Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Luxemboug Bash Master IV
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(38) 38 - 62 (62)
Player2
Unagi (Master of puppets - Dread Elves)
8 - 12
Trutchette (Liegendary - Undying Dynasties)
Game
Christophe Fruit (Master of puppets - Vampire Covenant)
16 - 4
Gregory Mandelaire (Liegendary - Infernal Dwarves)
Game
sixbras (Master of puppets)
1 - 19
Genosuko (Liegendary)
Game
Léopold (Master of puppets - Daemon Legions)
1 - 19
bovy thibaud (Liegendary - Saurian Ancients)
Game
Resisdead (Master of puppets - Beast Herds)
12 - 8
Stephane Derdi (Liegendary - Highborn Elves)
Game
2
Player1
(65) 65 - 35 (35)
Player2
Hermans nico (Belgian beers - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
Unagi (Master of puppets - Dread Elves)
Game
Geoffrey Dutranoit (Belgian beers)
19 - 1
Resisdead (Master of puppets - Beast Herds)
Game
Jonathan Yilmaz (Belgian beers - Vampire Covenant)
13 - 7
Léopold (Master of puppets - Daemon Legions)
Game
Cédric Laurent (Belgian beers)
7 - 13
Christophe Fruit (Master of puppets - Vampire Covenant)
Game
Bastien Yilmaz (Belgian beers - Orcs and Goblins)
13 - 7
sixbras (Master of puppets)
Game
3
Player1
(40) 40 - 60 (60)
Player2
Unagi (Master of puppets - Dread Elves)
7 - 13
Manuel Berthet (Team Portugal - Ogre Khans)
Game
Léopold (Master of puppets - Daemon Legions)
17 - 3
Jose Paulo Pinheiro (Team Portugal - Daemon Legions)
Game
Christophe Fruit (Master of puppets - Vampire Covenant)
6 - 14
Juan Fernandez (Team Portugal)
Game
Resisdead (Master of puppets - Beast Herds)
0 - 20
Bouvier Antoine (Team Portugal)
Game
sixbras (Master of puppets)
10 - 10
Paul (Team Portugal - Infernal Dwarves)
Game
4
Player1
(82) 65 - 35 (18)
Player2
Unagi (Master of puppets - Dread Elves)
17 - 3
Julien "godtbilator" (Les harbinger du 9eme age - Warriors of the Dark Gods)
Game
Léopold (Master of puppets - Daemon Legions)
20 - 0
Barbosor (Les harbinger du 9eme age - Undying Dynasties)
Game
sixbras (Master of puppets)
15 - 5
ben (Les harbinger du 9eme age - Saurian Ancients)
Game
Christophe Fruit (Master of puppets - Vampire Covenant)
15 - 5
Jeff Weis (Les harbinger du 9eme age - Dwarven Holds)
Game
Resisdead (Master of puppets - Beast Herds)
15 - 5
sebastien (Les harbinger du 9eme age - Daemon Legions)
Game
5
Player1
(51) 0 - 0 (49)
Player2
Putterie Vincent (Rieurs Sangliers - Orcs and Goblins)
9 - 11
sixbras (Master of puppets)
Game
Camille Giaux (Rieurs Sangliers - Empire of Sonnstahl)
15 - 15
Léopold (Master of puppets - Daemon Legions)
Game
Aleksandar Trivunovic (Rieurs Sangliers - Empire of Sonnstahl)
9 - 12
Christophe Fruit (Master of puppets - Vampire Covenant)
Game
VANDERSANDE François (Rieurs Sangliers - Kingdom of Equitaine)
18 - 11
Unagi (Master of puppets - Dread Elves)
Game
Putterie Vincent (Rieurs Sangliers - Orcs and Goblins)
sixbras (Master of puppets)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net