Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC-Warmup 2017 in Germany - p
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(93) 93 - 67 (67)
Player2
Hristo Nikolov (Team Wales - Dwarven Holds)
10 - 10
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
Game
Samuel Freestone (Team Wales - Empire of Sonnstahl)
17 - 3
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
Game
Stephen Slatcher (Team Wales - Ogre Khans)
11 - 9
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
Game
Felix Newman (Team Wales - Beast Herds)
17 - 3
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
Game
Kieran Showell (Team Wales - Kingdom of Equitaine)
19 - 1
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
Game
Alessio (Team Wales - Infernal Dwarves)
0 - 20
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
Game
Jacob Corteen (Team Wales - Saurian Ancients)
10 - 10
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
Game
Marcus Lake (Team Wales - Dread Elves)
9 - 11
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
Game
2
Player1
(30) 60 - 100 (130)
Player2
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
0 - 20
Colin Power (Team England - Highborn Elves)
Game
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
5 - 15
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
7 - 13
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
0 - 20
Will Goodwin (Team England - The Vermin Swarm)
Game
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
0 - 20
Chris Legg (Team England - Undying Dynasties)
Game
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
11 - 9
Rafael Harbinson (Team England - Saurian Ancients)
Game
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
3 - 17
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Johannes Mohr (Team England - Infernal Dwarves)
Game
3
Player1
(53) 60 - 100 (107)
Player2
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
9 - 11
evgeny shturba (Memory of C.C.Capwell - Sylvan Elves)
Game
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
11 - 9
Denis Afanasev (Memory of C.C.Capwell - Vampire Covenant)
Game
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
15 - 5
Konstantin Kafarov (Memory of C.C.Capwell - Saurian Ancients)
Game
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
13 - 7
Ievgen Zapolskyi (Memory of C.C.Capwell - Infernal Dwarves)
Game
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Jonathan Chiniakov (Memory of C.C.Capwell - Empire of Sonnstahl)
Game
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
0 - 20
Ivan Porozhnyuk (Memory of C.C.Capwell - Highborn Elves)
Game
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
1 - 19
Allor (Memory of C.C.Capwell - Orcs and Goblins)
Game
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
0 - 20
Danylo (Memory of C.C.Capwell - Kingdom of Equitaine)
Game
4
Player1
(100) 100 - 60 (60)
Player2
Axel Grossman (Borderlands - Kingdom of Equitaine)
10 - 10
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
Game
Michael S. (Borderlands - Empire of Sonnstahl)
3 - 17
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
Game
Nils (Borderlands - Saurian Ancients)
20 - 0
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
Game
Alex Kohl (Borderlands - Beast Herds)
7 - 13
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
Game
Erik Grossmann (Borderlands - Undying Dynasties)
13 - 7
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
Game
Marco Hess (Borderlands - Ogre Khans)
9 - 11
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
Game
Artur Güttler (Borderlands - Daemon Legions)
20 - 0
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
Game
Stefan Voßen (Borderlands - Warriors of the Dark Gods)
18 - 2
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
Game
5
Player1
(98) 98 - 62 (62)
Player2
Ingo Stuber (Northland Hammers - Orcs and Goblins)
18 - 2
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ingo Pikora (Northland Hammers - Vampire Covenant)
0 - 20
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
Game
Oliver (Northland Hammers - Highborn Elves)
2 - 18
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
Game
Matthias Krejczy (Northland Hammers - Beast Herds)
19 - 1
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
Game
Chris Koll (Northland Hammers - Saurian Ancients)
17 - 3
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
Game
Gregor Flenz (Northland Hammers - Dread Elves)
11 - 9
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
Game
Thorsten Path (Northland Hammers - Dwarven Holds)
11 - 9
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
Game
Michael Path (Northland Hammers - Warriors of the Dark Gods)
20 - 0
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
Game
6
Player1
(98) 98 - 62 (62)
Player2
Morten Møller Jensen (This is Sparta - Undying Dynasties)
13 - 7
Jetro Dam (Team Josse 4Evvah! - Vampire Covenant)
Game
Daniel Hazel (This is Sparta - Infernal Dwarves)
19 - 1
Lars Frencken (Team Josse 4Evvah! - Warriors of the Dark Gods)
Game
Marc Oeser (This is Sparta - Ogre Khans)
12 - 8
Josse (Team Josse 4Evvah! - Sylvan Elves)
Game
Jan ranau (This is Sparta - Vampire Covenant)
1 - 19
Bas Jelsma (Team Josse 4Evvah! - Ogre Khans)
Game
Francesco Sperandeo (This is Sparta - Dread Elves)
13 - 7
Floris (Team Josse 4Evvah! - Saurian Ancients)
Game
Christian Mathieu (This is Sparta - Saurian Ancients)
20 - 0
Mattt Baaij (Team Josse 4Evvah! - Empire of Sonnstahl)
Game
Simon Pfefferle (This is Sparta - Daemon Legions)
12 - 8
Pelle (Team Josse 4Evvah! - Dwarven Holds)
Game
Sebastian P (This is Sparta - Kingdom of Equitaine)
8 - 12
Peter Zuidgeest (Team Josse 4Evvah! - Infernal Dwarves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net