Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
BIV 2019
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
49 - 51
Player2
Ethan Halliday (#kellsshouldbehere - Saurian Ancients)
20 - 0
Sean Duxbury (Survivors of the great emu war - Dread Elves)
Game
Mark Caldwell (#kellsshouldbehere - Dwarven Holds)
0 - 20
Michael Graham (Survivors of the great emu war - Vampire Covenant)
Game
Tim N (#kellsshouldbehere - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Mark MacLeod (Survivors of the great emu war - Warriors of the Dark Gods)
Game
Dylan Gajewski (#kellsshouldbehere - Highborn Elves)
20 - 0
Jack Williams (Survivors of the great emu war - Kingdom of Equitaine)
Game
Kieran Pink (#kellsshouldbehere - Ogre Khans)
5 - 15
Lloyd Rutherford (Survivors of the great emu war - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
31 - 69
Player2
Mark MacLeod (Survivors of the great emu war - Warriors of the Dark Gods)
1 - 19
Nick Howe (Multi Flaskers - Kingdom of Equitaine)
Game
Sean Duxbury (Survivors of the great emu war - Dread Elves)
9 - 11
Luke Knight (Multi Flaskers - Vampire Covenant)
Game
Jack Williams (Survivors of the great emu war - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Alex Schubert (Multi Flaskers - Daemon Legions)
Game
Michael Graham (Survivors of the great emu war - Vampire Covenant)
15 - 5
Jacob collins (Multi Flaskers - Saurian Ancients)
Game
Lloyd Rutherford (Survivors of the great emu war - Dwarven Holds)
6 - 14
James Knight (Multi Flaskers - The Vermin Swarm)
Game
3
Player1
71 - 29
Player2
Simon Wood (New Zealand ETC - Empire of Sonnstahl)
4 - 16
Lloyd Rutherford (Survivors of the great emu war - Dwarven Holds)
Game
James Brown (New Zealand ETC - The Vermin Swarm)
16 - 4
Jack Williams (Survivors of the great emu war - Kingdom of Equitaine)
Game
Jack Blanche (New Zealand ETC - Ogre Khans)
17 - 3
Mark MacLeod (Survivors of the great emu war - Warriors of the Dark Gods)
Game
Simon Turner (New Zealand ETC - Orcs and Goblins)
17 - 3
Michael Graham (Survivors of the great emu war - Vampire Covenant)
Game
Haig McLisky (New Zealand ETC - Undying Dynasties)
17 - 3
Sean Duxbury (Survivors of the great emu war - Dread Elves)
Game
4
Player1
67 - 33
Player2
Jamie payne (Australia ETC - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Mark MacLeod (Survivors of the great emu war - Warriors of the Dark Gods)
Game
Akhter Khan (Australia ETC - Vampire Covenant)
20 - 0
Lloyd Rutherford (Survivors of the great emu war - Dwarven Holds)
Game
Glen Weston (Australia ETC - Dwarven Holds)
16 - 4
Sean Duxbury (Survivors of the great emu war - Dread Elves)
Game
Sam Weston (Australia ETC - Daemon Legions)
9 - 11
Michael Graham (Survivors of the great emu war - Vampire Covenant)
Game
David Trickett (Australia ETC - Undying Dynasties)
15 - 5
Jack Williams (Survivors of the great emu war - Kingdom of Equitaine)
Game
5
Player1
65 - 35
Player2
Jacob collins (Multi Flaskers - Saurian Ancients)
5 - 15
Lloyd Rutherford (Survivors of the great emu war - Dwarven Holds)
Game
Luke Knight (Multi Flaskers - Vampire Covenant)
6 - 14
Jack Williams (Survivors of the great emu war - Kingdom of Equitaine)
Game
Alex Schubert (Multi Flaskers - Daemon Legions)
20 - 0
Sean Duxbury (Survivors of the great emu war - Dread Elves)
Game
Nick Howe (Multi Flaskers - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Michael Graham (Survivors of the great emu war - Vampire Covenant)
Game
James Knight (Multi Flaskers - The Vermin Swarm)
14 - 6
Mark MacLeod (Survivors of the great emu war - Warriors of the Dark Gods)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net