# | Team | BattlePoints | Points | Players |
1 |
Team Polished
| 318 | 318 | Tomasz Flesh Eater Courts, Łukasz Gordon , Kuba Kostrubiec Nurgle, Damian Khorne, Mikołaj `Phasi` Erchard |
2 |
Unknown
| 305 | 292 | Svend Kristensen , Abekaj , Rune Sylvaneth Ogors Beasts Kharadron , Alexander Hansen Lethisian Defenders, Malthe Slaanesh |
3 |
Team Wurst
| 290 | 290 | Daniel Brinkert Beasts of Chaos, Matthias Brinkert , Andre Spieckermann Sons of Behemat, Bastian Gerstner , Tobias Schwarz Khorne |
4 |
Team Norway
| 288 | 287 | Ole Gunnar Vatland Ossiarch Bonereapers, Tom Kenneth Solli Khorne, Benjamin Flodda Seraphon, Lasse Kalberg Stormcast Eternals, Danny Elvestad Big Waaagh! |
5 |
The Cheese Platter
| 297 | 286 | Jannick Teige , Rasmus A. Nielsen Cities of Sigmar, Marc Tamurkhan's Horde, Casper Karlsmose Andersen , Owen Jackson Beasts of Chaos |
6 |
Bløde mænd, hårde terninger
| 266 | 266 | Marcus Merit Fyreslayers, Kristian Møller , Søren Jeppesen , MM , Rasmus D. Olsen |
7 |
Team Bier
| 269 | 260 | Max Baumann Kharadron Overlords, Colin „xXShOwTiMeXx“ Klären Daughters of Khaine, Jan Schweers Fyreslayers, Dario Grohmann Sons of Behemat, Tristan Soulblight Gravelords |
8 |
Bonk Boys
| 254 | 258 | Gustav Lund Nordqvist , Andreas Packroff Stormcast Eternals, Martin Hansen-Nord Flesh Eater Courts, Christian Stubkjær Sylvaneth, Kasper Kørner Nurgle |
9 |
Smuts Spelara
| 256 | 252 | Erik Hilborn , Rasmus Hellkvist , Thomas Fagerholm Gloomspite Gitz, Robert tholin Kharadron Overlords, Christian Fagerholm Nighthaunt |
10 |
Team No Way
| 250 | 250 | Sindre Kjølvang Flesh Eater Courts, Eirik Søraa , Thomas Berg Daughters of Khaine, Njål Kleivkås Seraphon, Stein Gaarder Skaventide |
11 |
Team Loaded Dice
| 244 | 244 | Jonatan Ljunggren Rasmussen , Martin Dahl Eriksen Sons of Behemat, Andreas Darum , Anders Knudsen , Mikkel Schunck Thomsen |
12 |
Top Guys Only
| 242 | 235 | Johan Barrander Lumineth Realm Lords, Jonathan Foerster Ljunggren Ogor Mawtribes, Johan Dyrlind Ossiarch Bonereapers, Abbe Al-Hayali Nighthaunt, Adam Sääf |
13 |
Team Waaagh-hus
| 249 | 232 | Morten Poulsen Seraphon, Simon Fuglsang Big Waaagh!, Anders Svarre Jakobsen Gloomspite Gitz, Adam Nyborg , Niels la Cour Møller Ossiarch Bonereapers |
14 |
TheWitteWieffen
| 220 | 216 | Agnes Feher Daughters of Khaine, Paul van der Weijden Nighthaunt, Yvar van Mourik Cities of Sigmar, Douwe Klomp , Tom |
15 |
Team Make friends, but not destruction
| 157 | 181 | Jeroen Talens Kharadron Overlords, Rasmus Christian Falsberg Soulblight Gravelords, Jakob Humlegaard Stormcast Eternals, Alexander Høyer , Asmus K. Bisbo Slaves to Darkness |
16 |
Superstar Stand-ins
| 98 | 133 | Kris , Mikkel Tasholm Seraphon, Niklas Nighthaunt, Marcus Lykke Skaventide, henrik Højgaard Nielsen |