#TeamBattlePointsPointsPlayers
1 Belarus - Team Belarus 00"Tiferet" Tim Dvoskin, Artsiom Shylau, Stanislav, galrauch, Kathal
2 Belgium - Belgian Chocolates 00Hermans nico, Geoffrey Dutranoit, Guy Demeyere, Thomas Jacobs, VANDERSANDE François
3 Belgium - Belgian Fries 00Kaj Geenen, Merlijn Dejonckheere, Kwinten De Backer, Cedric Van Belle, Robin Morent
4 Belgium - Belgian Mercenaries 00Hadrien , Cantiniaux Maximilien, Jonathan Yilmaz, Dominique Henrard, Bastien Yilmaz
5 Belgium - Brussels Fanatics 00Morkall, Rothulf, Kevy Van Belle, Vincent, Thyssen Serge
6 Belgium - Knight of Ebene 00Decoster Quentin, sebastien, Julien, Langhendries, Gossiaux Joachim
7 Belgium - Les kets des Marolles 00Edouard Legat, Aleksandar Trivunovic, Cédric Laurent, Camille Giaux, Allaer Thomas
8 Belgium - Team Liége 00bovy thibaud, Genosuko, Gregory Mandelaire, Bonhomme denis, coppe
9 Czech Republic - $wag 00Tomas Vavrinik, Matěj Malý , Ladislav Pešta , Michal "BeoWulf" Bouša , Tomáš Trapl (NP), Jakub Hrubý (NP), Karel Kovářík
10 Czech Republic - Czech Team C 00Filip, Concobara, Lukas "NH3" Rapant, Jan „Goblin“ Vajsejtl , Marek "Markus" Havel
11 Czech Republic - Team Czech A 00Jan Podaný, Tobiáš Veska, Michal "Pudl" Bukvic, Marek Bernard, Jan Plucar
12 Czech Republic - Team Czech B 00Ladislav Zich, Michal Malý, Petr Ambrož, Michal Bures, Ondrej Maly
13 Denmark - Denmark 1 00Troels Hugo Cederholm , Oliver Fagerholt, Jakob Nygren, Pj Kuczynski, Wilhelm Grøfte
14 Denmark - Denmark 2 00Rasmus Mølbak, Rasmus Koldby Jørgensen, søren haaning, Kaare Siesing, Manny
15 Denmark - Teenage Mutant Ninethage Fanboys 00Kristoffer Lysholm, Jakob Errebo, Sune van der Loo, Tomas Hugger, Kasper Olesen
16 Denmark - The Cassive M 00Dennis Arnt "Mr.Gobbo" Valgren, David Gade, Nicholai Jørgensen , Steffen Duus, jens hollensen
17 France - MYLFS 00Tanguy Pussacq, Brunfaut Loick, Clément, Szczurek , Bourgeot Loïc
18 France - Privateers and Yeomen 00sixbras, kierty, Jun Jingco, Unagi, Stéphane
19 Germany - 10 Fäuste für ein Hallelujah 00Maik Duus, Michael Klostermann , Stephan Eggert, Olli, Marc Duncker
20 Germany - Bester Weigert 00Tino, Wolfgang, Griech, Klexe90, Jerome
21 Germany - Betreutes Würfeln 00Artur Güttler, Marco Hess, Nils Kietzmann, Axel Grossman, Erik Grossmann
22 Germany - Die Deichgrafen 00David Lisson, Lucas Knöner, Maurice W, Jan Olaf Schulenburg, Jannik Siefkes-Wedemeyer
23 Germany - Die fiesen Otternasen 00Daniel Heidel, Inquisitor Zorn, Giuseppe Sbirziola, Lukas, Chris
24 Germany - Drachenhort´s Revival Party 00Sven Gassen, Jan-David Block, Sebastian Skroch, Simon Funck, Philipp Seiler
25 Germany - Dreiradgang 00Jan B., Marcel Krause, Constantin Koch, Heiko A. Beyer, Christian Brauer
26 Germany - Grimms Erben 00Christian Mathieu, Philipp Gisbertz, Jens, Dominik Wulf, Dennis Holstein
27 Germany - Hauptstadt Legionäre 00Daniel Schaefer, Stefano Ferrante, Exalted Champion , Gregor Flenz, Rene Wendland, Martin Schaefer (NP)
28 Germany - Jenaer Fluffbunnies 00Clement Konopnicki, Jobst, Markus Glänzel, Streifenkarl, Felix Reisinger
29 Germany - Legio Franconia 00Dirk Sperr, Dominik Buehler, Florian Greß, Max Linke , Matthias Schilling
30 Germany - Northland Slayers 00Ingo Stuber, Patrick Mau, Thorsten Path, Matthias Krejczy, Chris Koll
31 Germany - Oger und Lauch 00Steffen Flagge, Michael Evelt, Baexta, Lucas Bartusch, Michael Nehls
32 Germany - Posaz Berlin 00Micha, Ruben, Kevin, Tomek Chudy Chudzinski, Vincent Maristany Klose
