Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Who 8 My Wings?
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(103) 100 - 60 (57)
Player2
Rasmus (Nodickheads - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Michal Bouša (Rota Nazdar - Infernal Dwarves)
Game
Tobbe (Nodickheads - Empire of Sonnstahl)
11 - 9
Ladislav Zich (Rota Nazdar - Undying Dynasties)
Game
Kimani "Bustamoovee" Bengtsson (Nodickheads - Highborn Elves)
15 - 5
Jan "Griffin" Podaný (Rota Nazdar - Kingdom of Equitaine)
Game
Kreln (Nodickheads - Beast Herds)
20 - 0
Jakub Klinský (Rota Nazdar - Daemon Legions)
Game
David Englund (Nodickheads - Dwarven Holds)
10 - 10
Martin Černý (Rota Nazdar - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ir3k (Nodickheads - Sylvan Elves)
15 - 5
Jindrich Schovanec (Rota Nazdar - The Vermin Swarm)
Game
Wardog Gaming (Nodickheads - The Vermin Swarm)
6 - 14
Michal Bures (Rota Nazdar - Orcs and Goblins)
Game
Carl (Nodickheads - Vampire Covenant)
19 - 1
Michal Malý (Rota Nazdar - Dwarven Holds)
Game
2
Player1
(73) 73 - 87 (87)
Player2
Michal Malý (Rota Nazdar - Dwarven Holds)
14 - 6
Gregory Mandelaire (Lowlander Bagpipers - Infernal Dwarves)
Game
Ladislav Zich (Rota Nazdar - Undying Dynasties)
1 - 19
Marcel Ritsema (Lowlander Bagpipers - Beast Herds)
Game
Michal Bouša (Rota Nazdar - Infernal Dwarves)
12 - 8
bovy thibaud (Lowlander Bagpipers - Vampire Covenant)
Game
Jindrich Schovanec (Rota Nazdar - The Vermin Swarm)
11 - 9
Robin Morent (Lowlander Bagpipers - Warriors of the Dark Gods)
Game
Michal Bures (Rota Nazdar - Orcs and Goblins)
20 - 0
Kaj Geenen (Lowlander Bagpipers - Highborn Elves)
Game
Martin Černý (Rota Nazdar - Warriors of the Dark Gods)
5 - 15
Justin Coppe (Lowlander Bagpipers - Daemon Legions)
Game
Jan "Griffin" Podaný (Rota Nazdar - Kingdom of Equitaine)
6 - 14
Agrael (Lowlander Bagpipers - Dread Elves)
Game
Jakub Klinský (Rota Nazdar - Daemon Legions)
4 - 16
Kragg (Lowlander Bagpipers - Saurian Ancients)
Game
3
Player1
(42) 60 - 100 (118)
Player2
joel flint (El Jeffe's Mercs - Kingdom of Equitaine)
3 - 17
Ladislav Zich (Rota Nazdar - Undying Dynasties)
Game
Jeff Durham (El Jeffe's Mercs - Saurian Ancients)
4 - 16
Michal Bouša (Rota Nazdar - Infernal Dwarves)
Game
Aaron Ramirez (El Jeffe's Mercs - Orcs and Goblins)
1 - 19
Michal Bures (Rota Nazdar - Orcs and Goblins)
Game
Mario Alberto Teutli (El Jeffe's Mercs - Vampire Covenant)
0 - 20
Jan "Griffin" Podaný (Rota Nazdar - Kingdom of Equitaine)
Game
Neil Hamilton (El Jeffe's Mercs - Dread Elves)
8 - 12
Jakub Klinský (Rota Nazdar - Daemon Legions)
Game
Habib Echanove (El Jeffe's Mercs - Highborn Elves)
6 - 14
Martin Černý (Rota Nazdar - Warriors of the Dark Gods)
Game
Jorge Mtz (Chummer) (El Jeffe's Mercs - The Vermin Swarm)
6 - 14
Jindrich Schovanec (Rota Nazdar - The Vermin Swarm)
Game
Jesús Martínez (El Jeffe's Mercs - Empire of Sonnstahl)
14 - 6
Michal Malý (Rota Nazdar - Dwarven Holds)
Game
4
Player1
(114) 100 - 60 (46)
Player2
Michał panterq Ćwik (Frozen Lions - Warriors of the Dark Gods)
15 - 5
Michal Bouša (Rota Nazdar - Infernal Dwarves)
Game
Pyry Peitso (Frozen Lions - Dread Elves)
15 - 5
Ladislav Zich (Rota Nazdar - Undying Dynasties)
Game
Antti Häkli (Frozen Lions - Beast Herds)
7 - 13
Jakub Klinský (Rota Nazdar - Daemon Legions)
Game
Peter Ridder (Frozen Lions - Empire of Sonnstahl)
20 - 0
Martin Černý (Rota Nazdar - Warriors of the Dark Gods)
Game
Onioncranker (Frozen Lions - Dwarven Holds)
8 - 12
Michal Malý (Rota Nazdar - Dwarven Holds)
Game
Olli Katila (Frozen Lions - Daemon Legions)
19 - 1
Jan "Griffin" Podaný (Rota Nazdar - Kingdom of Equitaine)
Game
Jere Jukka (Frozen Lions - Undying Dynasties)
16 - 4
Michal Bures (Rota Nazdar - Orcs and Goblins)
Game
Jesse (Frozen Lions - Infernal Dwarves)
14 - 6
Jindrich Schovanec (Rota Nazdar - The Vermin Swarm)
Game
5
Player1
(58) 60 - 100 (102)
Player2
Ladislav Zich (Rota Nazdar - Undying Dynasties)
9 - 11
Harkunash (United Buam of Bavaria - Highborn Elves)
Game
Jan "Griffin" Podaný (Rota Nazdar - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Jörg Herzog (United Buam of Bavaria - Warriors of the Dark Gods)
Game
Michal Bouša (Rota Nazdar - Infernal Dwarves)
1 - 19
Philipp Förster (United Buam of Bavaria - Vampire Covenant)
Game
Jakub Klinský (Rota Nazdar - Daemon Legions)
10 - 10
Moritz (rudi) (United Buam of Bavaria - Dread Elves)
Game
Michal Malý (Rota Nazdar - Dwarven Holds)
9 - 11
Florian Greß (United Buam of Bavaria - Dwarven Holds)
Game
Martin Černý (Rota Nazdar - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Carsten Richter (United Buam of Bavaria - Kingdom of Equitaine)
Game
Michal Bures (Rota Nazdar - Orcs and Goblins)
3 - 17
Max Linke (United Buam of Bavaria - Sylvan Elves)
Game
Jindrich Schovanec (Rota Nazdar - The Vermin Swarm)
10 - 10
MajorSevi (United Buam of Bavaria - The Vermin Swarm)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net