Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
Pyra Cup 2023
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
bigu [PO388] ( Pyry und Kartoffelen - Adeptus Custodes)
10 - 10
Guardian KA069 (Wypnij się i kaszlnij - Tyranids)
Game
Łukasz 'Manro' Romanowski PO471 ( Pyry und Kartoffelen - Tyranids)
9 - 11
Adam "Jib" KA175 (Wypnij się i kaszlnij - Necrons)
Game
Krzysztof "AVJ" Herbeć [PO470] ( Pyry und Kartoffelen - Necrons)
20 - 0
Łukasz "Tiwer" KA191 (Wypnij się i kaszlnij - Chaos Knights)
Game
JJ ( Pyry und Kartoffelen - Aeldari)
20 - 0
Jakub "Pax" Osojca KA174 (Wypnij się i kaszlnij - Leagues of Votann)
Game
1
Stanisław PO098 ( Pyry und Kartoffelen - Drukhari)
0 - 20
KA311 Rollo (Wypnij się i kaszlnij - Space Wolves)
Game
1
Łukasz Golonka (Breslauer Nationalmannschaft - Tyranids)
20 - 0
Ernest Figura LO183 (PŁÓDŹ - Heretic Astartes)
Game
2
Andrzej (Breslauer Nationalmannschaft - Adeptus Astartes)
10 - 10
Bartłomiej „Kaskader” Lubiatowski [PO076] (PŁÓDŹ - Chaos Daemons)
Game
3
Michał Gogi Cieślik (Breslauer Nationalmannschaft - Genestealer cult)
16 - 4
Kamil Wichan (PŁÓDŹ - Leagues of Votann)
Game
4
Marcel Wiśniewski [WR327] (Breslauer Nationalmannschaft - Death Guard)
17 - 3
Tiax PO387 (PŁÓDŹ - Aeldari)
Game
5
BRAVVL WR331 (Breslauer Nationalmannschaft - Orks)
20 - 0
Augusst13 LO139 (PŁÓDŹ - T'au Empire)
Game
Emanuel Furmańczyk (Cracow's Smog Brigade - Blood Angels)
12 - 8
Adrian "Kholgar" Godyla (Deathclock Szczecin - Heretic Astartes)
Game
Grzesiek "Cranmer" Wróbel KR475 (Cracow's Smog Brigade - Aeldari)
12 - 8
Marcin "Rookie" Zdebski (Deathclock Szczecin - Orks)
Game
Jacek Furmańczyk (Cracow's Smog Brigade - Orks)
12 - 8
Piotr "Roman" Romaniuk (Deathclock Szczecin - Chaos Knights)
Game
KR501 Syraf#9815 (Cracow's Smog Brigade - Necrons)
11 - 9
PO369 Tomasz Frymark (Deathclock Szczecin - Adepta Sororitas)
Game
Maciej Crazyman Ptasiński (Cracow's Smog Brigade - Heretic Astartes)
10 - 10
Michał "Ambasador" Kozłowski [SZ177] (Deathclock Szczecin - Leagues of Votann)
Game
Antek *Qvadrat* (Meta Chasers - Necrons)
0 - 15
Avengar[PO476] (Trzeźwe Żabki - Adeptus Mechanicus)
Game
Gunia WA765 (Meta Chasers - T'au Empire)
0 - 15
Jay PO463 (Trzeźwe Żabki - Chaos Daemons)
Game
KamilB (Meta Chasers - Adeptus Astartes)
0 - 15
Maciej "Exxon" KA192 (Trzeźwe Żabki - Tyranids)
Game
Karol "Elfi Chlebek" Lembas WA737 (Meta Chasers - Heretic Astartes)
0 - 15
Maciej Bućko {PO466} (Trzeźwe Żabki - Heretic Astartes)
Game
Michal (Misza#7935), WA802 (Meta Chasers - Aeldari)
0 - 15
Szymon „Ficu” Ficoń (Trzeźwe Żabki - Necrons)
Game
Max (Reisegruppe - Space Wolves)
0 - 20
Liam (Team belgium - Heretic Astartes)
Game
1
Kayu Orellana (Reisegruppe - Tyranids)
20 - 0
Gilles K (Team belgium - Astra Militarum)
