Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC T9A 2019
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(72) 72 - 88 (88)
Player2
Oliver Fagerholt (Denmark)
15 - 5
Tomasz Tutaj (Poland - Sylvan Elves)
Game
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
8 - 12
Marek Gmyrek (Poland - Vampire Covenant)
Game
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
17 - 3
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Poland)
Game
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
5 - 15
Furion (Poland - Highborn Elves)
Game
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
16 - 4
Laik (Poland - Dread Elves)
Game
Rasmus Koldby (Denmark)
0 - 20
Mateusz Łapiński (Poland - Ogre Khans)
Game
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
1 - 19
Michał Rusinek (Poland - Undying Dynasties)
Game
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
10 - 10
Aleksander Jaworowski (Poland)
Game
2
Player1
(51) 60 - 100 (109)
Player2
Stefan hemker (Netherlands - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
Game
Edwin De vries (Netherlands - Daemon Legions)
20 - 0
Oliver Fagerholt (Denmark)
Game
Denny Harsono (Netherlands - Vampire Covenant)
4 - 16
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
Jetro Dam (Netherlands - Orcs and Goblins)
8 - 12
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
Game
J Boersma (Netherlands - Undying Dynasties)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Reinier Gouverneur (Netherlands - Saurian Ancients)
0 - 20
Rasmus Koldby (Denmark)
Game
Rik de Meij (Netherlands - Dwarven Holds)
7 - 13
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
Menno van Tergouw (Netherlands - Ogre Khans)
8 - 12
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
3
Player1
(86) 86 - 74 (74)
Player2
Julien Villeroux (France)
9 - 11
Rasmus Koldby (Denmark)
Game
Julien Frey (France - Daemon Legions)
8 - 12
Oliver Fagerholt (Denmark)
Game
Gaspard (France - Sylvan Elves)
7 - 13
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
Game
Benjamin Nardelli (France - Vampire Covenant)
18 - 2
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
Game
DUQUET (France - Undying Dynasties)
20 - 0
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
vince3310 (France - Orcs and Goblins)
17 - 3
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
PALUDETTO Lionel (France - Beast Herds)
6 - 14
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
Game
Pierre-Emmanuel Guillet (France)
1 - 19
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
4
Player1
(82) 82 - 78 (78)
Player2
Herman Mäenalanen (Finland - The Vermin Swarm)
4 - 16
Rasmus Koldby (Denmark)
Game
Olli Kanninen (Finland - Undying Dynasties)
5 - 15
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Antti Häkli (Finland - Daemon Legions)
9 - 11
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
Olli Katila (Finland - Dwarven Holds)
17 - 3
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
Game
Jere Jukka (Finland - Warriors of the Dark Gods)
19 - 1
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
Pyry Peitso (Finland - Infernal Dwarves)
5 - 15
Oliver Fagerholt (Denmark)
Game
Julius Castren (Finland - Vampire Covenant)
7 - 13
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
Game
Olli Mikkanen (Finland - Empire of Sonnstahl)
16 - 4
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
5
Player1
(67) 67 - 93 (93)
Player2
Shiny (Belarus - Saurian Ancients)
20 - 0
Rasmus Koldby (Denmark)
Game
Zurdo (Belarus)
0 - 20
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
"Tiferet" Tim Dvoskin (Belarus - Beast Herds)
7 - 13
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
Laurent Lapasset (Belarus - Vampire Covenant)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Artsiom Shylau (Belarus - Warriors of the Dark Gods)
15 - 5
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
Ivan Malkov (Belarus - Ogre Khans)
11 - 9
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
Game
Lubart (Belarus - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
Game
NorthStar (Belarus - Highborn Elves)
14 - 6
Oliver Fagerholt (Denmark)
Game
6
Player1
(88) 88 - 72 (72)
Player2
Mity (Russia - Undying Dynasties)
20 - 0
Oliver Fagerholt (Denmark)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
søren haaning (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Saurian Ancients)
3 - 17
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
12 - 8
Michael Vedel (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Dread Elves)
17 - 3
Troels Hugo Cederholm (Denmark)
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia)
9 - 11
Jakob Nygren (Denmark - Dread Elves)
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
Rasmus Koldby (Denmark)
Game
Stanislav (Russia - Vampire Covenant)
1 - 19
Wilhelm Grøfte (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net