Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
The Alpine Cup 2023 - Teams
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
(56) 2 - 0 (44)
Player2
Dejan Filipovic (Wargaming Slovenia 1 - Dark Angels)
2 - 18
Ranko Zeremski (Gilda - Adeptus Custodes)
Game
Filip Pogačnik (Wargaming Slovenia 1 - Adeptus Custodes)
16 - 4
Uros (Gilda - Chaos Knights)
Game
Žan Počkar (Wargaming Slovenia 1 - Astra Militarum)
14 - 6
Ognjen Todorovic (Gilda - Dark Angels)
Game
Pino Pogorevc (Wargaming Slovenia 1 - T'au Empire)
10 - 10
Jelovac Nenad STOKA (Gilda - T'au Empire)
Game
Klemen ibz (Wargaming Slovenia 1 - Genestealer cult)
14 - 6
Sasa Lalic (Gilda - Chaos Daemons)
Game
2
Player1
(36) 0 - 2 (64)
Player2
Jelovac Nenad STOKA (Gilda - T'au Empire)
0 - 20
ZoZo - WA588 (Art of War(saw) - Dark Angels)
Game
Ognjen Todorovic (Gilda - Dark Angels)
8 - 12
Arek "Arek" Arek (Art of War(saw) - World Eaters)
Game
Ranko Zeremski (Gilda - Adeptus Custodes)
8 - 12
Wuja Wiśnia[PO368] (Art of War(saw) - Chaos Knights)
Game
Sasa Lalic (Gilda - Chaos Daemons)
20 - 0
Maciej Crazyman Ptasiński (Art of War(saw) - Chaos Daemons)
Game
Uros (Gilda - Chaos Knights)
0 - 20
Skark (Art of War(saw) - Astra Militarum)
Game
3
Player1
(64) 2 - 0 (36)
Player2
Ranko Zeremski (Gilda - Adeptus Custodes)
14 - 6
Philipp (Erfurt - Drukhari)
Game
Ognjen Todorovic (Gilda - Dark Angels)
20 - 0
Ronny (Erfurt - Deathwatch)
Game
Sasa Lalic (Gilda - Chaos Daemons)
0 - 20
Ivo "Macul3" weissleder Necron (Erfurt - Necrons)
Game
Uros (Gilda - Chaos Knights)
10 - 10
Jens (Erfurt - Genestealer cult)
Game
Jelovac Nenad STOKA (Gilda - T'au Empire)
20 - 0
Oliver ,Flair4live‘ Hihn (Erfurt - Imperial Knights)
Game
4
Player1
(21) 0 - 2 (79)
Player2
Jelovac Nenad STOKA (Gilda - T'au Empire)
0 - 20
Dominik "Avang" Tavernaro (Der Team - Adeptus Astartes)
Game
Ranko Zeremski (Gilda - Adeptus Custodes)
4 - 16
Andreas Geretschläger (Der Team - Chaos Daemons)
Game
Uros (Gilda - Chaos Knights)
3 - 17
Wippel Andreas (Der Team - Astra Militarum)
Game
Ognjen Todorovic (Gilda - Dark Angels)
10 - 10
Armin Geher (Der Team - World Eaters)
Game
Sasa Lalic (Gilda - Chaos Daemons)
4 - 16
Peter Steiner (Der Team - Genestealer cult)
Game
5
Player1
(35) 0 - 2 (65)
Player2
Jelovac Nenad STOKA (Gilda - T'au Empire)
5 - 15
Milka (Amour Gloire et Bolter - Adeptus Astartes)
Game
Ognjen Todorovic (Gilda - Dark Angels)
9 - 11
Shardz (Amour Gloire et Bolter - World Eaters)
Game
Ranko Zeremski (Gilda - Adeptus Custodes)
7 - 13
Thibaud (Amour Gloire et Bolter - Chaos Knights)
Game
Uros (Gilda - Chaos Knights)
8 - 12
Amaury (Amour Gloire et Bolter - Astra Militarum)
Game
Sasa Lalic (Gilda - Chaos Daemons)
6 - 14
Grombridal (Amour Gloire et Bolter - Leagues of Votann)
Game
Contact:
pizzaguardian@hotmail.com