Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
HEGEMONALIA GRAND TOURNAMENT
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
#
Player
Path
Army
Sec. Points
Points
1
Dominik "Toudi" Podobiński KR423 (Jak przegrywać to do 0)
w-w-w-d-w
Leagues of Votann
392
81
2
Patryk Majson Maik (Team Poland)
w-w-d-w-w
Space Marines
439
80
3
RZ008 Kruker (Postpandemic Eurotrip)
w-d-w-w-w
Adepta Sororitas
271
80
4
Michał Duda WR076 (Team Poland)
w-w-w-w-w
Aeldari
357
78
5
Emanuel Furmańczyk (Waaaagh! Pana Jacka)
w-w-w-w-w
Blood Angels
403
77
6
Arek "Arek" Arek (Postpandemic Eurotrip)
w-w-d-d-w
Aeldari
373
75
7
Skark (Postpandemic Eurotrip)
w-w-d-w-w
Astra Militarum
363
74
8
GD001 Jakub Vladdi Podruczny (Postpandemic Eurotrip)
w-w-d-w-w
Tyranids
383
73
9
Maks A WR323 (Uczciwe chłopaki z miasta na W)
w-l-w-w-w
Genestealer cult
375
73
10
Chudy - PO367 (Mannschaft Posen)
l-d-w-w-w
Grey Knights
360
73
11
Łukasz "Lesiu" Leszkiewicz (Team Poland)
w-w-d-w-l
Grey Knights
362
71
12
Wuja Wiśnia[PO368] (Team V)
w-l-w-w-w
Grey Knights
318
70
13
Typhus (Team Poland)
w-w-d-w-d
Adepta Sororitas
352
69
14
Mateusz Podwysocki (Uczciwe chłopaki z miasta na W)
w-d-w-l-d
Orks
335
69
15
Piotr "Roman" Romaniuk (Deathclock Szczecin)
l-w-l-w-w
Orks
377
66
16
SZ003 Wołek (Deathclock Szczecin)
l-w-l-w-w
Space Wolves
342
66
17
Tymek "tymekito" Słobodzian (Team V)
w-w-w-l-w
Aeldari
341
66
18
Pumba (Team Poland)
w-w-l-w-w
Death Guard
330
66
19
Mikołaj Janiec ( Yeti z Murzasichle)
l-w-d-w-w
Tyranids
224
65
20
Krzysztof "Peszek" Gołaszewski WA716 (Noble Crusaders )
w-w-d-w-l
Necrons
352
64
21
Maciej Crazyman Ptasiński (Waaaagh! Pana Jacka)
d-w-l-w-w
T'au Empire
363
63
22
Adrian "Niltag" Pietras (1670)
w-l-d-w-w
Necrons
326
62
23
Coffee (Bobry Bojowe)
w-w-w-l-w
Necrons
209
62
24
deih (Team V)
w-l-w-l-w
Thousand sons
349
61
25
Simooon (Bobry Bojowe)
w-w-d-l-w
Space Marines
289
61
26
Paweł 'Sancho' Kudlarczyk KR003 (Waaaagh! Pana Jacka)
w-d-w-l-w
Chaos Space Marines
277
61
27
Kszmic (RKS Chuwdu)
w-w-l-w-l
Necrons
326
60
28
Mariusz "Atanamir" Spędzia [WA890] (Jak przegrywać to do 0)
l-d-w-w-w
Necrons
322
60
29
Marian [PO432] (Team prawie Poznań )
l-w-d-d-w
Orks
367
59
30
PO369 Tomasz Frymark (Deathclock Szczecin)
d-w-l-w-l
Adepta Sororitas
352
59
31
Mariusz Katana WA913 (1670)
w-l-l-w-d
Death Guard
323
59
32
Bartłomiej „Kaskader” Lubiatowski [PO076] (Heretic Astartes)
w-w-w-l-d
World Eaters
270
59
33
Maciej MKU WA955 (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon)
w-l-d-w-l
World Eaters
267
59
34
Marcel Wiśniewski [WR327] (Jak przegrywać to do 0)
l-w-d-l-w
Death Guard
236
59
35
Marcin "Rookie" Zdebski (Deathclock Szczecin)
l-w-l-w-d
Astra Militarum
