#TeamPointsPlayers
1 Poland - The Phantom Menace 353Mateusz Łapiński, Jerzy Brzozowski, Marek Gmyrek, Aleksander Jaworowski, Marcin
2 United Kingdom - England 282Craig Johnson, Warren Brewster, Adam Jones, Amit Hindocha, Felix Newman
3 Poland - Hardkor Riders 274Pawel "Gasior" Gasiewski , Marcin Lipiński, Tomasz Tutaj, Piotr, Michał Kołakowski
4 Russia - Pokemon 267Stanislav "Flam" Fesenko, Konstantin Nikulin, Kirill Adelfinskiy, Mity, Aleksey "akniles" Slinka
5 Italy - Italian Stallions 265Andrea Manfroni, Simone Cucuzza, Francesco Di Bonaventura, Andrea B. Sferrazza, Rupoli Alberto
6 Germany - This is Sparta 260Marius Maertens, Jan ranau, Dominik Coenen, Simon Pfefferle, Marc Oeser
7 Spain - New Team 251Miguel Calderon, BARROSO, Turtle, Cachorro (NP), Orombi, iñigo
8 Poland - Revenge of the Sith 249Mateusz Podwysocki , Damian "Milczek" Bronowicki, Marcin, Andrzej , Janus2019
9 Ukraine - Ukrainian Anchors 246Sviatoslav, Artem, Konstantin Volokhin, Ievgen Zapolskyi, ...
10 Norway - Team Norway #1 241Jørund Haugland, Alexander Brinchmann-Hansen, Jan-Helge Eliassen, Sigbjørn Eriksrud, Tim
11 Poland - The Empire Strikes Back 237Michał Rusinek, Stanislaw Scheiner, Jezus, Robert, Tomasz
12 Germany - Legio Franconia 237Dirk Sperr, Dominik Buehler, Florian Greß, Max Linke , Matthias Schilling
13 International - United Nations 236Jakub Klinský, Kacper, Ota, Yann Favre, Jens ole kaae
14 Denmark - Denmark 1 234Troels Hugo Cederholm , Oliver Fagerholt, Jakob Nygren, Pj Kuczynski, Wilhelm Grøfte
15 Russia - Russo Turisto 233Allor, Shinymetallass, Cyberogg, Torel, Jonathan Chiniakov
16 Germany - Team Germany 1 229Thomas Möller, Anthony Thompson, Peter Ridder, Paul Feuerstake, Michael Grametzki, Peter Folle (NP)
17 Germany - Team A 228Scrub, Daniel Hazel, Henrik, Stefan Voßen, Tim Bargmann
18 Poland - Szybki Szpil 226Marek Kiełbasa , Bartłomiej, Sebastian Daszkiewicz, Bercik, Adam Kuc
19 Luxembourg - Team Lëtzebuerg 225Kiri, Giulio Gatti, William Breton, Francesco Sperandeo, quentin breton
20 Belgium - Belgian Fries 223Kaj Geenen, Merlijn Dejonckheere, Kwinten De Backer, Cedric Van Belle, Robin Morent
21 Netherlands - Team Holland 1 222Menno van Tergouw, Paul Hasselt (NP), Reinier Gouverneur, Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof, Jetro Dam, Edwin De vries
22 Germany - Rüstige Rentner 222Tore Plennis, Friedemann Walzer, Daniel, Nils, Johannes Mohr
23 Czech Republic - Team Czech A 221Jan Podaný, Tobiáš Veska, Michal "Pudl" Bukvic, Marek Bernard, Jan Plucar
24 Ukraine - Ukraine 2 218Illia Karmazinski, Artem "Blackmane" Goysan, Dmytro Stashok, Jan Pus, Григорий
25 Spain - The Troll Team 217Luis "Asurnil" Muñoz, Julian Asensio, Montxo, Diego Albert Ávila, Davidar
26 Belgium - Belgian Chocolates 215Hermans nico, Geoffrey Dutranoit, Guy Demeyere, Thomas Jacobs, VANDERSANDE François
27 Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah 215Maik Duus, Michael Klostermann , Stephan Eggert, Olli, Marc Duncker
28 Germany - Posaz Berlin 210Micha, Ruben, Kevin, Tomek Chudy Chudzinski, Vincent Maristany Klose
29 Germany - Dreiradgang 209Jan B., Marcel Krause, Constantin Koch, Heiko A. Beyer, Christian Brauer
30 Belarus - Team Belarus 206"Tiferet" Tim Dvoskin, Artsiom Shylau, Stanislav, galrauch, Kathal
31 Poland - Warsaw Residents 205Kacper Bucki, Maciej, Christopher, Adam Lewański, Adam
32 Germany - Hauptstadt Legionäre 205Daniel Schaefer, Stefano Ferrante, Exalted Champion , Gregor Flenz, Rene Wendland, Martin Schaefer (NP)
33 Germany - Jenaer Fluffbunnies 204Clement Konopnicki, Jobst, Markus Glänzel, Streifenkarl, Felix Reisinger
