Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC Warm Up - DK
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(7) 60 - 100 (153)
Player2
Nicholai Jørgensen (The Cassive Mocks - Vampire Covenant)
0 - 20
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
Game
Edward Murdoch (The Cassive Mocks - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
Game
René Schmidt Sørensen (The Cassive Mocks - Undying Dynasties)
0 - 20
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
Game
jens hollensen (The Cassive Mocks - Beast Herds)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
Game
Kristian Pedersen (The Cassive Mocks - The Vermin Swarm)
1 - 19
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
Game
David Gade (The Cassive Mocks - Dwarven Holds)
0 - 20
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
Game
Steffen Duus (The Cassive Mocks - Saurian Ancients)
0 - 20
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
Game
Dennis Arnt Valgren (The Cassive Mocks - Orcs and Goblins)
6 - 14
Jakob Nygren (Team Denmark - )
Game
2
Player1
(74) 74 - 86 (86)
Player2
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
2 - 18
Scrub (Team Germany - Highborn Elves)
Game
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
7 - 13
Stephen Coleman (Team Germany - Daemon Legions)
Game
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
6 - 14
Konrad Krystecki (Team Germany - )
Game
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
20 - 0
Tim Bargmann (Team Germany - Infernal Dwarves)
Game
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
10 - 10
Peter Ridder (Team Germany - Orcs and Goblins)
Game
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
16 - 4
Thomas Möller (Team Germany - Ogre Khans)
Game
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
4 - 16
Yannic Titgemeyer (Team Germany - Kingdom of Equitaine)
Game
Jakob Nygren (Team Denmark - )
9 - 11
Stefano Ferrante (Team Germany - Vampire Covenant)
Game
3
Player1
(21) 60 - 100 (139)
Player2
Jacob Brøgger (Aarhus Big'uns - Vampire Covenant)
0 - 20
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
Game
Svend Kristensen (Aarhus Big'uns - )
0 - 20
Jakob Nygren (Team Denmark - )
Game
søren haaning (Aarhus Big'uns - Orcs and Goblins)
3 - 17
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
Game
Lasse K. Andersen (Aarhus Big'uns - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
Game
Mads Hammer (Aarhus Big'uns - Warriors of the Dark Gods)
2 - 18
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
Game
Rasmus Jensen (Aarhus Big'uns - Sylvan Elves)
8 - 12
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
Game
emil krawack (Aarhus Big'uns - Highborn Elves)
1 - 19
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
Game
Thomas Brøgger (Aarhus Big'uns - Empire of Sonnstahl)
7 - 13
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
Game
4
Player1
(21) 60 - 100 (139)
Player2
Stefan Voßen (Team TGH 1 - The Vermin Swarm)
0 - 20
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
Game
Kiri (Team TGH 1 - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
Game
Frederick Humcke (Team TGH 1 - Beast Herds)
4 - 16
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
Game
Mattias Lagerlöf (Team TGH 1 - Ogre Khans)
0 - 20
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
Game
Simon Pfefferle (Team TGH 1 - Orcs and Goblins)
0 - 20
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
Game
Paul Feuerstake (Team TGH 1 - Kingdom of Equitaine)
1 - 19
Jakob Nygren (Team Denmark - )
Game
... (Team TGH 1 - Daemon Legions)
7 - 13
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
Game
Wolfgang (Team TGH 1 - Saurian Ancients)
9 - 11
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
Game
5
Player1
(81) 81 - 79 (79)
Player2
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
13 - 7
Rafael Harbinson (Team England - Warriors of the Dark Gods)
Game
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
9 - 11
Daniel Thomas (Team England)
Game
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
8 - 12
Chris Legg (Team England - )
Game
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
11 - 9
Craig Johnson (Team England - Beast Herds)
Game
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Adam Jones (Team England - Ogre Khans)
Game
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
13 - 7
Amit Hindocha (Team England - Undying Dynasties)
Game
Jakob Nygren (Team Denmark - )
8 - 12
Mikey Newman (Team England - Vampire Covenant)
Game
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
15 - 5
John Turner (Team England - Highborn Elves)
Game
6
Player1
(119) 100 - 60 (41)
Player2
Kaare Siesing (Team Denmark - Vampire Covenant)
20 - 0
Daniel Hazel (Team TGH 2 - Infernal Dwarves)
Game
Manny (Team Denmark - Orcs and Goblins)
18 - 2
Henrik (Team TGH 2 - Orcs and Goblins)
Game
Troels Hugo Cederholm (Team Denmark - )
20 - 0
Jannik Weßling (Team TGH 2 - Saurian Ancients)
Game
Wilhelm Grøfte (Team Denmark - Ogre Khans)
20 - 0
Thorsten Path (Team TGH 2)
Game
Jakob Nygren (Team Denmark - )
1 - 19
Emil Andreassen (Team TGH 2 - Daemon Legions)
Game
Anders Nøhr (Team Denmark - Warriors of the Dark Gods)
16 - 4
Michael Path (Team TGH 2)
Game
Rasmus Mølbak (Team Denmark - Undying Dynasties)
11 - 9
Jerome (Team TGH 2 - Ogre Khans)
Game
Michael Vedel (Team Denmark - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
sotiris (Team TGH 2 - Sylvan Elves)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net