Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2016
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(70) 70 - 90 (90)
Player2
Victor Rossier (Switzerland - )
1 - 19
Konrad Krystecki (Poland - )
Game
Zaganidis Dimitri (Switzerland - Empire of Sonnstahl)
14 - 6
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
Game
Filip (Switzerland - )
9 - 11
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
Game
Alan (Switzerland - Beast Herds)
8 - 12
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Mathieu Bovet (Switzerland - Ogre Khans)
7 - 13
Laik (Poland - Sylvan Elves)
Game
Panchard Xavier (Switzerland - Kingdom of Equitaine)
18 - 2
Marek Gmyrek (Poland - )
Game
Paul Berclaz (Switzerland - Dwarven Holds)
6 - 14
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
Game
Geiser (Switzerland - Highborn Elves)
7 - 13
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
Game
2
Player1
(56) 60 - 100 (104)
Player2
Georgi Topalov (Bulgaria - Orcs and Goblins)
0 - 20
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
Game
Hristo Nikolov (Bulgaria - Dwarven Holds)
19 - 1
Laik (Poland - Sylvan Elves)
Game
Anton NIkolov (Bulgaria - Empire of Sonnstahl)
1 - 19
Konrad Krystecki (Poland - )
Game
Fabio Guasconi (Bulgaria - The Vermin Swarm)
10 - 10
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
Game
Alex Wheatley (Bulgaria - Ogre Khans)
2 - 18
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
Game
Jack Chapman (Bulgaria - Vampire Covenant)
16 - 4
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
Game
Georgi (Bulgaria - Saurian Ancients)
8 - 12
Marek Gmyrek (Poland - )
Game
Kristian Dimitrov (Bulgaria - Beast Herds)
0 - 20
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
Game
3
Player1
(93) 93 - 67 (67)
Player2
Konrad Krystecki (Poland - )
20 - 0
Geoffrey SANCHEZ (France - Sylvan Elves)
Game
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
15 - 5
Julien Villeroux (France - )
Game
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
10 - 10
cocofreeze (France - Kingdom of Equitaine)
Game
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
XxX (France - )
Game
Marek Gmyrek (Poland - )
5 - 15
vince3310 (France - Vampire Covenant)
Game
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
13 - 7
Pendi (France - Undying Dynasties)
Game
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
13 - 7
RIGOLET (France - )
Game
Laik (Poland - Sylvan Elves)
10 - 10
MassTestUser12 (France)
Game
4
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Andrea Manfroni (Italy - Vampire Covenant)
11 - 9
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
Game
Simone Cucuzza (Italy - )
9 - 11
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
Game
Gianluca (Italy - )
13 - 7
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
Game
Francesco Leoni (Italy - The Vermin Swarm)
12 - 8
Marek Gmyrek (Poland - )
Game
Matteo (Italy - )
12 - 8
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
Game
Giovanni Del Fabbro (Italy - )
10 - 10
Konrad Krystecki (Poland - )
Game
Alberto Petrosino (Italy - )
11 - 9
Laik (Poland - Sylvan Elves)
Game
Giuseppe Gaudiano (Italy - Saurian Ancients)
16 - 4
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
Game
5
Player1
(79) 79 - 81 (81)
Player2
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
11 - 9
Rasmus Mølbak (Denmark - Undying Dynasties)
Game
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
8 - 12
Morten Møller Jensen (Denmark - The Vermin Swarm)
Game
Marek Gmyrek (Poland - )
5 - 15
Jakob Nygren (Denmark - Highborn Elves)
Game
Konrad Krystecki (Poland - )
6 - 14
Wilhelm Grøfte (Denmark - Dwarven Holds)
Game
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
1 - 19
Manny (Denmark - Orcs and Goblins)
Game
Laik (Poland - Sylvan Elves)
17 - 3
Mikael Christensen (Denmark - Empire of Sonnstahl)
Game
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
20 - 0
Thor Madsen (Denmark - Kingdom of Equitaine)
Game
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
11 - 9
Kaare Siesing (Denmark - Vampire Covenant)
Game
6
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Michał Rusinek (Poland - Kingdom of Equitaine)
12 - 8
Stefano Ferrante (Germany - Vampire Covenant)
Game
Konrad Krystecki (Poland - )
16 - 4
Thomas Möller (Germany - Sylvan Elves)
Game
Marek Gmyrek (Poland - )
18 - 2
Peter Folle (Germany - The Vermin Swarm)
Game
Lohost (Poland - Empire of Sonnstahl)
20 - 0
Frederick Humcke (Germany - Beast Herds)
Game
Stanislaw Scheiner (Poland - Saurian Ancients)
8 - 12
Yannic Titgemeyer (Germany - Empire of Sonnstahl)
Game
Guldur (Poland - Dwarven Holds)
10 - 10
Micha Scholz (Germany - The Vermin Swarm)
Game
Laik (Poland - Sylvan Elves)
1 - 19
Johannes Mohr (Germany - Highborn Elves)
Game
Dezyr (Poland - Warriors of the Dark Gods)
14 - 6
Paul Feuerstake (Germany - Dread Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net