Reset password
×
Enter the e-mail with which you registered and a new password will be sent to you.
E-mail:
Login or register
×
Remember me
TourneyKeeper
WTC Open 2019 by TG PLAY! - Ma
About
Leaderboard
Individual leaderboard
Team pairings
Individual pairings
Statistics
Weighted leaderboard
Weighted team leaderboard
Score by codex
Score matrix
Login / Create user
Round
Matches
1
Player1
56 - 44
Player2
Andrea B. Sferrazza (Italy - Italian Stallions)
3 - 17
Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon - The Vermin Swarm)
Game
Simone Cucuzza (Italy - Italian Stallions)
9 - 11
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)
Game
Rupoli Alberto (Italy - Italian Stallions - Sylvan Elves)
10 - 10
Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon - Warriors of the Dark Gods)
Game
Francesco Di Bonaventura (Italy - Italian Stallions - Kingdom of Equitaine)
16 - 4
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon - Beast Herds)
Game
Andrea Manfroni (Italy - Italian Stallions - Daemon Legions)
18 - 2
Mity (Russia - Pokemon - Undying Dynasties)
Game
2
Player1
88 - 12
Player2
Mity (Russia - Pokemon - Undying Dynasties)
19 - 1
Tiziano Prestini (Switzerland - Team Switzerland 2 - Ogre Khans)
Game
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)
17 - 3
Michael Salom (Switzerland - Team Switzerland 2 - The Vermin Swarm)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon - The Vermin Swarm)
18 - 2
Gabriel fernandez (Switzerland - Team Switzerland 2 - Dwarven Holds)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon - Warriors of the Dark Gods)
17 - 3
Francesco Guidi (Switzerland - Team Switzerland 2 - Infernal Dwarves)
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon - Beast Herds)
17 - 3
Minder Raphaël (Switzerland - Team Switzerland 2 - Warriors of the Dark Gods)
Game
3
Player1
37 - 63
Player2
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)
7 - 13
Marcin Lipiński (Poland - Hardkor Riders - Daemon Legions)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon - The Vermin Swarm)
4 - 16
Pawel "Gasior" Gasiewski (Poland - Hardkor Riders - Vampire Covenant)
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon - Beast Herds)
10 - 10
Michał Kołakowski (Poland - Hardkor Riders - Beast Herds)
Game
Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon - Warriors of the Dark Gods)
10 - 10
Dębek (Poland - Hardkor Riders - Kingdom of Equitaine)
Game
Mity (Russia - Pokemon - Undying Dynasties)
6 - 14
Tomasz Tutaj (Poland - Hardkor Riders - Sylvan Elves)
Game
4
Player1
17 - 83
Player2
Matthias Krejczy (Germany - Northland Slayers - Beast Herds)
2 - 18
Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon - The Vermin Swarm)
Game
Patrick Mau (Germany - Northland Slayers - Highborn Elves)
1 - 19
Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon - Warriors of the Dark Gods)
Game
Ingo Stuber (Germany - Northland Slayers - Ogre Khans)
7 - 13
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)
Game
Thorsten Path (Germany - Northland Slayers - Dwarven Holds)
3 - 17
Mity (Russia - Pokemon - Undying Dynasties)
Game
Chris Koll (Germany - Northland Slayers - Warriors of the Dark Gods)
4 - 16
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon - Beast Herds)
Game
5
Player1
57 - 43
Player2
Kirill Adelfinskiy (Russia - Pokemon - Warriors of the Dark Gods)
9 - 11
Rasmus Koldby (Denmark - Denmark 2)
Game
Aleksey "akniles" Slinka (Russia - Pokemon)
10 - 10
Manny (Denmark - Denmark 2)
Game
Konstantin Nikulin (Russia - Pokemon - The Vermin Swarm)
20 - 0
Kaare Siesing (Denmark - Denmark 2 - Vampire Covenant)
Game
Stanislav "Flam" Fesenko (Russia - Pokemon - Beast Herds)
5 - 15
Rasmus Mølbak (Denmark - Denmark 2 - Undying Dynasties)
Game
Mity (Russia - Pokemon - Undying Dynasties)
13 - 7
søren haaning (Denmark - Denmark 2 - Orcs and Goblins)
Game
Contact:
admin@tourneykeeper.net