#PlayerPathArmySec. PointsPoints
1 Khanrad (Front) d-w-w-w-w Necrons 43890
2 Jan "Druzik" Zuber KR346 (Cracow's Smog Brigade) w-w-w-w-d T'au Empire 40790
3 Janek Wiatrzyk "Wiaterek" (Cierpka Herbata u Jasia) w-w-w-w-w Imperial Knights 42188
4 Asarnil (Dogs of War) w-w-w-d-w Death Guard 34686
5 Arek "Arek" Arek (Zozowi można mniej) w-w-d-w-w Chaos Daemons 34684
6 KR501 Syraf#9815 (Cracow's Smog Brigade) w-l-w-w-w Necrons 42082
7 Chudy - PO367 (Wujasy z Warzywniaka ) l-w-w-w-w Tyranids 41282
8 Paweł "Aes" OL080 (I nie podobasz mi się) w-w-d-w-w Heretic Astartes 39182
9 Kuba (Poznańskie Wujasy) w-l-w-w-w T'au Empire 36578
10 Szczuro (TURBOCOLA TEAM) d-w-d-w-w Adeptus Custodes 36478
11 Wuja Wiśnia[PO368] (Team Wujaszki) w-w-d-w-l Adepta Sororitas 33578
12 Grzesiek "Cranmer" Wróbel KR475 (Cracow's Smog Brigade) w-d-w-w-w Aeldari 41177
13 WA845 marcueus (Wypnij się i kaszlnij + przyjaciele) w-w-w-w-l Tyranids 38277
14 Maks A WR323 (Homocommando BTEG) w-w-l-w-w Adepta Sororitas 39675
15 Simooon (Dogs of War) w-w-w-d-w Imperial Knights 33575
16 Michał Duda WR076 (Wesoły Autobus) w-w-l-w-w Aeldari 34774
17 Skark (Zozowi można mniej) w-w-d-w-w T'au Empire 32074
18 Michał "Czams" Chamski (Iron Tits) w-w-w-l-w Grey Knights 38169
19 Piotr RUDY Wysocki (DeathClock Szczecin) d-w-w-w-l T'au Empire 37669
20 KA311 Rollo (Wypnij się i kaszlnij #1) w-d-w-w-d Questor Traitoris 30468
21 Kszmic (RKS Chuwdu) w-w-w-w-d 40166
22 Szymon „Ficu” Ficoń (TURBOCOLA TEAM) w-w-d-w-w Necrons 39466
23 Patryk Majson Maik PO374 (Team Wujaszki) w-w-d-l-d Harlequins 23066
24 GD001 Jakub Vladdi Podruczny (Team Wujaszki) w-l-d-w-d Tyranids 22466
25 Łukasz "HiRo" Deptuła (Wesołe Kiełbaski Slaanesha) w-w-w-w-l Death Guard 34465
26 Krzysztof "AVJ" Herbeć [PO470] (Poznańskie Wujasy) l-w-w-d-w Necrons 42564
27 Stefan Pazderka (Zozowi można mniej) d-w-d-w-w Harlequins 33364
28 Kudłaty BY029 (Rycerze Ostatniego Stołu) l-w-w-w-d Imperial Knights 38862
29 Kamil "Michu" Michulec BB053 (Wesoły Autobus) w-w-w-l-w Tyranids 36562
30 Danny (DTP#4029) Porter (Wesoły Autobus) w-d-w-l-w Genestealer cult 35962
31 Adrian "Niltag" Pietras (BMC) w-w-w-l-d Necrons 31162
32 Jakub 'Kubuś' Churski [PO375] (Poznańskie Wujasy) l-w-w-w-w Harlequins 33161
33 Antek *Qvadrat* (BAJECZNA DRUŻYNA SUPER MISTRZÓW) l-w-d-d-w Blood Angels 16961
34 Łukasz Xen Sikora (DeathClock Szczecin) l-l-w-w-l Imperial Knights 31560
35 Grzelich [BMC] WA381 (BMC) w-l-w-l-d Tyranids 24860
36 Andrzej Bełz (Team Wakanda) d-w-d-d-d Tyranids 5160