Game
2
Arne Zerndt (Reisegruppe - Aeldari)
15 - 5
Vidar (Team belgium - Leagues of Votann)
Game
3
Malte "wolfvonmibu" Höfs (Reisegruppe - Heretic Astartes)
8 - 12
Dusaussois Guillaume (Team belgium - Aeldari)
Game
5
Valentin (Reisegruppe - Astra Militarum)
10 - 10
bart wasteels (Team belgium - Necrons)
Game
1
Kszmic (RKS Chuwdu - Necrons)
9 - 11
Pawcio (Wielki Biały Stock - World Eaters)
Game
2
Kuba Kwiatkowski (RKS Chuwdu - Thousand sons)
0 - 20
Gabriel BI080 (Wielki Biały Stock - Adeptus Astartes)
Game
3
Wost WA807 (RKS Chuwdu - Tyranids)
15 - 5
MOrganek (Wielki Biały Stock - Necrons)
Game
4
Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak (RKS Chuwdu - Orks)
4 - 16
Khanrad (Wielki Biały Stock - Aeldari)
Game
5
Adrian WR368 (RKS Chuwdu - Aeldari)
20 - 0
Michał "Aquadera Man" Stepanowicz (Wielki Biały Stock - T'au Empire)
Game
Artur PO424 (Synowie koleżanki twojej starej - T'au Empire)
19 - 1
Piotr Sochiera WR378 (Team Wrocław Trzeci - Blood Angels)
Game
Marian [PO432] (Synowie koleżanki twojej starej - Orks)
19 - 1
Krzysztof Setkowicz (Team Wrocław Trzeci - T'au Empire)
Game
1
Michal Nowak [PO439] (Synowie koleżanki twojej starej - Chaos Knights)
10 - 10
Sofiniak WR374 (Team Wrocław Trzeci - Astra Militarum)
Game
3
Dariusz Chrapek (Synowie koleżanki twojej starej - Aeldari)
18 - 2
Mateusz Łysek [WR373] (Team Wrocław Trzeci - Adeptus Custodes)
Game
4
SiDi [PO468] (Synowie koleżanki twojej starej - Adeptus Mechanicus)
15 - 5
Filip Rak-Naz (Team Wrocław Trzeci - Aeldari)
Game
Chudy - PO367 (Team Poznań - Tyranids)
5 - 15
Wiktor Schmidt BY022 (Zielonogórska Akademia Fantasy i Gier Bitewnych )
Game
qurcz PO377 (Team Poznań - Grey Knights)
12 - 8
Łukasz "Lesiu" Leszkiewicz (Zielonogórska Akademia Fantasy i Gier Bitewnych - Adeptus Astartes)
Game
1
Gyto PO347 (Team Poznań - Necrons)
0 - 20
Pumba (Zielonogórska Akademia Fantasy i Gier Bitewnych - World Eaters)
Game
2
Wuja Wiśnia[PO368] (Team Poznań - World Eaters)
4 - 16
Michał Duda WR076 (Zielonogórska Akademia Fantasy i Gier Bitewnych - Aeldari)
Game
3
Tomek „Azotowy” Jósiak (Team Poznań - Aeldari)
5 - 15
deih (Zielonogórska Akademia Fantasy i Gier Bitewnych - Heretic Astartes)
Game
Skark (V - Adeptus Astartes)
16 - 4
Marcin Surma RZ011 (Męczennicy z Oleśnicy - Tyranids)
Game
Danny (DTP#4029) Porter (V - Leagues of Votann)
16 - 4
Maks A WR323 (Męczennicy z Oleśnicy - Questor Traitoris)
Game
ChrisTit[OL107] (V - Chaos Knights)
3 - 17
chord (Męczennicy z Oleśnicy - Heretic Astartes)
Game
Komokozzz (V - Drukhari)
4 - 16
Krzysztof "Peszek" Gołaszewski WA716 (Męczennicy z Oleśnicy - Necrons)
Game
mr.Erle (V - Tyranids)
12 - 8
Kubi (WR335 ) (Męczennicy z Oleśnicy - Aeldari)
Game
Contact:
patryk1.maik@gmail.com