34 Denmark - Denmark 2 202Rasmus Mølbak, Rasmus Koldby Jørgensen, søren haaning, Kaare Siesing, Manny
35 Germany - Grimms Erben 202Christian Mathieu, Philipp Gisbertz, Jens, Dominik Wulf, Dennis Holstein
36 Switzerland - Switzerland 1 201Panchard Xavier, Paul Berclaz, Zaganidis Dimitri, Thomas "TheLegend27" Burri, Victor Rossier
37 Czech Republic - $wag 198Tomas Vavrinik, Matěj Malý , Ladislav Pešta , Michal "BeoWulf" Bouša , Tomáš Trapl (NP), Jakub Hrubý (NP), Karel Kovářík
38 United Kingdom - The Real United Kingdom 196Hristo Nikolov, Jack Chapman, Colin Power, Marcus Lake, Jack Austin
39 Belgium - Team Liége 196bovy thibaud, Genosuko, Gregory Mandelaire, Bonhomme denis, coppe
40 Belgium - Les kets des Marolles 193Edouard Legat, Aleksandar Trivunovic, Cédric Laurent, Camille Giaux, Allaer Thomas
41 Switzerland - Team Switzerland 2 190Michael Salom, Francesco Guidi, Gabriel fernandez, Tiziano Prestini, Minder Raphaël
42 United Kingdom - London Wargaming Guild 189Luke Tranter, Edward Murdoch, Tim Bohknecht, Gio Tira, John Turner
43 Germany - Team Oldschool 189Jens, Patric Steininger, Felix, Fabian Peters, Thomas Kahlke
44 France - Privateers and Yeomen 188sixbras, kierty, Jun Jingco, Unagi, Stéphane
45 Czech Republic - Team Czech B 187Ladislav Zich, Michal Malý, Petr Ambrož, Michal Bures, Ondrej Maly
46 France - MYLFS 186Tanguy Pussacq, Brunfaut Loick, Clément, Szczurek , Bourgeot Loïc
47 Czech Republic - Czech Team C 186Filip, Concobara, Lukas "NH3" Rapant, Jan „Goblin“ Vajsejtl , Marek "Markus" Havel
48 Poland - Return of the Jedi 185Jakub Borkowski, Blazej, Filip, Przemyslaw, Pazdzioch
49 Spain - CRUAB 181Baron, Kain, Villon, Marc Sancho, Daniel Tamajon
50 Germany - Bester Weigert 180Tino, Wolfgang, Griech, Klexe90, Jerome
51 Netherlands - Team Holland 2 180Martijn Koch van Koningsbruggen, Denny Harsono, Rik, Harm Smits, J Boersma
52 Serbia - Team Serbia 179Mladen Jovic, Luka Lazic, Aleksandar Piksiades, Dusan, Vladimir Curcic
53 Germany - Northland Slayers 178Ingo Stuber, Patrick Mau, Thorsten Path, Matthias Krejczy, Chris Koll
54 Germany - Drachenhort´s Revival Party 173Sven Gassen, Jan-David Block, Sebastian Skroch, Simon Funck, Philipp Seiler
55 Belgium - Brussels Fanatics 172Morkall, Rothulf, Kevy Van Belle, Vincent, Thyssen Serge
56 Germany - Betreutes Würfeln 171Artur Güttler, Marco Hess, Nils Kietzmann, Axel Grossman, Erik Grossmann
57 Netherlands - Team Holland 3 163Bart Saes, Hessel, Stefan Potgeter, Fabrice Babnik, Gijs Verhagen
58 Germany - Die Deichgrafen 162David Lisson, Lucas Knöner, Maurice W, Jan Olaf Schulenburg, Jannik Siefkes-Wedemeyer
59 Belgium - Knight of Ebene 162Decoster Quentin, sebastien, Julien, Langhendries, Gossiaux Joachim
60 Germany - Team Akistan 161Natasake, Björn Bernsmeier, Dietmar Matthe, Kai, Sebastian Bekermann
61 Belgium - Belgian Mercenaries 160Hadrien , Cantiniaux Maximilien, Jonathan Yilmaz, Dominique Henrard, Bastien Yilmaz
62 Germany - Privateer Poza Boyz 153Luis Merino, Sargarn, Leif Kirchhartz, Dennis , thisish1
63 Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys 150Kristoffer Lysholm, Jakob Errebo, Sune van der Loo, Tomas Hugger, Kasper Olesen
64 Denmark - The Cassive M 144Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren, David Gade, Nicholai Jørgensen , Steffen Duus, jens hollensen
65 Germany - Oger und Lauch 144Steffen Flagge, Michael Evelt, Baexta, Lucas Bartusch, Michael Nehls
66 Germany - Die fiesen Otternasen 130Daniel Heidel, Inquisitor Zorn, Giuseppe Sbirziola, Lukas, Chris