33 Germany - Privateer Poza Boyz 00Luis Merino, Sargarn, Leif Kirchhartz, Dennis , thisish1
34 Germany - Rüstige Rentner 00Tore Plennis, Friedemann Walzer, Daniel, Nils, Johannes Mohr
35 Germany - Team A 00Scrub, Daniel Hazel, Henrik, Stefan Voßen, Tim Bargmann
36 Germany - Team Akistan 00Natasake, Björn Bernsmeier, Dietmar Matthe, Kai, Sebastian Bekermann
37 Germany - Team Germany 1 00Thomas Möller, Anthony Thompson, Peter Ridder, Paul Feuerstake, Michael Grametzki, Peter Folle (NP)
38 Germany - Team Oldschool 00Jens, Patric Steininger, Felix, Fabian Peters, Thomas Kahlke
39 Germany - This is Sparta 00Marius Maertens, Jan ranau, Dominik Coenen, Simon Pfefferle, Marc Oeser
40 International - United Nations 00Jakub Klinský, Kacper, Ota, Yann Favre, Jens ole kaae
41 Italy - Italian Stallions 00Andrea Manfroni, Simone Cucuzza, Francesco Di Bonaventura, Andrea B. Sferrazza, Rupoli Alberto
42 Luxembourg - Team Lëtzebuerg 00Kiri, Giulio Gatti, William Breton, Francesco Sperandeo, quentin breton
43 Netherlands - Team Holland 1 00Menno van Tergouw, Paul Hasselt (NP), Reinier Gouverneur, Jan Willem "Blonde Beer" Veenhof, Jetro Dam, Edwin De vries
44 Netherlands - Team Holland 2 00Martijn Koch van Koningsbruggen, Denny Harsono, Rik, Harm Smits, J Boersma
45 Netherlands - Team Holland 3 00Bart Saes, Hessel, Stefan Potgeter, Fabrice Babnik, Gijs Verhagen
46 Norway - Team Norway #1 00Jørund Haugland, Alexander Brinchmann-Hansen, Jan-Helge Eliassen, Sigbjørn Eriksrud, Tim
47 Poland - Hardkor Riders 00Pawel "Gasior" Gasiewski , Marcin Lipiński, Tomasz Tutaj, Piotr, Michał Kołakowski
48 Poland - Return of the Jedi 00Jakub Borkowski, Blazej, Filip, Przemyslaw, Pazdzioch
49 Poland - Revenge of the Sith 00Mateusz Podwysocki , Damian "Milczek" Bronowicki, Marcin, Andrzej , Janus2019
50 Poland - Szybki Szpil 00Marek Kiełbasa , Bartłomiej, Sebastian Daszkiewicz, Bercik, Adam Kuc
51 Poland - The Empire Strikes Back 00Michał Rusinek, Stanislaw Scheiner, Jezus, Robert, Tomasz
52 Poland - The Phantom Menace 00Mateusz Łapiński, Jerzy Brzozowski, Marek Gmyrek, Aleksander Jaworowski, Marcin
53 Poland - Warsaw Residents 00Kacper Bucki, Maciej, Christopher, Adam Lewański, Adam
54 Russia - Pokemon 00Stanislav "Flam" Fesenko, Konstantin Nikulin, Kirill Adelfinskiy, Mity, Aleksey "akniles" Slinka
55 Russia - Russo Turisto 00Allor, Shinymetallass, Cyberogg, Mikhail, Jonathan Chiniakov
56 Serbia - Team Serbia 00Mladen Jovic, Luka Lazic, Aleksandar Piksiades, Dusan, Vladimir Curcic
57 Spain - CRUAB 00Baron, Kain, Villon, Marc Sancho, Daniel Tamajon
58 Spain - New Team 00Miguel Calderon, BARROSO, Turtle, Cachorro (NP), Orombi, iñigo
59 Spain - The Troll Team 00Luis "Asurnil" Muñoz, Julian Asensio, Montxo, Diego Albert Ávila, Davidar
60 Switzerland - Switzerland 1 00Panchard Xavier, Paul Berclaz, Zaganidis Dimitri, Thomas "TheLegend27" Burri, Victor Rossier
61 Switzerland - Team Switzerland 2 00Michael Salom, Francesco Guidi, Gabriel fernandez, Tiziano Prestini, Minder Raphaël
62 Ukraine - Ukraine 2 00Illia Karmazinski, Artem "Blackmane" Goysan, Dmytro Stashok, Jan Pus, Григорий
63 Ukraine - Ukrainian Anchors 00Sviatoslav, Artem, Konstantin Volokhin, Ievgen Zapolskyi, ...
64 United Kingdom - England 00Craig Johnson, Warren Brewster, Adam Jones, Amit Hindocha, Felix Newman
65 United Kingdom - London Wargaming Guild 00Luke Tranter, Edward Murdoch, Tim Bohknecht, Gio Tira, John Turner
66 United Kingdom - The Real United Kingdom 00Hristo Nikolov, Jack Chapman, Colin Power, Marcus Lake, Jack Austin