Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
New Year’s Revolution
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(54) 54 - 46 (46)
Player2
Kenyon Duncan (Glory of Gold - Beast Herds)
0 - 20
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ben Kerr (Glory of Gold - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
Alexander Koshkin (Team Russia - Daemon Legions)
Game
Aaron Chaum (Glory of Gold - Highborn Elves)
13 - 7
Alexander Brykov (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Josh Stuart (Glory of Gold - Dread Elves)
14 - 6
Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia - Ogre Khans)
Game
Matthew Taggert (Glory of Gold - Warriors of the Dark Gods)
14 - 6
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Dread Elves)
Game
2
Player1
(7) 35 - 65 (93)
Player2
Lucian Warren (The Ninth Age Party - Dread Elves)
0 - 20
Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia - Ogre Khans)
Game
Guillermo (The Ninth Age Party - Highborn Elves)
3 - 17
Alexander Brykov (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Villon (The Ninth Age Party - Infernal Dwarves)
3 - 17
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Fer (The Ninth Age Party - Kingdom of Equitaine)
1 - 19
Alexander Koshkin (Team Russia - Daemon Legions)
Game
Pablo C (The Ninth Age Party - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Dread Elves)
Game
3
Player1
(39) 39 - 61 (61)
Player2
Christian Brauer (Einhorn Bukkake Party - Ogre Khans)
11 - 9
Alexander Brykov (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Henrik (Einhorn Bukkake Party - Dread Elves)
1 - 19
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Paul Feuerstake (Einhorn Bukkake Party - Daemon Legions)
4 - 16
Alexander Koshkin (Team Russia - Daemon Legions)
Game
Scrub (Einhorn Bukkake Party - Highborn Elves)
13 - 7
Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia - Ogre Khans)
Game
Thomas Möller (Einhorn Bukkake Party - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Dread Elves)
Game
4
Player1
(32) 35 - 65 (68)
Player2
VANDERSANDE François (A-Team Belgium - The Vermin Swarm)
3 - 17
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jaina (A-Team Belgium - Daemon Legions)
10 - 10
Alexander Brykov (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Yann Favre (A-Team Belgium - Sylvan Elves)
13 - 7
Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia - Ogre Khans)
Game
Guy Demeyere (A-Team Belgium - Undying Dynasties)
2 - 18
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Dread Elves)
Game
Jonathan Yilmaz (A-Team Belgium - Vampire Covenant)
4 - 16
Alexander Koshkin (Team Russia - Daemon Legions)
Game
5
Player1
(65) 65 - 35 (35)
Player2
Furion (Underdogs+ - Highborn Elves)
16 - 4
Sergey "TroR" Klimenko (Team Russia - Ogre Khans)
Game
Laik (Underdogs+ - Sylvan Elves)
4 - 16
Kirill Adelfinskiy (Team Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Mateusz Łapiński (Underdogs+ - Infernal Dwarves)
13 - 7
Alexander Koshkin (Team Russia - Daemon Legions)
Game
Marek Gmyrek (Underdogs+ - Vampire Covenant)
15 - 5
Alexander Brykov (Team Russia - Infernal Dwarves)
Game
Konrad Krystecki (Underdogs+ - Empire of Sonnstahl)
17 - 3
Aleksey "akniles" Slinka (Team Russia - Dread Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net