Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
ETC 9th Age 2017
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(75) 75 - 85 (85)
Player2
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
7 - 13
Mathias Eriksson (Sweden - Beast Herds)
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
0 - 20
Kaj Gyllinger (Sweden - )
Game
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
13 - 7
Oscar Lagnelöv (Sweden - Infernal Dwarves)
Game
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
7 - 13
Morgan Andersson (Sweden - Orcs and Goblins)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
15 - 5
Peter Edvardsson (Sweden - The Vermin Swarm)
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
14 - 6
Marcus Engblom (Sweden - Ogre Khans)
Game
Shinymetallass (Russia - )
8 - 12
Marcus Östling (Sweden - Saurian Ancients)
Game
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
11 - 9
Daniel Tooke (Sweden - Undying Dynasties)
Game
2
Player1
(41) 60 - 100 (119)
Player2
Daniele (Malta - Vampire Covenant)
0 - 20
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
Game
Antoine (Malta - Highborn Elves)
0 - 20
Shinymetallass (Russia - )
Game
Brian (Malta - Daemon Legions)
1 - 19
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
Game
Debono Noel (Malta - Infernal Dwarves)
12 - 8
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
Game
John Atanasio (Malta - Kingdom of Equitaine)
0 - 20
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
Game
Clive Zahra (Malta - Dwarven Holds)
5 - 15
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
Game
Antonio said (Malta - Beast Herds)
4 - 16
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
Game
Bazzu (Malta - Sylvan Elves)
19 - 1
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
3
Player1
(99) 99 - 61 (61)
Player2
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
12 - 8
Jack Blanche (Australia - Orcs and Goblins)
Game
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
12 - 8
Jamie payne (Australia - Highborn Elves)
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
19 - 1
Ivan Diaz (Australia - Ogre Khans)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
13 - 7
Michael Graham (Australia - )
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
5 - 15
Gonzalo (Australia - Vampire Covenant)
Game
Shinymetallass (Russia - )
20 - 0
Akhter Khan (Australia - Kingdom of Equitaine)
Game
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
9 - 11
Frederick Humcke (Australia - Beast Herds)
Game
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
9 - 11
David Trickett (Australia - Daemon Legions)
Game
4
Player1
(74) 74 - 86 (86)
Player2
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
3 - 17
Francesco Leoni (Italy - Infernal Dwarves)
Game
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
8 - 12
Simone Cucuzza (Italy - )
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
12 - 8
Alberto Petrosino (Italy - Daemon Legions)
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
5 - 15
Andrea Manfroni (Italy - Ogre Khans)
Game
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
Gianluca Carapellese (Italy - Empire of Sonnstahl)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
0 - 20
Luigi Rinaldi (Italy - Dread Elves)
Game
Shinymetallass (Russia - )
13 - 7
Giuseppe Gaudiano (Italy - Saurian Ancients)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
20 - 0
Lorenzo Martinelli (Italy - Highborn Elves)
Game
5
Player1
(88) 88 - 72 (72)
Player2
Mikey Newman (England - Vampire Covenant)
13 - 7
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
Game
Will Goodwin (England - The Vermin Swarm)
10 - 10
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
Game
Amit Hindocha (England - Undying Dynasties)
12 - 8
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
Game
Chris Legg (England - Infernal Dwarves)
12 - 8
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
Game
Adam Jones (England - Ogre Khans)
16 - 4
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
Game
Craig Johnson (England - Beast Herds)
14 - 6
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
Game
Daniel Thomas (England - Empire of Sonnstahl)
8 - 12
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
Game
Rafael Harbinson (England - Kingdom of Equitaine)
3 - 17
Shinymetallass (Russia - )
Game
6
Player1
(94) 93 - 66 (66)
Player2
Alexander Brykov (Russia - Kingdom of Equitaine)
13 - 7
Nils (Germany - Dwarven Holds)
Game
Shinymetallass (Russia - )
20 - 0
Yannic Titgemeyer (Germany - Kingdom of Equitaine)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Ogre Khans)
7 - 13
Tim Bargmann (Germany - Infernal Dwarves)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Peter Folle (Germany - The Vermin Swarm)
Game
Sergey "TroR" Klimenko (Russia - Dwarven Holds)
13 - 7
Thomas Möller (Germany - Ogre Khans)
Game
Denis Afanasev (Russia - Vampire Covenant)
19 - 1
Stefano Ferrante (Germany - Vampire Covenant)
Game
Zurdo (Russia - The Vermin Swarm)
1 - 19
Scrub (Germany - Empire of Sonnstahl)
Game
Alexander Koshkin (Russia - Daemon Legions)
11 - 9
Peter Ridder (Germany - Orcs and Goblins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net