#PlayerPathArmyPoints
1 Arrethas (Bisounours 2) w-w Aeldari 40
2 Tanker (PU Alpha) w-w Heretic Astartes 39
3 Ezekiel (Bisounours 2) w-w Necrons 38
4 Sleekid (PU Alpha) w-w Orks 38
5 Eetu (Team Finland) w-w Necrons 35
6 Juuso Sipiläinen (Team Finland) w-w Blood Angels 32
7 Maciek "Maciuś" Bereza (Team Poland 0,7) w-w Orks 32
8 Devin du Plessis (Zero Damage) d-w Necrons 30
9 JP Sakkie Basson (Zero Damage) w-d Grey Knights 30
10 Paul #Redsloth Neuburger (PU Alpha) d-w Adeptus Astartes 30
11 Leo_O (FNP) w-w Chaos Knights 28
12 Matteusus (Super Scions) w-w Adepta Sororitas 28
13 Shas'O Kassad (Bisounours) w-d T'au Empire 27
14 Baptiste HULIN (PU Alpha) w-l Tyranids 26
15 Francis Mclauchlan (Super Scions) w-w Chaos Daemons 26
16 Ptit-Nico (PU Alpha) w-l 25
17 Giulio (PEESELL1) d-w Adeptus Astartes 24
18 Grimmjollow (Bisounours 2) d-w Chaos Daemons 24
19 Calahan (Team lux) w-d Dark Angels 23
20 Francesco Zap (PEESELL1) w-l Aeldari 23
21 Hugo (Bisounours 2) d-w World Eaters 23
22 lumosc (FNP) l-w Adeptus Custodes 23
23 Florian Lemesle (40KT1 Dark side of the baguette) w-w Chaos Knights 22
24 Jussi Koskimäki (Team Finland) w-l Adepta Sororitas 22
25 Neraden (Team Poland 0,7) l-w Adeptus Custodes 22
26 Sébastien A (Warp'gamers) d-w T'au Empire 22
27 Allan (Team lux) w Adeptus Custodes 20
28 DinosaureMuffin (PU Kappa) w-l Chaos Knights 20
29 Edouard Bess (FNP) w Blood Angels 20
30 Junkei (PU Kappa) l-w Leagues of Votann 20
31 Kamil Wichan (Menelofactorum) w-l Leagues of Votann 20
32 Lefeuillu (40KT1 Dark side of the baguette) w-l Grey Knights 20
33 syrka (Bisounours) w-l Space Wolves 20
34 Vincent Rabuel (Stardust Crusaders ) w Thousand sons 20
35 Wojtek "Adato" WA783 (Team Poland 0,7) w Adeptus Astartes 20
36 Herpès (PU Kappa) w-l Space Wolves 19
37 Julien (Warp'gamers) d-l Blood Angels 19
38 Maciej Crazyman Ptasiński (Team Poland 0,7) w T'au Empire 18
39 Tzantukal (Bisounours 2) d-l Adepta Sororitas 18
40 Orion (Ons gaan nou braai) w Tyranids 17
41 Rhory (Stardust Crusaders ) w Astra Militarum 17
42 David Holmner (Ons gaan nou braai) l-l Adeptus Mechanicus 16
43 Lehann Smith (Ons gaan nou braai) w World Eaters 16
44 perrichot anthony (PU Kappa) l-l Thousand sons 16
45 Elias (Team Cuir Moustaches) w Thousand sons 15
46 elie (Warp'gamers) l-w Aeldari 15
47 Piotr "Fixer" Ścibut (Menelofactorum) l-d Necrons 15
48 Andrea Lucchi (PEESELL1) l-w Orks 14
49 jchris (40KT1 Dark side of the baguette) l-l Blood Angels 12
50 Larkinn (Bisounours) w Adepta Sororitas 12
51 acciari (40KT1 Dark side of the baguette) w Orks 11
52 Ernest "Zandros" Figura LO183 (Menelofactorum) w Orks 11
53 gaby (Stardust Crusaders ) l-l Aeldari 11
54 Patryk Kurzynoga (Menelofactorum) w World Eaters 11
55 Shoftar (40KT1 ToutDroit) l-w Adeptus Mechanicus 11
56 Anthony Berinato (Zero Damage) d Adeptus Astartes 10
57 Heikki Puska (Team Finland) d-l Grey Knights 10
58 KuRo (Team Cuir Moustaches) d Adeptus Astartes 10
59 Matthew Carslake (Ons gaan nou braai) d Thousand sons 10
60 Modjette (Warp'gamers) d Adepta Sororitas 10
61 Nicolo Gili (PEESELL1) l-d World Eaters 10
62 romain (Team Cuir Moustaches) d Heretic Astartes 10
63 roy_crowned (40KT1 ToutDroit) l-d World Eaters 10
64 Thomas M (Team Cuir Moustaches) d Grey Knights 10
65 Tristan Parris (Zero Damage) d Adepta Sororitas 10
66 Tzartech (FNP) d Tyranids 10
67 Waiti (40KT1 ToutDroit) d Chaos Daemons 10
68 Walchuck WA710 (Team Poland 0,7) l-d 10
69 Wigmard (Team Cuir Moustaches) l-d T'au Empire 10
70 Benjamin dbz-buu-buu (Super Scions) l Chaos Knights 9
71 Johan N (Super Scions) l Adeptus Astartes 9
72 Josh French (Ons gaan nou braai) l-l 9
73 maxime (PU Kappa) l-l T'au Empire 9
74 HWSigismund (40KT1 ToutDroit) l-l Adeptus Astartes 8
75 Victor Pawlak (Team lux) l T'au Empire 8
76 anthony baldino (Bisounours) l World Eaters 7
77 Fatbus (40KT1 ToutDroit) l-l 7
78 Arto Lampila (Team Finland) l-l Heretic Astartes 6
79 Grzegorz 'grzeniu' Kostański #8625WA16 (Menelofactorum) l-l Chaos Knights 6
80 Kyle Mackintosh (Zero Damage) l T'au Empire 5
81 Lloth13 (FNP) l Astra Militarum 4
82 Gilles ZANEN (Team lux) l Thousand sons 3
83 Bruno (Stardust Crusaders ) l-l Heretic Astartes 2
84 Nicolas FORTIN (Warp'gamers) l Necrons 2
85 BRUGIERE Mathieu (Stardust Crusaders ) l T'au Empire 0
86 Enrico Bertozzi (PEESELL1) l T'au Empire 0
87 Kaleth (Team lux) l Drukhari 0
88 Kaloyan   Orks 0
89 Makai (Bisounours) l Necrons 0
90 Nikolas Papadopoulos   Adepta Sororitas 0
91 Nikolay Kasev   Grey Knights 0
92 Petar P   Necrons 0
93 Tenchini Clement (40KT1 Dark side of the baguette) l T'au Empire 0
94 Tomek tweak#0576 (Super Scions) l T'au Empire 0