Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
HEGEMONALIA GRAND TOURNAMENT
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
5
4
3
2
1
Table
Player1
Result
Player2
WarBrother (Bobry Bojowe - Aeldari)
12 - 0
Bye 1 (Bye - Astra Militarum)
Game
Coffee (Bobry Bojowe - Necrons)
11 - 0
Bye 2 (Bye - Dark Angels)
Game
Igor "TO090" Trybański (Bobry Bojowe - Adeptus Custodes)
11 - 0
bye1 (Bye - Tyranids)
Game
Simooon (Bobry Bojowe - Space Marines)
11 - 0
Bye1234 (Bye - Necrons)
Game
Szycha (Bobry Bojowe - Orks)
11 - 0
bye3 (Bye - Orks)
Game
Adrian "Kholgar" Godyla (Deathclock Szczecin - Chaos Space Marines)
8 - 12
Karol Kepczynski WA388 (1670 - Thousand sons)
Game
Marcin "Rookie" Zdebski (Deathclock Szczecin - Astra Militarum)
10 - 10
Mariusz Katana WA913 (1670 - Death Guard)
Game
PO369 Tomasz Frymark (Deathclock Szczecin - Adepta Sororitas)
5 - 15
Adrian "Niltag" Pietras (1670 - Necrons)
Game
SZ003 Wołek (Deathclock Szczecin - Space Wolves)
16 - 4
Grzelich [BMC] WA381 (1670 - Dark Angels)
Game
3
Piotr "Roman" Romaniuk (Deathclock Szczecin - Orks)
12 - 8
Antoni "Dyuceu" Niezgoda WA884 (1670 - World Eaters)
Game
BRAVVL WR331 (Jak przegrywać to do 0 - Orks)
17 - 3
Marcin "lodolama" Górkowski (weaponized autism - Thousand sons)
Game
Jakub Lewczuk WA921 (Jak przegrywać to do 0 - Thousand sons)
4 - 16
AndrePL Adam Andreczko WA883 (weaponized autism - Necrons)
Game
Dominik "Toudi" Podobiński KR423 (Jak przegrywać to do 0 - Leagues of Votann)
20 - 0
Roman RZ001 (weaponized autism - Space Wolves)
Game
Marcel Wiśniewski [WR327] (Jak przegrywać to do 0 - Death Guard)
20 - 0
Leszek Sokles Sokołowski (weaponized autism - Drukhari)
Game
4
Mariusz "Atanamir" Spędzia [WA890] (Jak przegrywać to do 0 - Necrons)
13 - 7
Opos Fangor (weaponized autism - World Eaters)
Game
1
Piotr "Fixer" Ścibut (Marudofactorum - Aeldari)
10 - 10
Adam "Dallas" Janczewski (Stare Łódzkie Marudy - T'au Empire)
Game
2
Michał Żmijewski (Marudofactorum - Necrons)
10 - 10
Tomasz "Dallas" Janczewski (Stare Łódzkie Marudy - Adepta Sororitas)
Game
3
Szymon Bartyka (Marudofactorum - Imperial Knights)
10 - 10
Rafał Dura (Stare Łódzkie Marudy - Space Wolves)
Game
4
Piotr "Gruchon" Gruszczyński (Marudofactorum - Orks)
10 - 10
Adam "Hans" Daraż (Stare Łódzkie Marudy - Necrons)
Game
5
Marcin (Mirra) Dudojć (Marudofactorum - T'au Empire)
10 - 10
Kamil "Karmelek" Kolasa (Stare Łódzkie Marudy - Adeptus Custodes)
Game
ZoZo - WA588 (Postpandemic Eurotrip - Necrons)
20 - 0
Krzysztof "Peszek" Gołaszewski WA716 (Noble Crusaders - Necrons)
Game
RZ008 Kruker (Postpandemic Eurotrip - Adepta Sororitas)
20 - 0
Darek Kowalski (Noble Crusaders - Astra Militarum)
Game
Skark (Postpandemic Eurotrip - Astra Militarum)
20 - 0
Paweł "Devas" Bielec (Noble Crusaders - Death Guard)
Game
Arek "Arek" Arek (Postpandemic Eurotrip - Aeldari)
20 - 0
Maciek Piotrowski (Noble Crusaders - Leagues of Votann)
Game
1
GD001 Jakub Vladdi Podruczny (Postpandemic Eurotrip - Tyranids)
12 - 8
Mateusz Hrycyna (Noble Crusaders - Space Marines)
Game
Dorota WA819 (RKS Chuwdu - Aeldari)
6 - 14
Michal “Sołtys” Nowak [PO439] (Mannschaft Posen - Chaos Knights)
Game
Bartłomiej 'Baribal' Balcerzak (RKS Chuwdu - Orks)
11 - 9
Radosław Robakowski (Mannschaft Posen - World Eaters)
Game
Walchuck WA710 (RKS Chuwdu - Chaos Space Marines)
10 - 10
JJ (Mannschaft Posen - Adepta Sororitas)