350
58
36
Karol Kepczynski WA388 (1670)
w-l-w-w-w
Thousand sons
309
56
37
Grzelich [BMC] WA381 (1670)
w-l-w-w-l
Dark Angels
323
55
38
Guardian KA069 (Wypnij się i kaszlnij)
l-w-w-d-d
Tyranids
305
55
39
Dawid "Prozak" Kozak (Wielki Biały Split)
l-w-d-w-d
Space Marines
155
55
40
Szymon „Ficu” Ficoń (Heretic Astartes)
w-w-d-l-l
Necrons
253
54
41
ZoZo - WA588 (Postpandemic Eurotrip)
w-w-l-l-w
Necrons
360
53
42
Adrian "Kholgar" Godyla (Deathclock Szczecin)
l-w-w-w-l
Chaos Space Marines
341
53
43
Jacek Furmańczyk (Waaaagh! Pana Jacka)
w-l-d-d-w
Orks
307
53
44
Kuba (Team prawie Poznań )
l-l-l-w-w
Adeptus Custodes
299
53
45
Antoni Rachet Ratusiński WA750 (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon)
w-w-d-d-l
Space Marines
227
53
46
Opos Fangor (weaponized autism)
w-l-w-w-l
World Eaters
218
53
47
Maciek "Maciuś" Bereza (Team V)
w-d-l-l-w
Orks
300
52
48
Walchuck WA710 (RKS Chuwdu)
w-w-d-l-d
Chaos Space Marines
297
52
49
WarBrother (Bobry Bojowe)
l-w-w-l-w
Aeldari
245
52
50
Roman RZ001 (weaponized autism)
w-l-w-w-l
Space Wolves
238
52
51
Patryk Mioduszewski (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon)
w-d-d-w-l
Aeldari
199
52
52
Papryk (Team V)
l-w-w-d-d
Blood Angels
354
51
53
Tomek „Azotowy” Jósiak (Mannschaft Posen)
l-d-w-d-w
Aeldari
293
51
54
Kamil Wichan ( Yeti z Murzasichle)
l-l-d-w-w
Leagues of Votann
163
51
55
Demono (Wielki Biały Split)
l-w-d-w-d
Tyranids
223
50
56
BRAVVL WR331 (Jak przegrywać to do 0)
l-d-l-l-w
Orks
308
48
57
Niblla (Wypnij się i kaszlnij)
w-l-d-w-l
Imperial Knights
301
48
58
Grzesiek "Cranmer" Wróbel KR475 (Waaaagh! Pana Jacka)
w-l-l-l-w
Aeldari
289
48
59
Michal "el Furas" (Uczciwe chłopaki z miasta na W)
w-l-w-l-l
Space Wolves
271
48
60
Michał Żmijewski (Marudofactorum)
w-l-d-l-d
Necrons
155
48
61
Marcin Surma RZ011 (Heretic Astartes)
w-w-w-l-l
Thousand sons
222
47
62
Szymon Bartyka (Marudofactorum)
w-w-d-l-d
Imperial Knights
110
47
63
Antoni "Dyuceu" Niezgoda WA884 (1670)
w-l-l-w-l
World Eaters
301
46
64
Darek Kowalski (Noble Crusaders )
l-d-w-w-l
Astra Militarum
261
46
65
Mateusz Hrycyna (Noble Crusaders )
w-l-l-d-l
Space Marines
268
45
66
Wost WA807 (RKS Chuwdu)
l-w-w-d-l
Grey Knights
255
45
67
Michal “Sołtys” Nowak [PO439] (Mannschaft Posen)
w-l-d-l-w
Chaos Knights
229
45
68
Jakub "Pax" Osojca KA174 (Wypnij się i kaszlnij)
l-w-d-l-l
Adeptus Custodes
115
45
69
Paweł "Devas" Bielec (Noble Crusaders )
d-w-l-w-l
Death Guard
285
44
70
Wojciech "Evert" Ewertowski [PO269] #2481 (Team prawie Poznań )
l-w-l-w-w
Necrons
241
44
71
AndrePL Adam Andreczko WA883 (weaponized autism)
l-l-w-w-w
Necrons
191
44
72
chord (Uczciwe chłopaki z miasta na W)
w-l-d-w-l
Chaos Space Marines
317
