Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
TG PLAY!@T9A - official annual
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(67) 67 - 33 (33)
Player2
Peter Zuidgeest (The Cowslayers - Infernal Dwarves)
13 - 7
Otte, Christian (Heinrichs Erben - Infernal Dwarves)
Game
Reinier van Buel (The Cowslayers - Empire of Sonnstahl)
16 - 4
Christian Kirch (Heinrichs Erben - Dwarven Holds)
Game
Michiel Augusteijn (The Cowslayers - Dwarven Holds)
13 - 7
Florian Bargmann (Heinrichs Erben - Dread Elves)
Game
Jetro Dam (The Cowslayers - Vampire Covenant)
20 - 0
P. Bargmann (Heinrichs Erben - Empire of Sonnstahl)
Game
Joost Mooring (The Cowslayers - Highborn Elves)
5 - 15
Shinymetallass (Heinrichs Erben - Saurian Ancients)
Game
2
Player1
(50) 50 - 50 (50)
Player2
Michael Path (Northland Hammers - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Florian Bargmann (Heinrichs Erben - Dread Elves)
Game
Ingo Stuber (Northland Hammers - Orcs and Goblins)
15 - 5
Otte, Christian (Heinrichs Erben - Infernal Dwarves)
Game
Oliver (Northland Hammers - Highborn Elves)
1 - 19
Shinymetallass (Heinrichs Erben - Saurian Ancients)
Game
Matthias Krejczy (Northland Hammers - Beast Herds)
17 - 3
Christian Kirch (Heinrichs Erben - Dwarven Holds)
Game
Ingo Pikora (Northland Hammers - Vampire Covenant)
7 - 13
P. Bargmann (Heinrichs Erben - Empire of Sonnstahl)
Game
3
Player1
(64) 64 - 36 (36)
Player2
Otte, Christian (Heinrichs Erben - Infernal Dwarves)
20 - 0
Alex Thouet (Team Beast - Infernal Dwarves)
Game
P. Bargmann (Heinrichs Erben - Empire of Sonnstahl)
10 - 10
Kwinten De Backer (Team Beast - Saurian Ancients)
Game
Shinymetallass (Heinrichs Erben - Saurian Ancients)
13 - 7
Hermans nico (Team Beast - Sylvan Elves)
Game
Florian Bargmann (Heinrichs Erben - Dread Elves)
3 - 17
Geoffrey Dutranoit (Team Beast - Daemon Legions)
Game
Christian Kirch (Heinrichs Erben - Dwarven Holds)
18 - 2
'Artur' Thomas Jacobs (Team Beast - Dread Elves)
Game
4
Player1
(66) 66 - 34 (34)
Player2
Jan "Griffin" Podaný (Team Czech - Undying Dynasties)
16 - 4
P. Bargmann (Heinrichs Erben - Empire of Sonnstahl)
Game
Petr Ambroz (Team Czech - Daemon Legions)
13 - 7
Christian Kirch (Heinrichs Erben - Dwarven Holds)
Game
David Hovorka (Team Czech - Ogre Khans)
16 - 4
Otte, Christian (Heinrichs Erben - Infernal Dwarves)
Game
Ondřej Mýtina (Team Czech - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
Florian Bargmann (Heinrichs Erben - Dread Elves)
Game
Adam Skřivánek (Team Czech - Highborn Elves)
8 - 12
Shinymetallass (Heinrichs Erben - Saurian Ancients)
Game
5
Player1
(26) 26 - 74 (74)
Player2
Christian Brauer (Warhammerboard II - Dwarven Holds)
12 - 8
P. Bargmann (Heinrichs Erben - Empire of Sonnstahl)
Game
Jan B. (Warhammerboard II - The Vermin Swarm)
2 - 18
Shinymetallass (Heinrichs Erben - Saurian Ancients)
Game
Henrik (Warhammerboard II - Dread Elves)
10 - 10
Christian Kirch (Heinrichs Erben - Dwarven Holds)
Game
Marc Denc (Warhammerboard II - Orcs and Goblins)
0 - 20
Florian Bargmann (Heinrichs Erben - Dread Elves)
Game
Giuseppe Sbirziola (Warhammerboard II - Highborn Elves)
2 - 18
Otte, Christian (Heinrichs Erben - Infernal Dwarves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net