37 Paeu (Strażnicy dna tabeli) l-w-l-w-d Adeptus Custodes 36459
38 Piotr "Piki"Sobczyński [PO344] (Suki, Elfy i Lasery ) w-w-d-w-d T'au Empire 35659
39 Kacper [ZG046] (Strażnicy dna tabeli) l-w-w-w-d Imperial Knights 35259
40 ZoZo - WA588 (Zozowi można mniej) w-w-d-w-l Adepta Sororitas 34059
41 Mateusz Synal KR486 (Cracow's Smog Brigade) w-l-w-w-d Imperial Knights 29159
42 KA173 Mieszko (Wypnij się i kaszlnij #1) w-l-w-l-w Death Guard 28558
43 Nikodem (Wypnij się i kaszlnij + przyjaciele) w-w-l-w-d Astra Militarum 25358
44 Piotr "Roman" Romaniuk (DeathClock Szczecin) l-d-w-w-l Adeptus Custodes 35457
45 Shurisen WA723 (Homocommando BTEG) w-d-l-w-w T'au Empire 33357
46 Piotr Mikorzewski [PO327] (Suki, Elfy i Lasery ) w-w-d-l-d Drukhari 33157
47 Paweł Krajewski WA799 (BAJECZNA DRUŻYNA SUPER MISTRZÓW) l-w-d-l-d Necrons 19457
48 Dorota WA819 (RKS Chuwdu) w-l-l-d-w Harlequins 34456
49 Michal "Bania" Ruminski (Dogs of War) l-l-w-d-w Chaos Daemons 26855
50 RZ008 Kruker (Zozowi można mniej) d-w-d-w-l Tyranids 23755
51 Gyto PO347 (Team Wujaszki) w-w-d-d-d Necrons 25053
52 Jakub Falkowski (Wesoły Autobus) w-l-w-d-l Imperial Knights 23953
53 Karzeł z Moreny (Wesołe Kiełbaski Slaanesha) l-w-w-l-l Adeptus Astartes 35252
54 Grzegorz "Łysy" Świerniak (Wujasy z Warzywniaka ) w-l-l-w-w Aeldari 32652
55 Wasyl OL115 (I nie podobasz mi się) w-w-l-d-d Aeldari 28452
56 Pumba (Cracow's Smog Brigade) w-w-w-l-d Adeptus Astartes 28152
57 Przemek (Rycerze Ostatniego Stołu) l-d-w-w-l Heretic Astartes 27652
58 Milord KA089 (El Pedo Negro) d-w-w-l-w T'au Empire 26252
59 Jakub "Kerszur" Drozdowski (El Pedo Negro) d-w-d-w-l Adepta Sororitas 25952
60 Mateusz "Stasik" Stasica KA216 (El Pedo Negro) d-w-w-l-l 25252
61 MJ (Rycerze Ostatniego Stołu) l-d-w-l-w Grey Knights 25052
62 Grzegorz "Azuall" Wąs (Iron Tits) l-w-l-w-d Imperial Knights 33351
63 Pawełek (El Pedo Negro) d-w-w-l-l Necrons 28551
64 Marcin "Rookie" Zdebski (Kretoszczury i Ścierwojady) l-w-l-w-l Adepta Sororitas 36750
65 Krzysztof Setkowicz (Strażnicy dna tabeli) l-l-d-w-d Grey Knights 34750
66 Tom (Kretoszczury i Ścierwojady) l-d-w-d-d Adeptus Mechanicus 33050
67 Michal “Sołtys” Nowak [PO439] (Wujasy z Warzywniaka ) l-w-l-w-w Blood Angels 32850
68 Dawid Niewęgłowski (Team Wakanda) d-d-d-d-d Imperial Knights 050
69 Piotr Sablik (Team Wakanda) d-d-d-d-d Necrons 050
70 Shizi (Team Wakanda) d-d-d-d-d Harlequins 050
71 Jacek 'Ździchu' Mazur (TURBOCOLA TEAM) w-l-d-l-l Orks 30549
