Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC-Warmup 2017 in Germany - p
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(61) 61 - 99 (99)
Player2
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
18 - 2
Stanislav "Flam" Fesenko (Pokemons Return - Sylvan Elves)
Game
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
1 - 19
Alexander Koshkin (Pokemons Return - Daemon Legions)
Game
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
1 - 19
Shinymetallass (Pokemons Return - Saurian Ancients)
Game
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
11 - 9
Zurdo (Pokemons Return - The Vermin Swarm)
Game
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
9 - 11
Fenor (Pokemons Return - Vampire Covenant)
Game
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
7 - 13
Konstantin Nikulin (Pokemons Return - Ogre Khans)
Game
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
7 - 13
Kirill Adelfinskiy (Pokemons Return - Warriors of the Dark Gods)
Game
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
7 - 13
Alexander Brykov (Pokemons Return - Kingdom of Equitaine)
Game
2
Player1
(30) 60 - 100 (130)
Player2
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
0 - 20
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
5 - 15
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
7 - 13
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
0 - 20
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
0 - 20
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
11 - 9
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
3 - 17
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
3
Player1
(69) 69 - 91 (91)
Player2
Christophe Richard (WBT - The Vermin Swarm)
1 - 19
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Andreas (WBT - Infernal Dwarves)
15 - 5
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Leith (WBT - Empire of Sonnstahl)
6 - 14
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Yann Nguyen Van (WBT - Beast Herds)
20 - 0
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
XxX (WBT - Ogre Khans)
12 - 8
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
Josselin Coellier (WBT - Orcs and Goblins)
12 - 8
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
julien ledan (WBT - Sylvan Elves)
0 - 20
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Freddy Denouille (WBT - Vampire Covenant)
3 - 17
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
4
Player1
(13) 60 - 100 (147)
Player2
Giuseppe Sbirziola (Die fiesen Otternasen - Highborn Elves)
2 - 18
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Marvin Klein (Die fiesen Otternasen - Vampire Covenant)
0 - 20
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
Kevin Burghardt (Die fiesen Otternasen - Daemon Legions)
0 - 20
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
Lukas (Die fiesen Otternasen - Undying Dynasties)
0 - 20
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Daniel Heidel (Die fiesen Otternasen - Warriors of the Dark Gods)
8 - 12
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Chris (Die fiesen Otternasen - Ogre Khans)
2 - 18
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
Griech (Die fiesen Otternasen - The Vermin Swarm)
0 - 20
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Anon (Die fiesen Otternasen - Dread Elves)
1 - 19
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
5
Player1
(94) 94 - 66 (66)
Player2
Marek Gmyrek (Team Poland - Vampire Covenant)
5 - 15
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Dezyr (Team Poland - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
Laik (Team Poland - Sylvan Elves)
12 - 8
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
Konrad Krystecki (Team Poland - Infernal Dwarves)
15 - 5
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Guldur (Team Poland - Dwarven Holds)
16 - 4
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki (Team Poland - Beast Herds)
5 - 15
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Furion (Team Poland - Highborn Elves)
16 - 4
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Marek Kiełbasa (Team Poland - The Vermin Swarm)
13 - 7
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
6
Player1
(83) 83 - 77 (77)
Player2
Marcus Engblom (Team Sweden ETC - Dread Elves)
11 - 9
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Richard Becker (Team Sweden ETC - The Vermin Swarm)
11 - 9
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
Marcus Östling (Team Sweden ETC - Saurian Ancients)
16 - 4
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Peter Edvardsson (Team Sweden ETC - Highborn Elves)
18 - 2
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
Björn Ericson (Team Sweden ETC - Ogre Khans)
15 - 5
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Oscar Lagnelöv (Team Sweden ETC - Infernal Dwarves)
5 - 15
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Mathias Eriksson (Team Sweden ETC - Ogre Khans)
4 - 16
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
Morgan Andersson (Team Sweden ETC - Orcs and Goblins)
3 - 17
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net