# | Team | Secondary Points | Penalty | BattlePoints | Points | Players |
1 |
Underdogs - brygada RR
| 9982 | 8 | 211 | 191 | Laik Dread Elves, Marek Gmyrek , Konrad Krystecki |
2 |
Rycerze, którzy mówią ni
| 5377 | 9 | 175 | 181 | Siemek Empire of Sonnstahl, Tomasz 'Handełek' Domagalski Infernal Dwarves, Marek Golan Kingdom of Equitaine |
3 |
Drobne Wałeczki - Zieloni jak Tabaluga
| 14770 | 11 | 179 | 180 | Semi Highborn Elves, Bogumił Kułakowski Beast Herds, goboss Dread Elves |
4 |
Troskliwe Misie 2
| 17590 | 10 | 188 | 179 | pazdzioch Infernal Dwarves, Filip Ogre Khans, Mojżesz Dread Elves |
5 |
Ordin 3
| 18732 | 9 | 176 | 176 | Michał Rusinek Empire of Sonnstahl, Marcin „Kalafior” Szlasa-Rokicki Daemon Legions, Aleksander Jaworowski |
6 |
Przeciętna polska bila
| 15771 | 8 | 170 | 175 | Big Boss M. Infernal Dwarves, Jarekk Ogre Khans, Arrander Orcs and Goblins |
7 |
Ordin 2rbo
| 10772 | 10 | 174 | 172 | Stanislaw Scheiner Beast Herds, Dziop Vampire Covenant, Dezyr |
8 |
Miscast 1
| 13671 | 10 | 190 | 171 | Adam Ogre Khans, Lohost Empire of Sonnstahl, Rilam Kingdom of Equitaine |
9 |
Grube Wałeczki
| 11274 | 9 | 157 | 164 | grimgorg Undying Dynasties, Kacper Pielaszek Sylvan Elves, r@fix Empire of Sonnstahl |
10 |
Underdogs - brygada SPND
| 12515 | 10 | 155 | 164 | Guldur Dwarven Holds, Mateusz Łapiński , Wind_Sower Kingdom of Equitaine |
11 |
Schwarze Pferd
| 9257 | 9 | 154 | 163 | Szymu Orcs and Goblins, Zielony Skaven Vermin Swarm, Pawlak Empire of Sonnstahl |
12 |
Ósma Bila - Bile Prezesa
| 27110 | 10 | 140 | 163 | DeBelial Warriors of the Dark Gods, Myth Empire of Sonnstahl, Gremli Dwarven Holds |
13 |
Ciupaga - Seniorzy Legionu
| 10588 | 10 | 157 | 160 | Piotrek Empire of Sonnstahl, GarG Dread Elves, GreMliN Sylvan Elves |
14 |
Legion
| 4448 | 9 | 155 | 158 | Danrakh Dwarven Holds, Hypnotic Infernal Dwarves, PSz Orcs and Goblins |
15 |
Ośmiornica Łódzka
| -6242 | 8 | 145 | 153 | Galahad Warriors of the Dark Gods, Krasnal Ogre Khans, Wulpis Dwarven Holds |
16 |
Troskliwe Misie 1
| 2969 | 11 | 126 | 152 | Blazej Daemon Legions, Glegut Kingdom of Equitaine, Dreef Orcs and Goblins |
17 |
Rogaty Szczur - Szczury Razem Silne
| 8900 | 10 | 136 | 150 | Klaudel Dread Elves, Rzymek Empire of Sonnstahl, Przemysław "Szary" Jacko Vermin Swarm |
18 |
Rogaty Szczur - Family Team
| 1924 | 10 | 135 | 149 | Piotr "Szmajson" Szmajewski , Smiechu Undying Dynasties, Pawel KleryK Nowak |
19 |
Ósma Bila 2 - Szakale
| 4384 | 8 | 127 | 142 | Biały Ogre Khans, Benek Vampire Covenant, Maciej Grzegorzek Empire of Sonnstahl |
20 |
Brązawiciele Bananów
| 7350 | 10 | 112 | 142 | Cezary "Ted" Koszewski , Kamil Oleński , Basajew |
21 |
Desperaci
| 96 | 10 | 119 | 139 | Olek 4164 Daemon Legions, Krzysztof Warriors of the Dark Gods, Rymar Kingdom of Equitaine |
22 |
Ósma Bila WWSek
| 9951 | 8 | 96 | 137 | WWSek , Ryszard Sylvan Elves, Dravenlord |
23 |
Pogromcy Warzyw
| 8010 | 9 | 100 | 136 | Janek RS Ogre Khans, Kisiel , Robert Vampire Covenant |
24 |
Salamandra Włocławek
| 12564 | 7 | 117 | 127 | Heptun Vermin Swarm, Michał "Katerek" Kotrysiak Vampire Covenant, Futhus Dread Elves |