72 Piotr Młody Szkapa BY015 (Wypnij się i kaszlnij #1) l-d-w-l-w Thousand sons 25949
73 Kuba Kwiatkowski (RKS Chuwdu) w-w-l-w-w Blood Angels 25649
74 Jakub "Najkusny" Wojciechowski WA720 (Homocommando BTEG) d-l-l-w-w Aeldari 34048
75 JJ (Suki, Elfy i Lasery ) w-l-d-l-d Adepta Sororitas 29148
76 BMC $ Behemoth WA584 (BMC) w-l-w-l-d Aeldari 29048
77 chord (Strażnicy dna tabeli) l-l-w-l-d Chaos Daemons 26048
78 Dawid "Prozak" Kozak (Front) l-d-l-w-w Chaos Daemons 35347
79 Michał "Ambasador" Kozłowski [SZ177] (DeathClock Szczecin) l-w-w-l-l Adepta Sororitas 31947
80 Cyryl Wojewódzki (BMC) w-l-w-l-d T'au Empire 27247
81 Vim[OL095] (I nie podobasz mi się) d-w-l-w-d Adepta Sororitas 27147
82 Maciej "Cebul" Cebula KR020 (Wypnij się i kaszlnij #1) w-d-w-l-l Chaos Daemons 23947
83 Krzysztof "Peszek" Gołaszewski WA716 (Homocommando BTEG) w-w-l-l-w Necrons 30846
84 Neraden (El Pedo Negro) d-l-w-l-w Adeptus Custodes 24946
85 Jakub Hafke (Nawias ostry lewostronny) w-l-w-l-l Necrons 24046
86 Lis (Iron Tits) l-w-d-d-d Necrons 14946
87 Michał "Gallus" Świetlik (MEMBL) w-l-w-l-l Space Wolves 32645
88 Karol "Elfi Chlebek" Lembas WA737 (Cierpka Herbata u Jasia) d-l-l-w-w Heretic Astartes 32445
89 Wojciech "Evert" Ewertowski [PO269] #2481 (Team Wujaszki) l-w-d-w-l T'au Empire 22045
90 Samuel "Sauron" Kmita (Wesołe Kiełbaski Slaanesha) d-l-w-l-l Orks 33944
91 Stanisław PO098 (Suki, Elfy i Lasery ) w-l-d-l-d Aeldari 26144
92 Maciej (Suki, Elfy i Lasery ) d-l-d-l-d Death Guard 28743
93 Jarosław "Ketchup" Grabczyński (Iron Tits) w-l-l-w-l Tyranids 26742
94 ChrisTit[OL107] (I nie podobasz mi się) w-l-l-d-l Necrons 33241
95 Marcin Haręża GD286 (Wypnij się i kaszlnij + przyjaciele) l-l-l-w-w Death Guard 28341
96 Gunia WA765 (BAJECZNA DRUŻYNA SUPER MISTRZÓW) d-w-d-d-l T'au Empire 18741
97 Daniel "RIBBIE" Grabowski (Iron Tits) w-l-l-d-w T'au Empire 15441
98 Szczepan (Rycerze Ostatniego Stołu) l-l-w-l-d Necrons 32140
99 Gabriel BI080 (Front) l-w-l-l-w T'au Empire 29240
100 Fukushim SZ015 (Homocommando BTEG) l-l-l-w-w Tyranids 28040
101 Typhus (Team Wakanda) d-l-d-d-d Drukhari 040
102 SiDi [PO468] (Wujasy z Warzywniaka ) l-l-l-w-l Adeptus Mechanicus 30239
103 Adrian "Kholgar" Godyla (Kretoszczury i Ścierwojady) l-w-w-l-l Heretic Astartes 29039
104 SZ003 Wołek (DeathClock Szczecin) l-l-l-w-l Aeldari 27339
105 Vitalis (Wesołe Kiełbaski Slaanesha) l-l-w-l-d T'au Empire 28138
106 Arek "BMC $ Timor" Kłos WA715 (BMC) w-l-l-l-d Imperial Knights 27538
107 Łukasz (MEMBL) w-l-l-l-w Aeldari 24937
