Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Kozacki Zajazd
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(59) 52 - 28 (21)
Player2
Semi (Drobne Wałeczki - Highborn Elves)
16 - 4
Jawor (Animosity 1 Drużyna Robaków - Daemon Legions)
Game
r@fix (Drobne Wałeczki - Vampire Covenant)
10 - 10
Lisek (Animosity 1 Drużyna Robaków - The Vermin Swarm)
Game
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki - Ogre Khans)
15 - 5
Dancaarkiiel (Animosity 1 Drużyna Robaków - Saurian Ancients)
Game
grimgorg (Drobne Wałeczki - Undying Dynasties)
18 - 2
Łaki (Animosity 1 Drużyna Robaków - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(65) 52 - 28 (15)
Player2
Mateusz Podwysocki (Underdogs 1 - Beast Herds)
15 - 5
grimgorg (Drobne Wałeczki - Undying Dynasties)
Game
Mateusz Łapiński (Underdogs 1)
19 - 1
Semi (Drobne Wałeczki - Highborn Elves)
Game
Konrad Krystecki (Underdogs 1)
17 - 3
r@fix (Drobne Wałeczki - Vampire Covenant)
Game
Laik (Underdogs 1 - Sylvan Elves)
14 - 6
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki - Ogre Khans)
Game
3
Player1
(65) 52 - 28 (15)
Player2
Semi (Drobne Wałeczki - Highborn Elves)
16 - 4
Jakub (Miscast 2: Ziemniak Król Warzyw - Ogre Khans)
Game
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki - Ogre Khans)
20 - 0
Dominik (Miscast 2: Ziemniak Król Warzyw - Highborn Elves)
Game
grimgorg (Drobne Wałeczki - Undying Dynasties)
9 - 11
Basajew (Miscast 2: Ziemniak Król Warzyw - Dwarven Holds)
Game
r@fix (Drobne Wałeczki - Vampire Covenant)
20 - 0
Krzechu (Miscast 2: Ziemniak Król Warzyw - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
(33) 32 - 46 (47)
Player2
grimgorg (Drobne Wałeczki - Undying Dynasties)
20 - 0
Artsiom 'frttnqt' Shylau (Team Belarus - Vampire Covenant)
Game
Semi (Drobne Wałeczki - Highborn Elves)
2 - 18
"Tiferet" Tim Dvoskin (Team Belarus - Orcs and Goblins)
Game
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki - Ogre Khans)
4 - 16
Lubart (Team Belarus - Kingdom of Equitaine)
Game
r@fix (Drobne Wałeczki - Vampire Covenant)
7 - 13
Jonathan Chiniakov (Team Belarus - Empire of Sonnstahl)
Game
5
Player1
(57) 52 - 28 (23)
Player2
r@fix (Drobne Wałeczki - Vampire Covenant)
11 - 9
Świerszczu (Orando Wrocław - Daemon Legions)
Game
Bogumił Kułakowski (Drobne Wałeczki - Ogre Khans)
18 - 2
as1 (Orando Wrocław - Kingdom of Equitaine)
Game
grimgorg (Drobne Wałeczki - Undying Dynasties)
17 - 3
Sebastian (Orando Wrocław - Highborn Elves)
Game
Semi (Drobne Wałeczki - Highborn Elves)
11 - 9
Piotr Szymański (Nebiros) (Orando Wrocław - The Vermin Swarm)
Game
Contact:
kozacki.zajazd@gmail.com