Game
1
Kszmic (RKS Chuwdu - Necrons)
9 - 11
Tomek „Azotowy” Jósiak (Mannschaft Posen - Aeldari)
Game
5
Wost WA807 (RKS Chuwdu - Grey Knights)
0 - 20
Chudy - PO367 (Mannschaft Posen - Grey Knights)
Game
Patryk Majson Maik (Team Poland - Space Marines)
16 - 4
chord (Uczciwe chłopaki z miasta na W - Chaos Space Marines)
Game
Łukasz "Lesiu" Leszkiewicz (Team Poland - Grey Knights)
8 - 12
Maks A WR323 (Uczciwe chłopaki z miasta na W - Genestealer cult)
Game
Typhus (Team Poland - Adepta Sororitas)
10 - 10
Mateusz Podwysocki (Uczciwe chłopaki z miasta na W - Orks)
Game
Pumba (Team Poland - Death Guard)
17 - 3
Michal "el Furas" (Uczciwe chłopaki z miasta na W - Space Wolves)
Game
1
Michał Duda WR076 (Team Poland - Aeldari)
14 - 6
Andrzej Maryś Rodziewicz (Uczciwe chłopaki z miasta na W - T'au Empire)
Game
Kuba (Team prawie Poznań - Adeptus Custodes)
20 - 0
Pawcio (Wielki Biały Split - Grey Knights)
Game
Tiax PO387 (Team prawie Poznań - Aeldari)
10 - 10
Dawid "Prozak" Kozak (Wielki Biały Split - Space Marines)
Game
Artur PO424 (Team prawie Poznań - T'au Empire)
10 - 10
Demono (Wielki Biały Split - Tyranids)
Game
Wojciech "Evert" Ewertowski [PO269] #2481 (Team prawie Poznań - Necrons)
15 - 5
MOrganek (Wielki Biały Split - Chaos Knights)
Game
Marian [PO432] (Team prawie Poznań - Orks)
14 - 6
Adrian Pura BI111 (Wielki Biały Split - T'au Empire)
Game
deih (Team V - Thousand sons)
12 - 8
Szymon „Ficu” Ficoń (Heretic Astartes - Necrons)
Game
Tymek "tymekito" Słobodzian (Team V - Aeldari)
20 - 0
Robak (Heretic Astartes - Chaos Space Marines)
Game
Papryk (Team V - Blood Angels)
10 - 10
Bartłomiej „Kaskader” Lubiatowski [PO076] (Heretic Astartes - World Eaters)
Game
Wuja Wiśnia[PO368] (Team V - Grey Knights)
19 - 1
Marcin Surma RZ011 (Heretic Astartes - Thousand sons)
Game
Maciek "Maciuś" Bereza (Team V - Orks)
16 - 4
Soti BB020 (Heretic Astartes - Death Guard)
Game
Adam "Jib" KA175 (Wypnij się i kaszlnij - Chaos Daemons)
14 - 6
Aliaksandr Kizevich ( Yeti z Murzasichle - Space Marines)
Game
Jakub "Pax" Osojca KA174 (Wypnij się i kaszlnij - Adeptus Custodes)
0 - 20
Mikołaj Janiec ( Yeti z Murzasichle - Tyranids)
Game
Guardian KA069 (Wypnij się i kaszlnij - Tyranids)
10 - 10
Szymon "Gepard" Jachurski ( Yeti z Murzasichle - Chaos Knights)
Game
Michal Fluffy Wegrzynski (Wypnij się i kaszlnij - Death Guard)
8 - 12
Patryk Kurzynoga ( Yeti z Murzasichle - World Eaters)
Game
Niblla (Wypnij się i kaszlnij - Imperial Knights)
2 - 18
Kamil Wichan ( Yeti z Murzasichle - Leagues of Votann)
Game
Grzesiek "Cranmer" Wróbel KR475 (Waaaagh! Pana Jacka - Aeldari)
19 - 1
Antoni Rachet Ratusiński WA750 (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon - Space Marines)
Game
Jacek Furmańczyk (Waaaagh! Pana Jacka - Orks)
12 - 8
Maciej MKU WA955 (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon - World Eaters)
Game
Maciej Crazyman Ptasiński (Waaaagh! Pana Jacka - T'au Empire)
19 - 1
Janosik (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon - Chaos Knights)
Game
Emanuel Furmańczyk (Waaaagh! Pana Jacka - Blood Angels)
20 - 0
Bart Barton (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon - Necrons)
Game
4
Paweł 'Sancho' Kudlarczyk KR003 (Waaaagh! Pana Jacka - Chaos Space Marines)
20 - 0
Patryk Mioduszewski (Zakład Pogrzebowy Hades Autocannon - Aeldari)
Game
Contact:
refs40k@gmail.com