Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Cinco De Wingo - Dos Variant
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(56) 56 - 44 (44)
Player2
Alex Schmid (Maximum Belief - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Marc (French United - Ogre Khans)
Game
Clement Konopnicki (Maximum Belief - Saurian Ancients)
8 - 12
Eusèbe (French United - Warriors of the Dark Gods)
Game
Bajapigeon (Maximum Belief - Ogre Khans)
10 - 10
Norn (French United - Dwarven Holds)
Game
Scrub (Maximum Belief - Dread Elves)
19 - 1
Hebus (French United - Daemon Legions)
Game
Travis Weyforth (Maximum Belief - Sylvan Elves)
10 - 10
Gaspard Motte (French United - Orcs and Goblins)
Game
2
Player1
(68) 65 - 35 (32)
Player2
Norn (French United - Dwarven Holds)
14 - 6
Jere Jukka (Team Finland - Dread Elves)
Game
Hebus (French United - Daemon Legions)
19 - 1
Antti Häkli (Team Finland - Saurian Ancients)
Game
Gaspard Motte (French United - Orcs and Goblins)
17 - 3
Jesse (Team Finland - Beast Herds)
Game
Eusèbe (French United - Warriors of the Dark Gods)
5 - 15
Pyry Peitso (Team Finland - Highborn Elves)
Game
Marc (French United - Ogre Khans)
13 - 7
Olli Katila (Team Finland - Infernal Dwarves)
Game
3
Player1
(52) 52 - 48 (48)
Player2
Artem "Blackmane" Goysan (Ukraine 1 - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Eusèbe (French United - Warriors of the Dark Gods)
Game
Artem (Ukraine 1 - Empire of Sonnstahl)
8 - 12
Hebus (French United - Daemon Legions)
Game
Maxim"Inkvizitor Maximilian"Biba (Ukraine 1 - Vermin Swarm)
18 - 2
Gaspard Motte (French United - Orcs and Goblins)
Game
Sviatoslav (Ukraine 1 - Dread Elves)
4 - 16
Norn (French United - Dwarven Holds)
Game
PAVEL IUKHNO (Ukraine 1 - Undying Dynasties)
10 - 10
Marc (French United - Ogre Khans)
Game
4
Player1
(30) 35 - 65 (70)
Player2
Hebus (French United - Daemon Legions)
6 - 14
Alexander Koshkin (The Fifth Element - Daemon Legions)
Game
Norn (French United - Dwarven Holds)
3 - 17
Aleksey "akniles" Slinka (The Fifth Element - Dread Elves)
Game
Marc (French United - Ogre Khans)
10 - 10
Sergey "TroR" Klimenko (The Fifth Element - Empire of Sonnstahl)
Game
Gaspard Motte (French United - Orcs and Goblins)
1 - 19
Allor (The Fifth Element - Orcs and Goblins)
Game
Eusèbe (French United - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Konstantin Nikulin (The Fifth Element - Vermin Swarm)
Game
5
Player1
(53) 53 - 47 (47)
Player2
Anthony Thompson (Lord of the Wings - Sylvan Elves)
5 - 15
Marc (French United - Ogre Khans)
Game
Arash (Lord of the Wings - Highborn Elves)
13 - 7
Gaspard Motte (French United - Orcs and Goblins)
Game
Bladeox (Lord of the Wings - Vampire Covenant)
13 - 7
Eusèbe (French United - Warriors of the Dark Gods)
Game
Fer90y1 (Lord of the Wings - Ogre Khans)
12 - 8
Hebus (French United - Daemon Legions)
Game
Ir3k (Lord of the Wings - Undying Dynasties)
10 - 10
Norn (French United - Dwarven Holds)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net