43
73
Artur PO424 (Team prawie Poznań )
l-l-l-d-d
T'au Empire
217
43
74
Piotr "Gruchon" Gruszczyński (Marudofactorum)
w-l-d-l-d
Orks
155
43
75
Tiax PO387 (Team prawie Poznań )
w-l-l-l-d
Aeldari
279
41
76
Andrzej Maryś Rodziewicz (Uczciwe chłopaki z miasta na W)
l-l-w-d-l
T'au Empire
272
41
77
Patryk Kurzynoga ( Yeti z Murzasichle)
l-w-l-w-w
World Eaters
219
41
78
Adam "Dallas" Janczewski (Stare Łódzkie Marudy)
l-w-w-l-d
T'au Empire
140
41
79
Maciek Piotrowski (Noble Crusaders )
l-w-d-l-l
Leagues of Votann
240
39
80
Tomasz "Dallas" Janczewski (Stare Łódzkie Marudy)
l-w-d-l-d
Adepta Sororitas
168
39
81
Szymon "Gepard" Jachurski ( Yeti z Murzasichle)
l-l-d-w-d
Chaos Knights
107
39
82
Adam "Hans" Daraż (Stare Łódzkie Marudy)
l-w-w-l-d
Necrons
149
38
83
Rafał Dura (Stare Łódzkie Marudy)
l-w-d-l-d
Space Wolves
115
38
84
Michal Fluffy Wegrzynski (Wypnij się i kaszlnij)
w-l-d-l-l
Death Guard
177
37
85
Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak (RKS Chuwdu)
l-l-d-l-w
Orks
223
36
86
Soti BB020 (Heretic Astartes)
w-l-l-l-l
Death Guard
188
36
87
Janosik (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon)
l-l-d-w-l
Chaos Knights
183
36
88
Adam "Jib" KA175 (Wypnij się i kaszlnij)
l-l-d-d-w
Chaos Daemons
164
34
89
Piotr "Fixer" Ścibut (Marudofactorum)
w-l-d-l-d
Aeldari
138
34
90
MOrganek (Wielki Biały Split)
l-l-l-d-l
Chaos Knights
260
33
91
JJ (Mannschaft Posen)
l-l-d-d-d
Adepta Sororitas
159
33
92
Jakub Lewczuk WA921 (Jak przegrywać to do 0)
l-w-l-l-l
Thousand sons
238
32
93
Robak (Heretic Astartes)
w-w-d-l-l
Chaos Space Marines
135
32
94
Dorota WA819 (RKS Chuwdu)
w-l-l-l-l
Aeldari
256
31
95
Marcin "lodolama" Górkowski (weaponized autism)
l-l-w-w-l
Thousand sons
205
31
96
Radosław Robakowski (Mannschaft Posen)
l-l-d-l-l
World Eaters
173
30
97
Pawcio (Wielki Biały Split)
l-l-d-d-l
Grey Knights
166
29
98
Igor "TO090" Trybański (Bobry Bojowe)
d-l-l-l-w
Adeptus Custodes
156
29
99
Adrian Pura BI111 (Wielki Biały Split)
l-w-d-l-l
T'au Empire
113
29
100
Marcin (Mirra) Dudojć (Marudofactorum)
l-l-d-l-d
T'au Empire
110
27
101
Leszek Sokles Sokołowski (weaponized autism)
l-l-w-w-l
Drukhari
113
26
102
Aliaksandr Kizevich ( Yeti z Murzasichle)
l-l-l-w-l
Space Marines
128
25
103
Kamil "Karmelek" Kolasa (Stare Łódzkie Marudy)
l-w-l-l-d
Adeptus Custodes
87
23
104
Bart Barton (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon)
l-l-d-l-l
Necrons
154
21
105
Szycha (Bobry Bojowe)
l-l-l-l-w
Orks
107
18
106
Bye 1 (Bye)
l-l-l-l-l
Astra Militarum
0
0
107
Bye 2 (Bye)
l-l-l-l-l
Dark Angels
0
0
108
bye1 (Bye)
l-l-l-l-l
Tyranids
0
0
109
Bye1234 (Bye)
l-l-l-l-l
Necrons
0
0
110
bye3 (Bye)
l-l-l-l-l
Orks
0
0
Contact:
refs40k@gmail.com