108 Patryk "Młody" Misiak (TURBOCOLA TEAM) l-w-d-w-l Drukhari 18337
109 Dominik (Nawias ostry lewostronny) l-w-l-l-l Thousand sons 23536
110 Bakłażan "Bakuarzan" Błażej WA745 (Wesoły Autobus) w-l-d-l-l Questor Traitoris 22136
111 Pawcio (Front) d-l-l-l-w Imperial Knights 30835
112 Wost WA807 (RKS Chuwdu) w-d-l-l-l Genestealer cult 30635
113 Łukasz 'Manro' Romanowski PO471 (Poznańskie Wujasy) l-l-w-l-d Tyranids 27035
114 Irek Słodczyk (TURBOCOLA TEAM) d-l-d-w-l Chaos Daemons 26935
115 Adrian Pura BI111 (Front) l-l-l-w-d Tyranids 25835
116 Placeholder1 (BAJECZNA DRUŻYNA SUPER MISTRZÓW) l-d-d-l-l Officio Assassinorum 5035
117 Kamil "Aoshi" WA803 (Cierpka Herbata u Jasia) l-l-l-l-w Adepta Sororitas 30034
118 Maciej Chudaś (MEMBL) w-l-l-l-l Imperial Knights 26834
119 Łukasz Kosa Kosowski (Dogs of War) l-l-w-d-d T'au Empire 18034
120 Michal "el Furas" (Strażnicy dna tabeli) l-w-l-l-d Blood Angels 29333
121 Kero (Kretoszczury i Ścierwojady) l-l-l-d-l Necrons 28833
122 Rafał Gordon (Wesołe Kiełbaski Slaanesha) l-w-l-l-d Heretic Astartes 25132
123 Guardian KA069 (Wypnij się i kaszlnij + przyjaciele) l-l-l-w-l Ynnari 16432
124 Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak (RKS Chuwdu) l-l-l-l-d Grey Knights 28731
125 Mandos - WA804 (Cierpka Herbata u Jasia) d-l-l-l-d Aeldari 29330
126 Paweł (Wypnij się i kaszlnij #1) l-w-l-l-d Imperial Knights 14130
127 HUNK [OL075] (I nie podobasz mi się) w-l-l-w-l 28929
128 Rafal The Patriot Kroczka GD178 (Wypnij się i kaszlnij + przyjaciele) l-l-l-d-l Blood Angels 27529
129 Błażej (Nawias ostry lewostronny) l-d-l-l-l Genestealer cult 21229
130 bigu [PO388] (Wujasy z Warzywniaka ) l-l-l-w-d Imperial Knights 27428
131 Tomasz "baqarah" Kimak (Cierpka Herbata u Jasia) l-l-l-l-w Death Guard 22526
132 Ewa "Efka" Świetlik (MEMBL) l-l-l-l-d Adepta Sororitas 17826
133 Bartosz (BAJECZNA DRUŻYNA SUPER MISTRZÓW) l-l-d-l-d Adepta Sororitas 13126
134 Alex "Groszq" Kaczmarek (Kretoszczury i Ścierwojady) l-d-d-l-l T'au Empire 22025
135 Damian "Wakahiko" Rogala[LO223] (Nawias ostry lewostronny) w-l-l-l-l Adeptus Astartes 16023
136 Igor "TO090" Trybański (Dogs of War) l-l-l-d-d Adeptus Astartes 12822
137 Marcin "Bila" Sutor (MEMBL) l-l-l-d-l Tyranids 19220
138 Cezary "Chezare" Janicki (Poznańskie Wujasy) l-l-l-l-l Imperial Knights 18617
139 schafter (Rycerze Ostatniego Stołu) l-l-l-l-l Blood Angels 22014
140 Alomga Vitalis (Nawias ostry lewostronny) l-l-l-l-d Astra Militarum 12710
141 Ambewe Mbatu   00
142 Jamballa Nguluwe   00
143 Mukebe Tiyamike   00