#PlayerPathArmySec. PointsPoints
1 Michu BB053 (Ruda & Duda ProCarrying Studio ) w-w-w-w-w Orks 9292
2 Michał Duda WRO76 (Ruda & Duda ProCarrying Studio ) w-w-l-w-w Astra Militarum 8484
3 Artur KR110 (Prawdziwy Kraków) w-w-w-w-d Aeldari 6878
4 Karol Kepczynski WA388 (VKG) w-w-w-w-d 5476
5 Jakub Falkowski WA145 (Ruda & Duda ProCarrying Studio ) l-w-w-l-w 7575
6 Milord KA089 (Upiory Odbytu) d-w-w-d-w 7373
7 Piotr "szafa' Szafarczyk KA132 (Szybki Szpil ) w-w-d-w-l Astra Militarum 7373
8 arkadiusz krol WR309 (team wał) w-l-w-w-w T'au Empire 7272
9 Jakub Drozdowski "Kerszur" KA199 (Schwarze Pferd I ) w-l-w-d-w Aeldari 7070
10 Łukasz Leszkiewicz KI014 (Prawdziwy Kraków) l-w-w-w-d Imperial Knights 6070
11 Asarnil TO022 (Dogs of War) d-w-l-w-w Chaos Daemons 6969
12 Tiny Bear KR456 (Legion im. Jana Pawła 2) w-w-l-w-w Deathwatch 6868
13 Adrian "Niltag" Pietras WA697 (team wał) w-l-w-l-w Necrons 6565
14 Piotr Cieślik WR142 (team wał) w-w-w-l-w Drukhari 6565
15 Piotr Domański WA496 (Relentless Penetrators of Doom) w-l-w-l-w Ynnari 4565
16 Grzelich (VKG) w-w-w-l-d 5464
17 Jacek Kosa KR452 (Legion im. Jana Pawła 2) w-l-l-w-w Imperial Knights 6060
18 Damian brak ID (Schwarze pferd 3) l-w-w-w-l Astra Militarum 5959
19 Michal "Bania" Ruminski TO024 (Dogs of War) w-w-w-d-l Questor Traitoris 5757
20 Krzysztof Morzyc WA588 (VKG) w-l-w-l-d Aeldari 4457
21 asuriamus brak ID (Schwarze pferd 3) l-w-w-w-l 5454
22 Piotr Sablik (Prawdziwy Kraków) l-w-d-l-d Tyranids 4353
23 Maciej Hałapacz WR311 (Wrocław 2) w-w-l-l-l Adeptus Mechanicus 5252
24 Łukasz KA006 (Schwarze Pferd 2) l-w-l-w-d Deathwatch 5151
25 Paweł "Szyna" Szyrner RB042 (Schwarze Pferd 4) l-l-l-w-d Chaos Daemons 5151
26 Krzysztof Setkowicz WR252 (Wrocław 2) w-w-l-d-l T'au Empire 5050
27 Krzysztof WA723 (DRUŻYNA GRACZE WARHAMMERA) l-l-l-w-w T'au Empire 4848
28 Patryk "Wariax" Pyszny RB038 (Schwarze Pferd I ) w-l-w-l-l Imperial Knights 4848
29 Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak WA591 (Relentless Penetrators of Doom) l-l-w-l-w 4646
30 Tab WA702 (DRUŻYNA GRACZE WARHAMMERA) l-w-l-w-l Genestealer cult 4545
31 Łukasz "Młody" Pyszny RB051 (Schwarze Pferd I ) l-l-w-w-l Tyranids 4343
32 Maciek "Maciuś" Bereza KA074 (Legion im. Jana Pawła 2) w-l-l-w-l Orks 3143
33 Rokeiro WR281 (Wrocław 2) w-l-l-w-l Aeldari 4040
34 Kosa TO052 (Dogs of War) w-l-l-d-w Heretic Astartes 3838
35 Michał "Stogi" Stogowski TO109 (Relentless Penetrators of Doom) l-l-w-l-w Imperial Knights 3535
36 Bogu BB074 (Upiory Odbytu) l-l-w-d-l Drukhari 3434
37 Paweł Hrobak (Schwarze Pferd 4) l-l-l-w-w Blood Angels 3434
38 Paweł "Hartmeister" Hartmann RB045 (Schwarze Pferd 4) l-w-l-l-w Heretic Astartes 3333
39 Jakub KA197 (Szybki Szpil ) w-l-l-l-l 3131
40 Szymon "Siarra" Głąb KA016 (Schwarze Pferd 2) l-d-w-l-l Adepta Sororitas 3030
41 Jakub WA720 (DRUŻYNA GRACZE WARHAMMERA) l-w-l-l-w Orks 2828
42 Łukasz KA191 (Wypnij się i kaszlnij) l-w-l-l-l Necrons 2525
43 Michał Gogi Cieślik WA719 (Szybki Szpil ) d-l-l-l-w 2525
44 Mateusz Gmyrek KA118 (Upiory Odbytu) l-l-w-l-l Aeldari 2121
45 TO091 Piotr Rollo Rolnik (Wypnij się i kaszlnij) l-d-l-l-l Space Wolves 2121
46 Sebastian "Draxx" Bednarski (Schwarze pferd 3) d-l-l-l-l Adeptus Mechanicus 1717
47 Adam KA175 (Wypnij się i kaszlnij) l-l-l-w-l Heretic Astartes 1212
48 Paweł 'Grom' Poloczek KA034 (Schwarze Pferd 2) l-l-l-l-l Imperial Knights 00