dwarven Holds)
Game
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
13 - 7
bovy thibaud (Belgium #2 - Ogre Khans)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
6 - 14
Geoffrey «Gregor» Dutranoit (Belgium #2 - Daemon Legions)
Game
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
16 - 4
Kaj Geenen (Belgium #2 - Vampire Covenant)
Game
3
Player1
63 - 37
Player2
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
16 - 4
Peter Edvardsson (Sweden #2 - The Vermin Swarm)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
17 - 3
Marcus Engblom (Sweden #2 - Highborn Elves)
Game
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
19 - 1
Oscar Lagnelöv (Sweden #2 - Empire of Sonnstahl)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
11 - 9
Johan (Sweden #2 - Sylvan Elves)
Game
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Marcus Östling (Sweden #2 - Saurian Ancients)
Game
4
Player1
80 - 20
Player2
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
19 - 1
Dominik Coenen (Germany #4 - Dwarven Holds)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
15 - 5
Daniel Hazel (Germany #4 - Infernal Dwarves)
Game
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
15 - 5
Stefan Voßen (Germany #4 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
15 - 5
Jan ranau (Germany #4 - Vampire Covenant)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
16 - 4
Simon Pfefferle (Germany #4 - Sylvan Elves)
Game
5
Player1
59 - 41
Player2
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
5 - 15
Wilhelm Grøfte (Denmark #2 - Undying Dynasties)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
20 - 0
Anders Nøhr (Denmark #2 - Vampire Covenant)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
12 - 8
Troels Hugo Cederholm (Denmark #2 - Sylvan Elves)
Game
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
4 - 16
Michael Vedel (Denmark #2 - Kingdom of Equitaine)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
18 - 2
Tobias Prentow (Denmark #2 - Infernal Dwarves)
Game
6
Player1
50 - 50
Player2
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
6 - 14
Paweł Gąsiewski (Poland #4 - Vampire Covenant)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Michał Kołakowski (Poland #4 - Beast Herds)
Game
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
13 - 7
saint_barbara (Poland #4 - Infernal Dwarves)
Game
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
14 - 6
Kalesoner (Poland #4 - The Vermin Swarm)
Game
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
8 - 12
Tomasz Tutaj (Poland #4 - Sylvan Elves)
Game
7
Player1
40 - 60
Player2
Marc Oeser (Germany #2 - Beast Herds)
10 - 10
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
Game
Peter Ridder (Germany #2 - Saurian Ancients)
10 - 10
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
Game
Michael Klostermann (Germany #2 - Daemon Legions)
7 - 13
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
Game
Tim Bargmann (Germany #2 - Dwarven Holds)
8 - 12
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Henrik (Germany #2 - Dread Elves)
5 - 15
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
Game
8
Player1
39 - 61
Player2
Matthias Haberland (Germany #1 - Orcs and Goblins)
3 - 17
Konstantin Nikulin (Russia #1 - The Vermin Swarm)
Game
Paul Feuerstake (Germany #1 - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Alexander Brykov (Russia #1 - Kingdom of Equitaine)
Game
Scrub (Germany #1 - Highborn Elves)
14 - 6
Denis Afanasev (Russia #1 - Vampire Covenant)
Game
Johannes Mohr (Germany #1 - Daemon Legions)
0 - 20
Alexander Koshkin (Russia #1 - Daemon Legions)
Game
Tore Plennis (Germany #1 - Empire of Sonnstahl)
15 - 5
Kirill Adelfinskiy (Russia #1 - Warriors of the Dark Gods)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net