Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Cinco De Wingo
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(55) 55 - 45 (45)
Player2
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Lenny Szatkowski (Slavorum - Beast Herds)
Game
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
11 - 9
Jurand Szwaja (Slavorum - The Vermin Swarm)
Game
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
10 - 10
Tobiáš Veska (Slavorum - Saurian Ancients)
Game
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
11 - 9
Marek Bernard (Slavorum - Sylvan Elves)
Game
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
3 - 17
Michal Malý (Slavorum - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(68) 65 - 35 (32)
Player2
Georgi Sariev (UKish - Saurian Ancients)
20 - 0
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
Game
Rafael Harbinson (UKish - Warriors of the Dark Gods)
13 - 7
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
Game
Adam Jones (UKish - The Vermin Swarm)
5 - 15
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
Game
Colin Power (UKish - Ogre Khans)
20 - 0
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
Game
Hristo Nikolov (UKish - Daemon Legions)
10 - 10
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
Game
3
Player1
(47) 47 - 53 (53)
Player2
James Starr (The Cappening - Vampire Covenant)
16 - 4
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
Game
Ben Kerr (The Cappening - Ogre Khans)
0 - 20
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
Game
Evan Boritas (The Cappening - Highborn Elves)
11 - 9
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
Game
Tim Adair (The Cappening - Infernal Dwarves)
16 - 4
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
Game
Kenyon Duncan (The Cappening - Beast Herds)
4 - 16
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
Game
4
Player1
(70) 65 - 35 (30)
Player2
Chris Mince (Team Daddy - Vampire Covenant)
13 - 7
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
Game
Pascal Sidiras (Team Daddy - Beast Herds)
17 - 3
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
Game
Justin Burgy (Team Daddy - Highborn Elves)
15 - 5
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
Game
Ben Mitchell (Team Daddy - Ogre Khans)
11 - 9
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
Game
Ryan Capps (Team Daddy - Saurian Ancients)
14 - 6
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
Game
5
Player1
(34) 35 - 65 (66)
Player2
Jorge Mtz (Chummer) (El Jeffe's Jexicians - The Vermin Swarm)
4 - 16
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
Game
Jesús Martínez (El Jeffe's Jexicians - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
Game
Jeff Durham (El Jeffe's Jexicians - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
Game
Jake Murphy (El Jeffe's Jexicians - Dread Elves)
11 - 9
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
Game
Aarón “Aaercatl” Cava (El Jeffe's Jexicians - Saurian Ancients)
0 - 20
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
Game
6
Player1
(44) 44 - 56 (56)
Player2
PAVEL IUKHNO (Team Ukraine - Saurian Ancients)
8 - 12
James McDonnell (Captain Fantastics - Infernal Dwarves)
Game
Sviatoslav (Team Ukraine - The Vermin Swarm)
7 - 13
Guido Gerboth (Captain Fantastics - Vampire Covenant)
Game
Artem (Team Ukraine - Sylvan Elves)
4 - 16
James Brown (Captain Fantastics - Saurian Ancients)
Game
Artem "Blackmane" Goysan (Team Ukraine - Warriors of the Dark Gods)
17 - 3
Camille Capelle (Captain Fantastics - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ievgen Zapolskyi (Team Ukraine - Orcs and Goblins)
8 - 12
Jack Blanche (Captain Fantastics - The Vermin Swarm)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net